74:76

konec (23:21, 42:40, 55:54)

18.06.2015, 15:30 • Györ (HUN) • Skupina F • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 6.1 18.0 1.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je na svojom konci, víťazom sa stáva Srbsko, ktoré vyhráva o dva body 76:74! Ešte 2 sekundy pred koncom to bola remíza 74:74, loptu dostala Petrovičová a rozhodla tento zápas, ktorý tak smolne prehrávame. Avšak, odohrali sme famózny zápas, kde sme podali skvelý výkon a dievčatá sa nemajú za čo hanbiť. Petrovičová na strane Srbska bola rozhodujúcim faktorom, sama napokon získala dve sekundy pred koncom víťazstvo pre svoj tím. Na našej strane bola najlepšou hráčkou Toliverová, ktorá ťahala náš tím v každej chvíli keď to len išlo.

Favoritom tohto zápasu bolo Srbsko, avšak jasný zápas to nebol, siahali sme na víťazstvo v tomto zápase a v jeho samom závere aj o predĺženie, žiaľ taký je šport, za výkon sa však dievčatá hanbiť nemusia!

Ďalší zápas v nadstavbovej skupine F odohrajú naše dievčatá v sobotu, keď o 18:00 vyzvú ďalšieho veľkého favorita Rusko! Aj z toho zápasu Vám prinesieme podrobný on-line textový prenos na našom portáli Onlajny.eu!

Ďakujem Vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa! Dnes sú pre Vás pripravené ešte nejaké športové prenosy, ostaňte nám tak verní aj naďalej! (17:26:01)

40:00

Koniec zápasu. (74:76)

39:59

Neuveriteľné! Žirková to ešte skúšala takmer cez celé ihrisko za tri body, lopta len tesne minula kôš, Srbky zrejme ani nedýchali pri tejto strele! Obrovská smola na našej strane! (74:76)

39:58

Petrovičová z útoku spod koša skóruje za dva body, takže tento zápas prehráme o dva body! (74:76)

39:52

Oba trestné hody Zuzana premenila a tak je tu vyrovnaná stav! Oddychový čas približne osem sekúnd pred koncom si berie Srbsko! (74:74)

39:52

Žirková získava dva trestné hody osem sekúnd pred koncom! (72:74)

39:52

Sme pri lopte, rozohrávať loptu bude Hruščáková. (72:74)

39:50

Petrovicová neuveriteľne trafila za tri body a tak prehrávame pár sekúnd pred koncom zápasu o dva body! Maroš Kováčik si berie oddychový čas! (72:74)

39:44

Pri lopte je Srbsko a drží sa pred našim košom, vyhrávame o bod a musíme sa brániť. (72:71)

39:05

Držíme loptu a držíme sa pred košom Srbska, vystreliť sa nám však nedarí. (72:71)

38:50

Hruščákova z dobrej pozície skóruje za dva body a vedieme o jeden bod! Dramatický záver zápasu je tu! (72:71)

38:25

Srbsku sa podarilo zásluhou Radocajovej získať dva body a dostať sa tak do vedenia o jeden bod! (70:71)

38:18

Žiaľ, oba trestné hody Petrovičová premenila a tak vyhrávame už len o jeden bod, získavame však loptu. (70:69)

38:15

Petrovičová opäť získala dva trestné hody! (70:67)

38:00

Srbkám sa podarilo z rýchleho brejku skórovať za dva body, stále však vedieme o tri body dve minúty pred koncom zápasu! (70:67)

37:20

Skvelá strela Žirkovej za dva body a vedieme o päť bodov! Srbky idú do rýchleho brejku. (70:65)

37:01

Oba trestné hody Petrovičová premenila a tak znížila na rozdiel troch bodov. (68:65)

37:01

Petrovičová vybojovala dva trestné hody po faule Jurčenkovej! (68:63)

37:00

Naše dievčatá sa výborne bránia a Srbkám nič nedovoľujú! Z tribún sa ozýva aj veľká podpora našich fanúšikov. (68:63)

36:45

Žirková neváhala a skúsila to za 3 body a podarilo sa jej to! Vyhrávame o 5 bodov a Srbsko si berie oddychový čas! (68:63)

36:05

Rozhodca teraz spravil chybu a obral naše hráčky o loptu, našťastie sme však kôš neinkasovali a po zisku loptu môžme ísť do útoku. (65:63)

