konec (1:0)

11.07.2015, 17:00 • Hořice • Info o změnách stavu (Martin Augustin (@ogy_16))

Tipsport: 2.1 3.5 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zde si můžete prohlédnout pár obrázků z tohoto zápasu.

Fotbalisté Hradce dnes mohou být spokojeni. Soupeře z Varnsdorfu, kterému unikl postup do nejvyšší soutěže jen kvůli nevyhovujícímu stadionu, totiž porazili vysoko 4:0. Skóre otevřel ve 44. minutě Igor Súkeník a po přestávce se "votroci" trefili hned třikrát. Nejprve se dvakrát prosadil Jan Pázler a v závěru skóroval také Tomáš Malinský. (18:51:19)

90

90

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Domácí v závěru přidávají ještě jeden gól. Centr Petruse uklidil na zadní tyči hlavou do sítě TOMÁŠ MALINSKÝ.

78

JAN PÁZLER přidává svou druhou trefu v utkání! Tentokrát se prosadil ranou z hranice šestáctky – 3:0.

61

Východočeši zvyšují na 2:0. Dobře sehraný rychlý protiútok zakončil JAN PÁZLER.

46

46.

46

Po první půli vede Hradec na hřišti v Hořicích, které se nachází na vrchu Sv. Gottharda, nad Varnsdorfem 1:0. O něco nebezpečnější byli domácí, kteří se ve 44. minutě také gólově prosadili zásluhou Súkeníka. Ještě za bezbrankového stavu pak pálil asi nejaktivnější hráč "votroků" Vaněček, jehož přízemní pokus zlikvidoval s problémy brankář Samoel.

45

44

Hradečtí se prosazují v závěru prvního poločasu, gól vstřelil IGOR SÚKENÍK. Vaněček vyslal přihrávkou do úniku Súkeníka, proti němuž sice dobře vyběhl gólman a dokázal zneškodnit první zakončení, ale na dorážku už nedosáhl.

31

Po půlhodině hry jsme v Hořicích zatím gól neviděli. Z technických důvodů Vám budeme z utkání přinášet pouze změny stavu.

FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Nosek, Zorvan, Černý, Krmaš, Súkeník, Schwarz, Vaněček, Javůrek, Grigaravicius.

FK Varnsdorf: Samoel – Geissler, Zieris, Filip, Ondráček, Martan, Juroška, Jurča, Zbrožek, Tvaroha, Schubert.

Náhradníci: Porcal – Kvida, Ďurďevič, Skwarczek, Daníček, Halbich

Rozhodčí: Nenadál – Pilný, Arnošt.

1

Přeji hezké sobotní odpoledne všem příznivcům fotbalu! Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu a já Vám přiblížím přátelský duel dvou účastníků Fotbalové národní ligy. Hradec Králové, který se do druhé nejvyšší soutěže vrací po ročním pobytu mezi elitou, vyzve Varnsdorf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.