4:0

konec (0:0)

04.06.2015, 06:00 • Yarrow Stadium (New Plymouth) • Skupina E • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.25 6.1 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Po bezbrankovém úvodním poločase potvrdili Nigérijci roli výrazného papírového favorita a tým KLDR deklasovali 4:0. Mužstvo trenéra Garby byli po celů průběj zápasu jednoznačně lepším celkem a zcela po zásluze si tak do tabulky připíše plný bodový zisk. Naopak reprezentace Korejské lidově demokratické republiky prohrála také své druhé utkání na šampionátu a ve skupině E zůstává stále poslední. (07:57:03)

90+4

90+4

Míč se nachází ve středu hracího pole a zdá se, v zápase už se nic dalšího nestane.

90+3

Afričanům se podařilo prokombinovat až k šestnáctce soupeře, kde však zasáhla defenziva KLDR, který míč odkopla zpět k půlící čáře.

90+2

S míčem kombinují fotbalisté v zelených dresech, děje se tak ovšem pouze na vlastní polovině hřiště, odkud se Nigérijci pokusí založit jednu z posledních útočných akcí.

90

Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88

KLDR po nedovoleném zákroku získala možnost rozehrávky přímého volného kopu z výhodné pozice. Po přiťuknutí míče zakončoval Un-Chol, ale svůj projektil vyslal příliš vysoko nad břevno.

87

Na hrací ploše probíhá ošetřování jednoho z hráčů nigérijského celku a hra je proto přerušena.

86

Pomalu, ale jistě se blíží závěr zápasu. Odnesou si z něj fotbalisté Korejské lidově demokratické republiky nepopulárního bůra?

84

Střídání v týmu KLDR: ze hřiště odchází Kwang-Myong, přichází Song-Sun.

83

Žlutou kartu dostává Bello (Nigérie).

82

Hraje se ve středu hracího pole,k de probíhají četné souboje o míč, v nichž jsou úspěšnější fotbalisté Nigérie.

Success ISAAC - 4:0

80

Nigérie právě vstřelila branku!
Afričané odskakují svým soupeřům na rozdíl čtyř branek! SUCCESS ISAAC si několikrát narazil míč s Awoniyim a první jmenovaný pak v pokutovém území z ostrého úhlu prostřelil brankáře přesnou střelou k bližší tyči.

78

Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Balbwa, přichází Isaac.

77

Po jeho rozehrání se před bránou Jong-Huna nic zásadního nestalo, naopak vpřed po zisku míče pospíchali Korejci, jejich tažení však bylo zastaveno z důvodu hraní míče rukou.

76

Afričané opět zahrozili, když se dostali ke střeleckému pokusu z bezprostřední blízkosti, pohotový zákrok však předvedl Jong-Hun, jenž míč výtečným zákrokem vyrazil na roh.

75

Do konce utkání zbývá závěrečná čtvrthodina hry, podaří se hráčům KLDR duel zdramatizovat, nebo utkání skončí jednoznačným vítězstvím Nigérie?