35:55

Srbky získavajú loptu a dostávajú sa pred náš kôš, musíme sa začať brániť. (65:63)

35:30

Srbky stratili pred našim košom loptu a môžme tak ísť dopredu! (65:63)

35:00

Výborný doskok Jurčenkovej, následne sa jej podarilo skórovať za dva body a dostávame sa tak do vedenia. (65:63)

34:45

Radocajová skórovala za dav body, chvíľami to vyzeralo že to bude za tri body, našťastie len za dva a tak je stav vyrovnaný. (63:63)

34:25

Hruščákovej skvelý hod spod koša a tak vedieme o dva body! Záver zápasu vyzerá byť veľmi dramatický. (63:61)

34:15

Opäť sa presadila Petrovičová a tak je stav vyrovnaný. (61:61)

33:45

Petrovičová to zobrala na sebe a skórovala za dva body, vedieme už o len dva body. (61:59)

33:15

Bálintovej sa podarilo oba trestné hody premeniť a tak vedieme o 4 body! (61:57)

33:15

Bálintová po faule získava dva trestné hody, môžme odskočiť na vyšší bodový rozdiel. (59:57)

32:25

Kiššovej sa podarilo skórovať za dva body a tak sa dostávame do vedenia o dva body, do útoky sa už prebíjajú Srbky. (59:57)

32:05

Petrovičovej sa podarilo premeniť trestný hod a tak je stav vyrovnaný. (57:57)

32:05

Srbkám sa podarilo skórovať za dva body, navyše získava Petrovičová ja trestný hod! (57:56)

31:15

Žirková to skúšala za tri body, žiaľ, nepodarilo sa jej to a do útoky idú Srbky. (57:54)

30:20

Oba trestné hody sa podarilo Romane premeniť a tak sme vo vedení o tri body! (57:54)

30:20

Pri doskoku bola Vyňuchalová faulovaná, bude hádzať dva trestné hody! (55:54)

30:15

Srbkám ich prvý útok v tejto štvrtine nevyšiel, do útoku tak môžu ísť naše dievčatá. (55:54)

30:01

Začala sa štvrtá štvrtina. (55:54)
Po tretej štvrtine vyhrávame o jeden bod 55:54! Čaká nás tak ešte zaujímavá posledná štvrtá štvrtina, vďaka skvelom ofenzívnom výkone Toliverovej a dobrej obrane sme stále v hre o víťazstvo v tomto zápase! Uvidíme, čo nám prinesie posledná štvrtá štvrtina zápasu!

30:00

Tretia štvrtina sa skončila. (55:54)

29:59

Napokon sa len jeden trestný hod podarilo úspešne premeniť a tak vyhrávame o jeden bod! (55:54)

29:59

V poslednej sekunde tretej štvrtiny máme k dispozícii dva trestné hody, Kiššová nás môže dostať do vedenia. (54:54)

29:50

Je tu záver tretej štvrtiny, v útoku sú naše dievčatá, zrejme sa im zakončiť už nepodarí. (54:54)

29:30

Škoda, Jurčenkovej sa podarilo premeniť len jeden a tak ej stav vyrovnaný. (54:54)

29:30

Jurčenková získava dva trestné hody, môžme ísť do vedenia! (53:54)

29:10

Oba trestné hody sa pdoarilo Cadovej premeniť a tak do vedenia o jeden bod idú Srbky. (53:54)

29:10

Srbky teraz získavajú dva trestné hody! (53:52)

29:00

A kto iný ako Toliverová skóruje krásne za tri body a sme tak vo vedení o jeden bod! (53:52)

28:25

Takmer sa už Srbky dostávali do útoku, Kiššová však výborne zapracovala a získala loptu! (50:52)

28:00

Srbky pred našim košom nepochodili, do brejku idú naše dievčatá. (50:52)

27:45

Lopty sa zmocnila Kiššová a krásne spod koša zakončila, znížené na rozdiel dvoch bodov. (50:52)

27:30

Výborný blok Jurčenkovej a získavame loptu, môžme založiť rýchly protiútok. (48:52)

27:00

Srbky však opäť odskakujú na 4 body, podarilo sa skórovať Petrovičovej, dopredu už idú naše dievčatá. (48:52)

26:25

Kiššovej sa však teraz predchádzajúci faul podarilo odčiniť a znižuje na rozdiel dvoch bodov. (48:50)

