04.07.2015, 12:55 • Lukáš Jasoněk

90

Konec zápasu. (14:37:36)

90

V závěrečné minutě řádné hrací doby Brno ještě získalo výhodu rohového kopu, ale defenziva Táborska ohrožení branky nepřipustila.

88

Brno se nehodlá s remízovým stavem smířit a obléhá pokutové území svého soupeře.

86

Táborsko právě vstřelilo branku!
Táborsko se v závěru utkání dočkalo vyrovnání!

82

U míče jsou však brněnští fotbalisté, kombinují s ním na vlastní polovině.

80

Před námi je závěrečná desetiminutovka, přesně tolik času mají fotbalisté Táborska na vyrovnání.

77

Obrana Zbrojovky si s atakem svého soupeře poradila.

76

Možná ano, odpověď na předchozí otázku se dozvíme po rozehrání rohového kopu.

75

Do závěrečného hvizdu zbývá patnáct minut, podaří se druholigovému celku ještě vyrovnat?

73

Brno právě vstřelilo branku!
Zbrojovka otáčí vývoj zápasu a poprvé se ujímá vedení! Autorem rozdílové branky je JOSEF ČTVRTNÍČEK.

70

Fotbalisté Táborska drží míč na svých kopačkách, kombinují však zatím pouze na vlastní polovině.

67

Táborsko se však standardní situaci soupeře ubránilo.

66

Hráči Zbrojovky se zmocnili míče a v útočné akci budou pokračovat pomocí rozehrávky rohového kopu.

64

Hra je v posledních minutách poměrně nezáživná, míč rotuje převážně kolem středového kruhu.

61

Uplynula již hodina hry a stav je vyrovnaný.

58

Hra se ustálila ke středu hracího pole, kde probíhají četné souboje o míč.

54

Autorem vyrovnávacího gólu je MICHAL ŠKODA.

53

Na opačné straně se k šestnáctce prokombinovalo Táborsko, k zakončení však nedošlo.

51

Moravskému týmu však dnes není souzeno skórovat, rohový kop byl totiž neúspěšný.

50

Budeme svědky rohového kopu, a to v podání brněnských fotbalistů.

48

Ve druhé půli se zatím hraje výhradně ve středu hřiště.

46

V úvodním poločase padla jediná branka, o kterou se přesně po půlhodině hry postaralo Táborsko, jenž tak do druhé půle vstoupí s hubeným náskokem.

45

43

Nacházíme se v závěru úvodního poločasu, vypadá to, že do druhého dějství vstoupí Táborsko s jednobrankovým náskokem.

42

Brno v krátkém časovém sledu získalo výhodu dalších dvou rohových kopů, ty ale zůstaly nevyužity.

39

Kop od rohového praporku byl posléze k vidění také na opačné straně, ani Zbrojovka však prostor mezi třemi tyčemi neohrozila.

36

FC MAS nakonec vybojovalo další rohový kop, defenziva Brna však byla pozorná a nebezpečí nepřipustila.

35

Momentálně jsou u míče hráči vedoucího celku, kteří obléhají pokutové území svých soupeřů.

32

Fotbalisté Táborska mohli svůj náskok navýšit po rohovém kopu, to se jim ovšem nepodařilo.

30

Táborsko po půlhodině hry otevírá skóre a dostává se do vedení!

27

V posledních minutách je hra poměrně nezáživná, na hřišti se nic podstatného neděje.

24

Míč se nachází na kopačkách hráčů moravského celku, Táborsko je nuceno se bránit.

20

Defenziva brněnského týmu však byla zkonsolidovaná a možnému nebezpečí zabránila.

19

Fotbalisté Táborska opět pronikli na útočnou polovinu a vybojovali další rohový kop.

17

Táborsko provedlo další exekuci rohového kopu, ale ani tentokrát neuspělo.

16

Uplynula čtvrthodina hry a gól jsme neviděli, skóre tak nadále zůstává neměnné.

15

Svůj první rohový kop v dnešním zápase zahrávali také hráči Táborska, ani jim se však po uvedení míče do hry nepodařilo brankový prostor ohrozit.

13

Táborsko kombinuje s míčem, ale moravský celek soupeře na vlastní polovinu nepouští.

10

Defenziva Táborska si ale nabíhající hráče pokryla a nedoolila jim zakončit.

9

Brňané pornikli útočnou akci, po které budou zahrávat rohový kop.

8

Momentálně jsou u míče hráči brněnské Zbrojovky, nedaří se jim ale proniknout přes střed hřiště.

5

Hraje se převážně ve středu hřiště a po obě pokutová území, zatím nebyla k vidění žádná střelecká příležitost.

3

Začátek zápasu se nese v duchu vyrovnané hry, oba týmy se střídají v držení míče.

1

V úvodu utkání drží míč na svých kopačkách fotbalisté brněnského celku.

1

Začátek utkání bude o několik minut opožděn.
Příjemné sobotní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům. V rámci přátelského utkání budeme svědky souboje, ve kterém se FC MAS Táborsko utká s FC Zbrojovka Brno. Zápasem, jehož úvodní výkop je naplánován od 12:45, vás prostřednictvím textové online reportáže provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:45.

2:2

konec (1:0)

Branky: 54. Škoda, 73. Čtvrtníček

FC Zbrojovka Brno: Doležal – R. Buchta, Malík, Košťál, Keresteš, Lacko, Zoubele, Brigant, Chrien, Lutonský, Klán. II. poločas: Veselý – Fall, P. Buchta, Šural, Pospíšil, Škoda, Weber, Čtvrtníček, Přichystal, Vávra, Moukanza