konec (0:2)

08.07.2015, 17:00 • Sedlec u Mikulova • Zdeněk Plánka

63

Hlučín právě vstřelil branku!
Hlučín zahrával rohový kop. Brankář Juran vyrazil kluzký míč vyrazil nedůrazně. Balón se tak dostal k JANU FERENCOVI, který si věděl rady.

18

Znojmo právě vstřelilo branku!

A už je to 2:0. Rychlý protiútok vedl po levém křídle Levai a našel přesnou přihrávkou před bránou opět DAVIDA LEDECKÉHO, který dával do protipohybu brankář Andrejka.

10

Papírový favorit utkání se dostává do vedení. Byla to taková kuriózní situace ve vápně Hlučína. Zmatky využil DAVID LEDECKÝ a hlavou doklepl míč do sítě.

1:2

konec (0:2)

Branky: 63. Ferenc – 10. Ledecký, 18. Ledecký

Karty:   62. Celik (ZNO)

FC Hlučín: I. poločas: Andrejko – Hudeczek, Heinik, Malcharek – Kundrátek P., Líbař, Mac, Musiol, Dostál – Badalyan, Kraut II. poločas: Rohel – Ferenc, Štefek, Váňa, Musiol – Ivan, Foitzik, Kundrátek L., Malcharek – Luis Guilherme – Kraut

1. SC Znojmo FK: I. Poločas: Doleček – Zezula, Piroch, Kostorek, Okleštěk, Levai, Serenkov, Ledecký, Šumbera, Hříbek, Helísek II. Poločas: Juran – Kostorek, Alaca, Celik, Hrazdílek, R. Mezlík, Odehnal, Nehyba, Nepožitek, Žondra, Njire