26:06

Oba sa srbskej basketbalsitke podarilo premeniť, Srbsko tak odskakuje na rozdiel 4 bodov našim dievčatám. (46:50)

26:06

Kiššová sa dopustila faulu a tak A. Dabovicová získava dva trestné hody. (46:48)

26:00

Srbkám však ich útok vyšiel a po dlhšej dobe sú vo vedení, do útoku sa však už prebíjajú naše dievčatá. (46:48)

25:35

Ani z toho útoku sa nám skórovať nepodarilo, postupne zlyhala Baburová a Žirková. (46:46)

25:10

Lenže loptu stratili aj naše dievčatá, Srbkám teraz už ich brejk vyšiel a tak je stav vyrovnaný. (46:46)

25:00

Srbky loptu stratili a tak idú do brejku naše dievčatá. (46:44)

24:15

Jurčenková napokon skóruje za dva body a tak ideme späť do vedenia, Srbky sa však už prebíjajú do útoku. (46:44)

24:00

Ani Srbkám nevyšiel pokus za tri body, loptu naše dievčatá našťastie doskočili a tak môžme ísť do brejku. (44:44)

23:45

Žirková to skúšala za tri body, ťažká strela jej však vôbec nevyšla. (44:44)

23:35

A. Dabovicová sa krásnym hodom spod koša presadzuje za dva body a tak je stav vyrovnaný. (44:44)

23:05

Petrovičová to skúšala teraz za tri body, lopta sa však odrazila späť do hry! (44:42)

22:10

Napokon sa však Topuzovicovej nepodarilo premeniť ani jeden a tak stále ostávame vo vedení o dva body! (44:42)

22:10

Srbsko získava dva trestné hody! Srbky tak majú šancu vyrovnať. (44:42)

22:00

Jurčenková to skúšala za tri body, to sa jej však nepodarilo. (44:42)

21:45

Hruščáková prvý krát skóruje za Slovensku v druhom polčase, ideme do vedenia. (44:42)

21:15

Do útoku sa už dostali naše dievčatá, budme rozohrávať loptu po faule na Toliverovú. (42:42)

20:55

Srbsko je opäť usadené pred našim košom, ku strele sa však dostať nemôže. (42:42)

20:15

M. Dabovicová zachytila loptu, dostala sa do úniku a skórovala za dva body. Úvod druhého polčasu tak lepšie vyšiel Srbsku. (42:42)

20:10

Začal sa nám druhý polčas, prvý útok v druhom polčase patrí našim dievčatám. (42:40)

20:01

Začala sa tretia štvrtina. (42:40)
Oba tímy sú už späť na palubovke, druhý polčas sa nám tak čoskoro začne! Verme, že opäť uvidíme skvelú hru a že sa naše dievčatá pobijú v tomto zápase o víťazstvo!
Po prvom polčase vedieme nad Srbskom 42:40! Hrá sa krásny ofenzívny basketbal, možno trocha prekvapivo náš tím vyhráva, ale určite zaslúžene. Škoda niektorých momentov, kde sme zbytočne stratili loptu a robili chyby, naše vedenie mohlo byť aj viac bodové. To však nevadí, treba pokračovať v predvedenej hre, vyvarovať sa chybám, pokračovať v dobrej hre v obrane a úspech sa môže dostaviť! Našou najlepšou hráčkou je jednoznačne Toliverová, ktorá predvádza famózny výkon a ťahá naše mužstvo!

20:00

Druhá štvrtina sa skončila. (42:40)

19:59

Ten aj Toliverová premenila, skvelý výkon našej reprezentantky! (42:40)

19:59

Neuveriteľné! Sekundu pred koncom sa podarilo Toliverovej premeniť za 3 body! A ešte bude hádzať aj trestný hod! (41:40)

19:55

Pri lopte sú naše hráčky, ostáva posledný útok našich dievčat! (38:40)

19:50

Maroš Kováčik si vyžiadal oddychový čas! (38:40)

19:49

Radocajová natiahla bodovú šnúru Srbska na číslo sedem a tak sa dostávajú pár sekúnd pred koncom druhej štvrtiny do vedenia o dva body. (38:40)

19:30

Srbsko sa dostalo do rýchleho brejku a podarilo sa mu vyrovnať! Záver zápasu hrá v jasný prospech Srbska, čo nie je dobré. (38:38)

