5:0

konec (2:0)

04.07.2015, 11:00 • ŠK Petrova Ves • Petra Beblavá sk

Tipsport: 2.4 3.24 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Seničania odohrali predposledný prípravný zápas. FC Baník Ostrava porazili jednoznačne 5:0, keď sa postupne presadili Hlohovský a Dolný, ktorí dali po 2 góly a 1 gól vsietil i kráľ ligových strelcov minulého ročníka Fortuna ligy Jan Kalabiška.

Ďakujem vám za pozornosť a želám pekný zvyšok dňa. (12:50:54)

90

90

Faulovali teraz hostia, ale karta udelená nebola. Lopta pre domácich.

89

Žltú kartu dostáva . (FK Senica).

88

88

Do konca riadnej hracej doby nám ostávajú ešte 2 minútky. Uvidíme ešte aspoň 1 gól?

87

Hostia faulovali v strede ihriska, lopta putuje na kopačky domácich.

86

Zakončenie hosťom vôbec nevyšlo. Strela letela mimo bránu.

85

Baník Ostrava zahráva svoj 10. roh.

82

Senica dala gól!
DOLNÝ vsietil 5. gól Senice.

78

Seničania sa pokúsili o vsietenie piateho gólu, ale mierili nepresne.

75

Ďalší rohový kop Baníka.

74

Rohový kop hostí.

71

Seničania napriek veľkej horúčave hrajú s chuťou a góly sa len tak sypú. Hlohovský vysunul JANA KALABIŠKU a ten v samostatnom nájazde nedal brankárovi najmenšiu šancu.

70

Baník ohrozil Junasovu svätyňu, ale brankár Senice túto strelu zneškodnil. Skóre je stále 3:0.

68

Domáci boli faulovaní na vlastnej polovici.

67

Hráčom tímu FC Baník Ostrava nemožno uprieť snahu. Snažia sa o zníženie, no zatiaľ neboli úspešní.

65

7.rohový kop hostí.

63

Domáci však bránia pozorne, a preto hostia nedokázali z rohu nič vyťažiť.

63

Hostia sa nevzdávajú a snažia sa o zníženie. Teraz vybojovali aspoň rohový kop.

62

Tak napokon nie. Seničania bránu neohrozili.

61

Seničania opäť vybojovali priamy kop v nebezpečnej vzdialenosti. Podarí sa im vsietiť 4.gól?

58

K striedaniu prišlo aj na lavičke Senice, ale opäť vám nevieme povedať, kto koho vymenil. Ak sa nám to podarí zistiť, informáciu doplníme.

57

Roh Baníka.

57

Senica navyšuje skóre. O tretí gól sa postaral opäť FILIP HLOHOVSKÝ, ktorý prepálil brankára strelou z hranice šestnástky.

56

Baník sa odhodlal k strele, ale vôbec netrafil priestor medzi tromi žrďami. Junas bude posielať loptu do hry.

54

5. rohový kop domáceho celku.

52

Hostia z rohu nič nevyťažili a pri lopte sú opäť Záhoráci.

51

Roh pre Baník. Podarí sa im zo štandardnej situácie znížiť?

50

Domáci ohrozili Cakovičovu svätyňu, ale gól z toho nebol.

50

Seničania vybojovali rohový kop.

47

Žltú kartu dostáva . (FC Baník Ostrava).
V úvode 2. polčasu Baník striedal, ale žial, mená vám nevieme povedať.

46

Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvých 45 minút prípravného zápasu FK Senica a FC Baník Ostrava.
Po polčase môžu byť spokojnejší hráči domáceho celku, keďže po góloch Hlohovského a Dolného vyhrávajú 2:0.

Keď sa pozrieme na štatistiky:
- rohové kopy 3-3
- strely na bránu 5 -3
- strely mimo bránu 1 – 7
- žlté karty 2 – 1

Uvidíme, čo nám tímy predvedú po prestávke.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45+1

45

Hostia opäť mohli znížiť, keďže mali výhodu priameho voľného kopu z nebezpečnej vzdialenosti. Ale ani z tohto nič nevyťažili. Do konca polčasu nám ostávajú len sekundy.

44

Baník z rohu nič nevyťažil. Stav sa nemení – 2:0.

44

Uvidíme už 6.rohový kop. Zahrávať ho budú hostia.

43

Junas opäť bude rozohrávať, keďže lopta opustila ihrisko.

