74:71

konec (24:22, 43:48, 56:58)

19.06.2015, 18:00 • Skupina E • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.3 17.0 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Situace v osmifinálové skupině E je nyní následující. České hráčky budou ve večerním utkání fandit Francouzkám, od kterých potřebují výhru nad Turkyněmi. V neděli následně musí porazit právě nepříjemné Turecko, se kterým sice Češky v přípravě uspěly, ale rozdíl mezi přátelským a soutěžním zápasem je markantní. Postoupit do čtvrtfinále bude tedy hodně těžké. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:52:46)
Takovou přestřelku Řekyně neodehrají každý den, výrazně překonaly průměr z turnaje a především dobrou obranou a lehkou střeleckou mizérii Češek, které ve druhém poločase daly jen 23 bodů, získávají trochu překvapivou, avšak zaslouženou výhru.
Nakonec z toho nic nebylo a české basketbalistky si výrazně komplikují cestu do čtvrtfinále, když prohrávají s houževnatými Řekyněmi o 3 body.

40:00

Konec zápasu. (74:71)

39:56

První nedala. A druhý nahodila! Z autu rozehrávají Češky po teči Řekyň! (74:71)

39:54

Taktický faul Chatzinikolaouvé, dvě šestky pro Bortelovou. (74:71)

39:50

Řekyně Kaltsidouová je ne šestkách stoprocentní. (74:71)

39:50

Takovým hokejovým bodyčekem se o to postarala Elhotová. (72:71)

39:49

Češky musí nyní faulovat! (72:71)

39:46

Alena Hanušová proměnila extrémně těžkou trojku! Neuvěřitelné, co teď naše hráčka proměnila! (72:71)

39:40

Rozdíl čtyř bodů... (72:68)

39:40

Elhotová neproměňuje trojku! Trochu uspěchaná střela, Češky mohly hrát a zkusit dotáhnout zápas do prodloužení. Takto musela faulovat Stejskalová a dvě šestky pro Kaltsidouovou. (70:68)

39:31

Faul Sotiriouové. Time-out pro trenéra Lubora Blažka. (70:68)

39:26

Řekyně koš nedávají a Češky mají stále šanci! (70:68)

39:02

Ale néé, Veselá minula střelu o desku! Tahle neproměněná šance může hodně mrzet! (70:68)