Česko – Slovensko

22:17

konec (11:7)

06.07.2015, 09:00 • Gwangju (Jižní Korea) • Skupina B • Martin Pešout

Český tým poráží Slovensko 22:17 a ve svém prvním vystoupení na turnaji si připisuje výhru. Kromě několika úvodních minut byly Češky v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Své soupeřky předčily Češky i v obou poločasech: ten první ovládly v poměru 11:7 a druhý 11:10. Celkový výsledek 22:17 tak hovoří o české převaze na palubovce. (10:28:27)

60

Konec zápasu. (22:17)

59

Slovenský tým v závěru už trochu rezignoval, další branku si připisují Češky a vedou o pět gólů. (22:17)

58

Dvě minuty před koncem Češky vedou o čtyři branky. Zdá se, že takový náskok už udrží a připíší si na úvod turnaje první vítězství. (21:17)

57

Češky ale v závěrečných minutách přidávají dvacátou trefu a vedou o tři. (20:17)

55

Závěr utkání ještě může být dramatický, sedmnáctou vstřelenou brankou Slovenky snižují na rozdíl dvou branek. (19:17)

54

Slovenky ale znovu snižují. (19:16)

53

Češky dalším gólem přidávají další krok k vítězství. (19:15)

52

Kubáčková mířila do břevna! (18:15)

51

Češky se ale také prosazují a vedou o tři branky. (18:15)

50

Slovenky snižují na rozdíl dvou branek. (17:15)

49

Češky zatím plní roli mírného papírového favorita a jsou blízko k vítězství. (17:14)

48

Následně ale Češky přidaly sedmnáctou trefu do sítě Slovenska. (17:14)

47

Gajdošová snižuje dokonce na rozdíl už pouze dvou branek, Slovenky se trochu dotáhly. (16:14)

45

Slovensko snižuje, nyní ztrácí tři branky. (16:13)

44

Druhý poločas je zatím velmi vyrovnaný, po 14 minutách hry druhé půle je skóre 5:5. Celkově pak Češky vedou 16:12, když hlavní krok k vedení udělaly v prvním poločase, který vyhrály 11:7. (16:12)