3:0

konec (2:0)

04.07.2015, 10:30 • Kobeřice • Filip Lefenda

Tipsport: 1.6 3.5 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání skončilo. S konstatováním, že Slezský FC zcela zaslouženě porazil nevýrazný Rybnik 3:0 se loučím a přeji hezký zbytek prosluněného sobotního dne. (12:12:36)

90+1

84

Na hřišti se v posledních minutách nic zásadního neděje. Opava svého soupeře přehrává a naprosto v poklidu míří za třetím vítězstvím v přípravě, navíc opět bez inkasovaného gólu.

75

75. V Kobeřicích zatím kraluje opavský tým

69

Opava právě vstřelila branku!
Po nádherné akci navyšuje vedení na 3:0 RADIM GRUSSMANN.

62

Účastník druhé nejvyšší české soutěže je i s omlazenou sestavou nadále lepším celkem. Rybnik předvádí běhavý výkon, zakončení ale vázne.

57

Fišer odcentroval z levé strany na zadní tyč, kde sklepl Jurečka míč Mrázkovi. Jeho střelu i dvě následné dorážky však obrana Rybniku zablokovala.

46

Opava nastoupila do druhé půle v tomto složení:

46

Úvodní pětačtyřicetiminutovka nabídla dvě přesné trefy českého celku. Oba zásahy obstaral srbský kanonýr Nemanja Kuzmanović. Rybnik je zatím v útočné fázi hodně bezzubý.

45

40

Tak to byla hodně povedená akce v podání Opavských! Čelůstka nahrál do lajny Jurečkovi, ten mu vrátil míč patičkou zpátky a opavský obránce tak poslal míč do vápna, kde se ve skluzu prosadil opět NEMANJA KUZMANOVIĆ.

35

Slezané zahrávali standardní situaci. Do míče se opřel autor úvodní trefy Nemanja Kuzmanović a svou střelou ze zhruba třiadvaceti metrů orazítkoval pravou tyč!

30

Opava je zatím mírně lepším celkem, jinak je utkání ale vcelku vyrovnané. Rybnik se zatím v úvodní půlhodině nedostal k ohrožení opavské brány, a to ani po rohovém kopu.

16

NEMANJA KUZMANOVIĆ dostal dobrý balon do běhu, udělal kličku gólmanovi a pohodlně zakončil do odkryté brány.

10

K odraženému míči se dostal Jurečka, dělovku ale poslal vedle levé tyče.

7

Úvodní minuty jsou ve znamení vzájemného oťukávání. Na první vážnější příležitost zatím v Kobeřicích čekáme.

1

SFC Opava: Vašek – Hrabina, Žídek, Dvorník, Čelůstka – Svatonský, Metelka, Janetzký, Jurečka – Jursa – Kuzmanović

KS ROW 1964 Rybnik: Doplníme.
Dnes se Slezský FC utká na hřišti v Kobeřicích, které se nacházejí zhruba patnáct kilometrů od Opavy, s dalším polským soupeřem – týmem KS ROW 1964 Rybnik, účastníkem třetí nejvyšší polské soutěže.
Příjemné sobotní dopoledne. Fotbalisté Opavy se pilně připravují na nadcházející soutěžní ročník Fotbalové národní ligy. Svěřenci trenéra Baránka mají za sebou dva testovací duely a v obou dokázali vyhrát shodně 2:0. Soupeřem Opavy byly nejprve polské Gliwice, a následně i juniorský tým brněnské Zbrojovky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

3:0

konec (2:0)

Branky: 16. Kuzmanović, 40. Kuzmanović, 69. Grussmann

Slezský FC Opava:
1. poločas: Vašek – Hrabina, Žídek, Dvorník, Čelůstka – Svatonský, Metelka, Janetzký, Jurečka – Jursa – Kuzmanović
2. poločas: Květon – Helebrand, Dvorník, Češek, Čelůstka – Jursa, Žídek – Jurečka, Grussmann, Fišer – Mrázek