18:50

Dabovičovej sa napokon podarilo premeniť len jeden hod a tak Srbsko znižuje na rozdiel dvoch bodov. (38:36)

18:50

Srbsko získava po faule Kiššovej dva trestné hody! (38:35)

18:20

Napokon sa však Srbsko dostalo ku nášmu košu a podarilo sa Dabovičovej skórovať za dva body! (38:35)

18:05

Jurčenková sa opäť dopustila faulu a tak loptu zbytočne strácame. Rozohrávať však budú ďaleko od nášho koša. (38:33)

17:45

Kiššová sa snažila presadiť voľnou strelou, to sa jej však nepodarilo a loptu napokon strácame. (38:33)

17:21

Srbsko sa dostalo ku lopte, ale cez našu dobrú obranu sa im nedarí prejsť, zaútočiť teraz môžu naše dievčatá! (38:33)

16:25

Napokon aj ten druhý! Vyhrávame o 5 bodov, Srbsko sa však už rýchlo presúva ku nášmu košu. (38:33)

16:25

Prvý pokus Jurčenkovej bol úspešný. (37:33)

16:25

Jurčenková vybojovala dva trestné hody! Máme šancu odskočiť na vyšší bodový rozdiel! (36:33)

16:05

Výborná obrana našich dievčat a získavame loptu! Postupne prechádzame do útoku. (36:33)

15:25

Do vedenia sme sa však dokázali dostať teraz, pretože Toliverová sa dokázala presadiť za 3 body! (36:33)

15:05

Jurčenkovej sa však napokon podarilo premeniť len jeden a tak je stav vyrovnaný. (33:33)

15:05

Dostali sa sa však rýchlo do útoku a budeme po faule hádzať dva trestné hody! (32:33)

14:50

Dabovičovej sa podarilo skórovať za tri body a tak Srbsko strháva vedenie na svoju stranu. (32:33)

14:32

Po výbornom výskoku Toliverovej vedieme o dva body, Srbsko sa už rýchlo presúva do útoku. (32:30)

14:25

Dokázali sme sa vrátiť späť pred kôš Srbska, nedarí sa nám však vystreliť. (30:30)

14:00

Tam sme sa však dopustili technickej chyby a po prešľapu tak strácame loptu. (30:30)

13:35

Oslobodili sme sa od tlaku Srbska a dostali sme sa rýchly útokom na dostrelu srbského koša. (30:30)

13:25

Náš tréner si zobral oddychový čas, čo bolo logickým vyústením bodovej šnúry Srbska. Maroš Kováčik vyčítal svojim hráčkam, prečo častejšie nestrieľajú. (30:30)

12:45

Naše vedenie je napokon minulosťou, Srbky vyrovnávajú na 30:30! (30:30)

12:25

Jurčenková teraz zaváhala pri koši Srbska a nepodarilo sa jej tak navýšiť naše vedenie. (30:27)

12:00

Cadová krásne zakončila spod koša a tak skóruje za dva body, naše dievčatá vedú o 3 body. (30:27)

11:45

Napokon aj zvyšné dva a tak Srbsko znižuje na rozdiel 5 bodov, navyše Srbky ostávajú pri našom koši. (30:25)

11:45

Prvý trestný hod Radocajová úspešne realizovala. (30:23)

11:45

Radocajová bola faulovaná a budú to tri trestné hody pre nášho dnešného súpera! (30:22)

11:35

Srbky ostávajú ak naďalej pri lopte, skórovať sa im však zatiaľ nedarí, držia nás však pod tlakom. (30:22)

11:05

A opäť sa presadzuje Zuzana Žirková, keď sa presadzuje z nájazdu a naše vedenie nad Srbskom narastá! Skvelý vstup do druhej štvrtiny. (30:22)

10:45

Naše vedenie sa po presnej strele Žirkovej navyšuje na 6 bodov! Srbky trochu zaspali úvod druhej štvrtiny. (28:22)

10:25

Srbsku sa napokon podarilo premeniť len jeden trestný hod! Naše dievčatá tak vyhrávajú o 4 body. (26:22)

10:22

Toliverová sa dopustila faulu, takže dva trestné hody pre Srbsko! (26:21)

10:20

Žirkovej sa teraz podarilo skórovať za tri body! Skvelý vstup našich dievčat do druhej štvrtiny! (26:21)

10:15

Prvý útok v druhej štvrtine patrí našim dievčatám, čakáme na presnú strelu. (23:21)

10:01

Začala sa druhá štvrtina. (23:21)
Je za nami prvá štvrtina zápasu, po ktorej sú naše dievčatá vo vedení o dva body, počas zápasu sme však videli aj vyšším rozdielom. Podstatné je, že sme do zápasu stúpili veľmi dobre a ukazujeme, že vieme hrať aj proti silným súperom. Uvidíme, čo nám prinesie druhá štvrtina.

