0:2 2:6, 2:6

01.07.2015, 12:45 • Osmifinále • Dominik Špringer (@Dom_Springer)

Tipsport: 2.16 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé stranu je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný odpoledne a těším se na Vás u dnešního přenosu Wimbledonu mezi Lucií Šafářovou a Su-Wei Hsieh, nashledanou. (13:59:31)
Máme tu konec tohoto zápasu! Jan Šátral se po druhé v kariéře a i v krátkém časovém sledu podívá z kvalifikace až do čtvrtfinále Challengru! Zde v Marburgu v prvním setu jasně dominoval, v tom druhém za stavu 1:0 odvrátil první brejkbol a zbytek duelu měl již jasně pod kontrolou. V posledním gemu se sice ještě musel vypořádat s dalšími brejkboly, ale i ty dokázal odvrátit a po 65 minutách zaslouženě a jasně poráží Gianniho Minu 6:2 a 6:2.

Konec zápasu

2:6

Svou druhou možnost již také Jan Šátral využívá a po 65 minutách postupuje do čtvrtfinále!

40-A

Ve výměně byl znovu lepší kvalifikant Šátral, který si tak vypracoval druhou možnost na ukončení tohoto zápasu!

40-40

Avšak i Šátral přichází o svou první možnost a před námi je druhá shoda.

40-A

Následně je tu navíc v rychlém sledu první mečbol pro Šátrala!

40-40

Ano! Gianni Mina přichází i o druhý brejkbol a to už by Francouze mohlo definitivně zlomit.

40-30

První možnost však Jan Šátral odvrací. Zvládne i tu druhou?

40-15

Bohužel ano! Šátral si v důležitý chvíli připisuje dvojchybu a Francouz tak může ještě prodloužit tento duel.

30-15

Jenže Gianni Mina ještě bojuje a znovu se v tomto gemu dostává do vedení. Dostane Francouz ještě šanci na brejk?

15-15

Do trháku se však Mina nedostává, jelikož Šátral srovnává krok a tři míčky ho dělí od vítězství.

15-0

Možný rozhodující gem však lépe startuje mladý Francouz, který získává úvodní fiftýn.

2:5

Ta již využita je! Jan Šátral po druhém v tomto setu bere svému soupeři servis a jde podávat na vítězství v tomto utkání!

30-40

Svou první možnost však znovu neproměňuje, ale stále je tu ještě jedna šance!

15-40

Šátral se k nim skutečně dostává! Znovu při podání svého soupeře má dvě možnosti na prolomení jeho servisu.

15-30

Další bod získává český tenista, který je tak znovu krok od brejkbolů a pokud by se mu nyní povedlo vzít svému soupeři servis, je nejspíše po zápase.

15-15

Jenže na returnu dnes stojí báječný Šátral a ten nyní srovnává v tomto gemu krok.

15-0

Francouz je tak blízko vyřazení, ale na svém servisu se oproti prvnímu setu výrazně zlepšil a jde do vedení.