Světová Grand Prix - ženy

Česko – Argentina

3:1

konec (25:23, 25:20, 23:25, 25:19)

05.07.2015, 17:00 • Žatika Sport Centre, Porec, Chorvatsko • Skupina 2 • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 1.3 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

22:17

Argentinky hrály při útoku v síti, do koncovky setu tak mají naše děvčata luxusní pětibodový náskok!

23:25

Argentinky to zahrály jednoduše a hlavně účelně, když jen odrazily míč o český blok do zámezí. Třetí sada tak končí vítězně pro Jihoameričanky po výsledku 25:23.

21:24

Tři setboly pro Argentinu! Nizetichová se štěstím dostala míč na druhou stranu.

19:21

Skvěle! Kossanyiová si připisuje přímý bod z podání!

12:14

Skvěle! Český trojblok si počíhal na levé straně a pak udeřil! Už je to jen o dva body a Argentina si bere oddechový čas!

25:20

Skvěle! Dlouhá výměna nakonec končí úspěšně pro naše hráčky, neboť jejich soupeřky se při bloku dotkly sítě! Česká republika tak vítězí ve druhém setu 25:20 a vede již 2:0!

24:20

Tři setboly pro Česko díky dobrému bloku na pravé straně!

23:20

Tohle už vypadá dobře, nepřesný útok Argentinek končí v autu a Češky vedou v samotném závěru o tři body!

16:16

Sedm bodů v řadě získal český tým při servisu Mlejnkové! Nyní zaúřadoval český trojblok na pravé straně a je vyrovnáno!

14:16

Neskutečné! Dobrý servis české hráčky a špatný příjem na argentinské straně!

25:23

Vanžurová však útokem z pravého kůlu nekompromisně ukončuje první set, který naše hráčky vyhrály v poměru 25:23!

24:21

Tři setboly pro český tým po útoku Mlejnkové z levého kůlu!

23:21

Výborně! Češky snad poprvé v zápase ubránily útok středem a Vanžurová zajišťuje technickým úderem dvoubodové vedení pro svůj tým!