10:00

Prvá štvrtina sa skončila. (23:21)

09:55

Krátko pred koncom prvej štvrtiny sa podarilo Srbkám ešte skórovať za dva body a znížiť tak na rozdiel dvoch bodov! (23:21)

09:40

Opäť sa presadili Srbky, trochu so šťastím skórovala Petrovičová. (23:19)

08:45

Teraz sme zbytočne stratili loptu, čo Srbsko trestá košom za dva body. (23:17)

08:38

Aj ten sa napokon podarilo premeniť Žirkovej, je to jej druhý bod v tomto zápase. (23:15)

08:36

Prvý bod Žirkovej z trestného hodu, ostáva hádzať ešte jeden! (22:15)

08:35

Petrovičová sa dopustila osobnej chyby, budeme tak hádzať dva trestné hody! (21:15)

08:05

Srbky sa teraz usadili pred naším košom, bránime sa však úspešne. (21:15)

08:00

Po krásnom úniku sa presadil Toliverová a skórovala za dva body! Úvod zápasu nás tak zastihol vo výbornom svetle! (21:15)

07:45

Po rýchlom protiútoku Srbska sa za dva body presadzuje Petrovicová. (19:15)

07:25

Opäť sa naším dievčatám podarilo skórovať, za 1 bod sa presadila nová hráčka na palubovke Baburová. (19:13)

07:15

Výborný prienik Kiššovej a naše dievčatá navyšujú svoje vedenie nad Srbskom! (18:13)

07:02

Podarilo sa ho úspešne premeniť, naše dievčatá však teraz idú do rýchleho brejku. (16:13)

07:00

Srbky budú hádzať tresný hod! (16:12)

06:45

Dlho sme boli usadení pred košom Srbska, skórovať sa nám však nepodarilo. Toliverovej pokus bol nepresný. (16:12)

06:25

Bol tu pokus o kôš za 3 body, Srbkám to našťastie nevyšlo a tak idú naše dievčatá do rýchleho brejku! (16:12)

06:15

Vyňuchalová sa teraz výborne presadila pod košom a zvýšila naše vedenie o 4 body. (16:12)

06:03

Napokon aj ten druhý, Srbky znižujú na rozdiel dvoch bodov. (14:12)

06:00

Prvé trestný hod bol úspešne realizovaný. Uvidíme, ako ten druhý. (14:11)

06:00

Janoščíková sa opäť dopustila faulu a tak Srbky idú hádzať dva trestné hody. (14:10)

05:55

Výborne dievčatá! Sedembodová šnúra našich dievčat a tak naše vedenie nad Srbkami navyšujeme. (14:10)

05:45

A ideme do vedenia! Hrubá chyba Srbska, s loptou sa do nájazdu dostala Toliverová a tak prvý krát v tomto zápase vedieme! (12:10)

05:25

Druhá trojka našej Toliverovej, po krásnej akcii tak je vyrovnané! (10:10)

05:15

Bol tu rýchly brejk našich dievčat, avšak Hruščákovej nevyšiel ani jej druhý pokus na kôš Srbska a tak sa stav nemení. (7:10)

04:45

Podobným zápisom sa však chvíľu na to prezentovali aj Srbky, ktoré sa tak opäť dostávajú do vedenia. (7:10)

04:35

Prvý trojbodový zápis aj na našej strane, postarala sa oň Toliverová. (7:7)

04:25

Dlhšiu dobu lieta lopty zo strany na stranu, napokon sa Srbky presadili po individuálnej akcii Milovanovicovej. (4:7)

02:45

Rýchly protiútok našich reprezentantiek, za dva body sa presadzuje Jurčenková. (4:5)

02:05

Je tu prvý kôš za 3 body, jeho autorkou je A. Dabovicová. (2:5)

