Anglická Premier League

Crystal Palace FC – Swansea City

1:0

konec (0:0)

24.05.2015, 16:00 • Selhurst Park (Kapacita: 26 309) • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.84 3.7 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už nyní neplatí – je dobojováno. Crystal Palace zakončil sezónu stylově, těsnou výhrou 1:0 nad Swansea. O triumfu Eagles rozhodl v 57. minutě Marouane Chamakh, hosté se do šancí dostávali spíše sporadicky a vyhrát si dnes rozhodně nezasloužili. Z mé strany je to vše, budu se na vás těšit znovu v příští sezóně Premier League. Na počtenou! (17:54:28)

90+6

90+4

Vypršela čtvrtá minuta nastavení a stále se hraje...

90+3

Do konce utkání zbývá přesně minuta a domácí si v poklidu hlídají svůj těsný náskok.

90+2

S čistým štítem kromě Murrayho nevyvázne ani Brede Hangeland, který za nedovolený zákrok na Emnese vidí žlutou kartu.

90+2

Dlouhovlasý Emnes si neporadil s přesilou protihráčů a kulatý nesmysl skončil v autu.

90+1

Nastavují se čtyři minuty!

89

Glen Murray zákeřně fauloval Kylea Naughtona, sudí Pawson je dnes poprvé nucen vytáhnout z kapsičky žlutý kartonek.

89

Jason Puncheon si zpracoval a předkopl míč a posléze vypálil, Fabiański ale tygřím skokem odvrátil další pohromu!

89

Dnešní utkání sleduje v Selhurst Parku 25076 diváků.

88

Fernández zvolil přihrávku na jistotu, míč je až u Fabiańskiho.

87

Posledních zhruba pět minut fotbalu v probíhající sezóně se odehraje v Selhurst Parku, zatím vše nasvědčuje tomu, že tři body zůstanou na jihu Londýna.

86

Zahův centr se s úspěchem nepotkal, Souaré posléze navíc neudržel míč a hosté mohou vytazit kupředu.

84

Debut v Premier League prožije nejlepší střelec juniorky Swansea Kenji Gorre, který nahrazuje Jeffersona Montera.

83

Hráči Swansea jsou vytlačeni až k půlící čáře, na závěrečný tlak to zatím nevypadá.

82

Letos naposledy zamává fanouškům také Bolasie, jehož na posledních deset minut nahradí Campbell.

80

Murray se po souboji s Fernándezem na hranici vápna skácel k zemi, píšťalka sudího však mlčí.

78

Hosté zahrávali roh, centr Jeffersona Montera však nestál za nic a jeden z hráčů Swansea se navíc provinil útočným faulem.