0:0

konec (0:0)

25.06.2015, 18:00 • Štadión v Bad Elrachu (Rakúsko) • Martin Janiš sk

Tipsport: 1.84 3.3 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trnavčania sa rozišli s Terekom Groznyj bez gólov. Zápas v druhom polčase okorenili dve červené karty, po jednej na každej strane. Za Spartak ju videl po vzájomnej strkanici Erik Sabo. (19:47:14)

90+1

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je stav v prípravnom zápase medzi Spartakom Trnava a Terekom Groznyj stále nerozhodne 0:0. Zostavy doplníme po skončení zápasu. Druhý polčas sa začína o 19.01.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Spartak Trnava sa vo štvrtok stretne v rámci prípravy s účastníkom najvyššej ruskej súťaže. Terek Grozny skončil v ostatnej sezóne na deviatom mieste. V kádri má okrem domácich futbalistov viacero Brazílčanov.

Pre Spartak to bude iba druhý prípravný zápas, v tom prvom zdolali gólom Erika Saba albánskeho majstra Skënderbeu Korçë 1:0.

Trnavčanov čaká už v 2. júla zápas prvého predkola Európskej ligy, keď cestujú do Sarajeva, aby čelili miestnemu Olympiku.

Káder Spartaka posilnili Ivan Schranz zo Sparty Praha, Boris Godál z poľského Lubinu, Emir Halilovič z Hradca Králové a navrátilec Tomáš Mikinič zo Zlatých Moraviec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..