01:45

Srbky sa dostávajú do útoku, naše sa tak musia rýchlo vrátiť späť brániť náš kôš. (2:2)

01:03

Následne aj ten druhý! Máme tak vyrovnaný stav. (2:2)

01:02

Prvý trestný hod sa jej podarilo premeniť! (1:2)

01:00

Bálintová si pod košom vypýtala faul, bude tak hádzať dva trestné hody. (0:2)

00:12

Srbky sa z prvej útočnej akciu ujímajú vedenia zásluhou Milovanovicovej. (0:2)

00:06

Prvá osobná chyba na strane našich, faulu sa dopustila Toliverová. (0:0)

00:01

Stretnutie sa práve začalo. (0:0)
Obe štátne hymny práve dozneli, zápas sa tak môže začať! Naša hráčky dnes hrajú v bielych dresoch, Srbky zvolili červené dresy.
Oba tímy sú už nastúpené na palubovke, po štátnych hymnách sa nám môže zápas začať!

Prajem príjemný športový zážitok
Základné päťky:

Slovensko: Hruščáková, Bálintová, Kiššová, Jurčenková, Toliverová

Srbsko: Cadová, Milovanovicová, Ajdukovicová, M. Dabovicová, A. Dabovicová
Príjemné popoludnie všetkým fanúšikom športu, ktorí sa spoločne s nami rozhodli sledovať prenos zo zápasu našich basketbalistiek, ktoré vyzvú v súboji o prvé body v nadstavbovej skupine F Srbky! Favoritkami tohto zápasu sú jednoznačne Srbky, naše dievčatá však určite do zápasu zo seba vydajú maximum a budú tvrdo bojovať, preto im držme palce!

Krátko pred začiatok zápasu sa Vám opäť prihlásime!
Úvodné zostavy:

Slovensko: Baburová, Tetemondová, Vyňuchalová, Žirková, Hruščáková, Páleníková, Bálintová, Kiššová, Jurčenková, Janoščíková, Krč-Turbová, Toliverová Tréner: Maroš Kováčik

Srbsko: Radocajová, Petrovicová, Cadová, Krnjicová, Milovanovicová, Butulijaová, Ajdukovicová, Topuzovicová, M. Dabovicová, A. Dabovicová, Pageová Tréner: Marina Maljkovicová.
Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní nadstavbovej F-skupiny majstrovstiev Európy v basketbale žien, kde bude mať svoje zastúpenie aj výber Slovenska. Naše dievčatá sa postupne stretnú so Srbskom, Ruskom a Chorvátskom a vám z týchto duelov vďaka podrobným textovým prenosom webu Onlajny.eu určite neunikne nič podstatné.

Slovenským basketbalistkám sa v základnej skupine D darilo veľmi dobre a obsadili druhé miesto. Mužstvo vedené trénerom Marošom Kováčikom vstúpilo do turnaja triumfom 72:69 nad Švédskom, vo víťaznom ťažení pokračovalo aj o deň neskôr výhrou 85:79 nad Litvou a prvú tesnú prehru zaznamenalo až proti veľkému favoritovi turnaja zo Španielska, ktorému naše dievčatá podľahli rozdielom bodu 81:82. Svoje pôsobenie v základnej skupine ukončili Slovenky prehrou 74:86 s domácim Maďarskom.

Srbské basketbalistky sa predstavili v C-skupine a takisto tam obsadili druhé miesto. Do turnaja vstúpili jasnou výhrou 76:60 nad Lotyšskom a pohodlným rozdielom (89:72) vyhrali aj vo svojom druhom predstavení na šampionáte nad Chorvátskom. V treťom dueli si dokonca Srbky počínali ešte lepšie a triumfovali rozdielom 22 bodov, keď Veľkú Britániu zdolali jednoznačne 76:54. Doposiaľ jedinú prehru na turnaji zaznamenali v poslednom vystúpení proti Rusku, ktorému podľahli rozdielom triedy 53:77.

Jasným favoritom tohto zápasu je Srbsko. Podľa papierových predpokladov by naše súperky nemali mať s triumfom žiaden problém a stávkové kancelárie na ich výhru vypísali kurz približne 1.16. Na víťazstvo Sloveniek je to až 6.0 a na remízu po riadnej hracej dobe dokonca až 18.0.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.