konec (0:0)

14.06.2015, 17:00 • Sportovní areál Vodranty, Čáslav • Petr Dejnožka

82

Čáslav právě vstřelila branku!
Domácí dokázali rozebrat chrudimskou obranu, po centru z pravé strany doputoval míč až k TOMÁŠI MLYNKOVI, který se ukázkově uvolnil a poslal balon do prázdné branky – 3:0!

70

Dvacet minut před koncem zápasu domácí navyšují své vedení a velkou měrou se přibližují k záchraně! Kousek za pokutovým územím se k míči dostal PAVEL TOMÁŠEK, který technickou ranou k tyči prostřelil Lukáše Mrázka – 2:0!

47

Domácí se krátce po začátku druhé půle dostávají do vedení! První střela mezi tři tyče skončila v síti po přesné hlavičce VLADIMÍRA MAXY – 1:0!