1:1

konec (1:1)

04.07.2015, 15:05 • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.83 3.57 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Další přípravné utkáni Teplic skončilo nerozhodným výsledkem 1:1- Obě branky dělily pouhé dvě minuty. Za Chemnitzer se prosadil Martin Fenin, ale o rychlou odpověď se postaral Tomáš Vondrášek. (16:50:53)

90+2

90

Do konce utkání schází už pouze nastavení a bylo by překvapením, kdyby se ještě někdo prosadil.

88

Chemnitzer je u balonu a snaží se najít recept na domácí obranu. Je vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

86

U míče jsou opět domácí hráči, ale ti ho dlouho udrželi, a tak se směr hry otáčí.

85

Čas utkání se nám krátí a jsem zvědav, jak celý duel skončí.

82

Teplice jsou opět u balonu a sledujeme další kombinaci.

80

Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a my sledujeme další rohový kop německého celku. Jenže branka ne a ne přijít. K míči se dostaly Teplice, kteří se budou chtít vyrovnaný stav změnit.

79

Hlavní rozhodčí tahá ze své kapsičky další žlutý kartónek, který vidí domácí hráč.

77

O další útok se pokusil Chemnitzer, ale ani nyní mu útok příliš nevyšel.

75

Vypadá to, že kdo dá branku, tak vyhraje. Ovšem pokud se někdo vůbec střelecky podruhé prosadí.

73

Tepličtí jsou opět u míče a kombinují na vlastní polovině hřiště.

70

Další žlutou kartu ukázal hlavní sudí hostujícímu hráči.

69

Ovšem ani nyní se hosté k zakončení nedostali a u míče jsou Teplice.

68

Hosté jsou nyní aktivnější a snaží se vstřelit druhou branku v utkání. Budeme svědky dalšího rohového kopu.

67

Po rohovém kopu byl v útoku hostující celek, jenž nedokázal přejít přes teplickou obranu.

66

Do dalšího útoku se tlačí Chemnitzer, jenž vybojoval alespoň rohový kop.

65

Teplická defenziva opět odolala útoku soupeři a může kombinovat na vlastní polovině hrací plochy.

61

Také na druhé straně se bude uvidí žlutou kartu jeden z hráčů.

61

Máme tu první žlutý kartónek, který vidí teplický hráč.

61

Útok střídá útok, ale střelecké pokusy zatím nevidíme, což je obrovská škoda.

59

Tepličtí byli v útoku, ale ani nyní se jim nepodařilo zakončit.

57

Na střely je to stále 1:1 a nezměnil to ani další útok Chemnitzeru, jenž nevyzrál na domácí obranu.

57

Bohužel ty u míče také nevydržely dlouho a k balonu se vrací opět hosté.

56

Jenže hosté nic nevymysleli, a tak se k míči dostávají Teplice.

55

Chemnitzer je v držení míče a uvidíme, zda něco vymyslí.

53

Také německý celek si vyzkoušel kop od rohového praporku, ale dopadl stejně jako před chvílí Teplice.

51

Domácí hráči se po nebezpečném útoku dostali k rohovému kop. Ten ovšem nedokázali využít.

50

Severočeši odolali útoku soupeře a opět se pokoušejí o kombinaci.

48

Teplice kombinují na vlastní polovině, ale po nepřesné přihrávce o míč přišly a budou se muset bránit.

47

Chemnitzer po získání míče šel do protiútoku, ale tepličtí fotbalisté celou situaci zvládli.

46

První útok ve druhém poločase režírovali domácí hráči, kteří opět nenašli recept na obranu soupeře.

46

V prvním poločase jsme viděli dvě branky. Stav utkání otevřel ex-teplický Martin Fenin, ale na odpověď Teplic jsme čekali jen dvě minuty. Utkání je vyrovnané a odpovídá stavu duelu. Doufejme, že ve druhé části hry uvidíme více střeleckých možností.

45+2

45+1

První poločas je téměř minulostí a už se v něm další zajímavé situace asi nedočkáme.

44

Německý tým je u míče a kombinuje na vlastní polovině hřiště.

44

A máme tu další útok Teplic, který opět končí na obraně Chemnitzeru.

42

V závěru první pětačtyřicetiminutovky se domácí ženou do útoku, ale recept na obranu německého celku nenašli.

41

Ve hře bylo k vidění několik nepřesností a oba celky si vyměnily několikrát míč.

40

Domácí fotbalisté začínají přebírat taktovku utkání, ale žádnou další střelu nevyprodukovali.

38

Tepličtí se opět ženou do dalšího útoku, který se jim nepodařil, a tak jsou u míče hráči hostujícího celku.

36

Viděli jsme pouze dvě střely a obě byly gólové. V tuto chvíli jsou u míče domácí hráči, kteří hledají recept na obranu soupeře.

35

Chemnitzer se snažil jít do útoku, ale celou situaci vyřešil přihrávkou zpět k obránci, jenž hledal spoluhráče, ale pas našel jen teplického hráče.

32

Míč mají na kopačkách stále hráči německého celku, kteří po kombinaci na vlastní polovině se snažili dostat do útoku. Ovšem obrana Teplic je zastavila.

31

Severočeši vybojovali rohový kop, ze kterého nedokázali nic vymyslet, a tak se k balonu dostávají hosté.

30

Teplice jsou stále v držení míče a uvidíme, co vymyslí.

29

Chemnitzer je u míče a kombinuje na vlastní polovině. Jenže po nepřesné přihrávce o něj přišel.

25

Po vstřelených brankách zatím další střela na bránu ani mimo ní zatím nepřišla.

19

Teplice právě vstřelily branku!
Tak to je neskutečně rychlé vyrovnání, které přišlo o minutu později, nežli úvodní gól zápasu. O vyrovnávací branku se postaral TOMÁŠ VONDRÁŠEK.

18

Teplice budou jistě chtít, co možná nejrychleji vyrovnat. Uvidíme, zda se jim to podaří.

17

Chemnitzer FC právě vstřelil branku!
Německý celek první střelou v utkání otevírají stav duelu. Autorem branky je ex-teplický MARTIN FENIN!

15

Chemnitzer vybojoval rohový kop, jenž následně nedokázal využít, a tak jsou u míče tepličtí hráči.

13

Míč mají v držení hráči německého týmu, kteří kombinují.

12

Teplice vyrovnaly tempo hry a sledujeme vyrovnanou partii.

7

Máme za sebou prvních sedm minut a stále jsem ohrožení branky neviděli. Uvidíme, který z týmů si do statistiky připíše první střelu.

3

V úvodu utkání je zatím aktivnější německý celek, ale na první střelu stále čekáme.

2

Severočeši odvrátili útok soupeře a mají míč na vlastních kopačkách.

1

O úvodní výkop se postarali hráči Teplic, kteří tak odstartovali další přípravné utkání.

1

Do začátku utkání schází pár minut a zatím stále nejsou známy sestavy týmu, které vám tedy nabídneme hned, jak to bude možné.
Severočeský tým se rozhodl pro přípravu v Modré u Děčína, kde odehraje poslední duel právě s německým celkem, který hraje třetí nejvyšší soutěž ve své zemi. V kádru soupeře najdeme například Martina Fenina, jenž v Teplicích dlouho působil. Dalším známým jménem by mohl být Karol Králík, jenž hrával v Jihlavě. Jak celé utkání dopadne, tak to začneme odtajňovat od 15 hodin.
Vítám vás u přípravného utkání, které nabídne duel mezi Teplicemi, jenž vyzvou Chemnitzer.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.