38

Seničania práve vsietili už druhý gól. JOZEF DOLNÝ prekonal brankára perfektnou strelou pod brvno.

35

Lopta skončila mimo hraciu plochu, odkopávať od brány bude brankár Junas.

33

28

Žltú kartu dostáva (FK Senica).

28

Domáci sa dopustili faulu.

26

Hostia opäť faulovali, lopta pre domácich.

23

Útočný faul Baníka.

22

Baník vybojoval rohový kop.

20

Baník sa pokúšal o rýchle vyrovnanie, ale lopta skončila mimo brány.

19

Máme tu úvodný gól stretnutia. O sa postaral FILIP HLOHOVSKÝ.

18

Domáci získali možnosť priameho voľného kopu v nebezpečnej vzdialenosti. Pretavia túto šancu na gól?

17

Modro-červení faulovali na súperovej polovici, lopta pre Baník.

16

Senica preverila Cakoviča, ale ten odvrátil na rohový kop.

15

Baník skúšal ohroziť bránu domácich, ale na gól svoju šancu nepremenili.

12

Hostia sa dopustili útočného faulu, lopta patrí na kopačky domácich futbalistov.

9

Baník Ostrava vybojoval rohový kop.

8

Domáci faulovali na súperovej polovici, Baník zahráva priamy kop.

4

1.rohový kop zahrávajú domáci.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Prípravný zápas by mal začať o chvíľu.
Úvodné zostavy:

FK Senica: Junas – Pavlík (C), Komara, Kontár, Dolný, Mráz, Hlohovský, Pillár, Kalabiška, Čunta, Kosorin
Náhradníci: Šulla – Walter, Widson, Hladík, Ševčík, Vavřík, Ventura

FC Baník Ostrava: Cakovič – Kaša, Šichor, Kukec, Vengřinek, Narh, Mondek, Frydrych (C), Holzer, Liener, Foltyn
Náhradníci: Helešic – Mensah, De Azevedo Dyjan, Matej, Bytrus, Pyclík, Budinský

Rozhodca: Španka – Patka, Otrubčák.
Vážení futbaloví priaznivci, vítam vás pri sledovaní ďalšieho z prípravných zápasov pred blížiacim sa začiatkom nového ročníka Fortuna ligy.

FK Senica

Tím zo Záhoria skončil v minulej sezóne až na piatej priečke, takže ani v tomto ročníku si nezahrajú v pohárovej Európe. O to poctivejšie sa však zverenci Eduarda Pagáča pripravujú na nový ročník najvyššej domácej súťaže. Niekoľko prírpavných zápasov už červeno-modrí odohrali.

Najskôr odohrali dva exhibičné zápasy v Borskom Mikuláši. Prvý duel odohrali proti tímu Kim Grant FA, s ktorým si poradili a zvíťazili 4:1 a proti domácemu tímu sa rozstrieľali ešte viac a vyhrali vysokým rozdielom 13:0 .

Následne sa potom stretli ešte so Sigmou Olomouc. Seničania v tomto stretnutí inkasovali skôr, ale kapitán Petr Pavlík sa ešte do polčasovej prestávky postaral o vyrovnávajúci gól na 1:1. V druhom polčase už gól nepadol a tímy sa rozišli za tohto stavu.

Posledný prípravný duel odohrali s rakúskym tímom SV Mattersburg. Aj v tomto zápase Seničania najskôr gól dostali (4. minúta), ale o 13 minút vyrovnával Jakub Kosorin. No o výsledku sa rozhodlo až v 89. minúte, keď Mattersburg dal gól a napokon vyhrali tesne 2:1.

FC Baník Ostrava

Slovenských fanúšikov by mohlo zaujímať, že do tohto tímu prestúpil Karol Mondek, ktorý doteraz obliekal dres AS Trenčín.

Tím Ostravy sa v príprave stretol s tímom Cracovia Krakov, ktorému však podľahli 3:1. V ďalšom prípravnom zápase si však napravili chuť, keď porazili Wiener Neustadt2:1.

Generálka pred novým ročníkom Synot ligy ich čaká proti tímu MFK OKD Karviná. Tento duel sa odohrá 18.7. o 17:00.

Pre Seničanov toto bude predposledná previerka pred začiatkom Fortuna ligy. 11.7. sa ešte stretnú s tímom 1.FC Slovácko o 19:00.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.