konec (1:0)

23.05.2015, 18:30 • Camp Nou (Barcelona) • Daniel Kinc

Tipsport: 1.19 7.4 11.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Xavi přebírá pohár!

Xavi přebral pohár pro vítěze španělské ligy a Barcelona se oficiálně stává mistrem španělské ligy pro ročník 2014/2015!

90+6

Žlutou kartu ještě vidí Madunjanin.

90+3

Riera nijak nepospíchal s rozehrávkou, a proto vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90

Bude se nastavovat pět minut! Ano, přesně tolik minut zbývá do korunovace staronového mistra španělské ligy!

86

Hřiště opouští Lucas, kterého nahrazuje Rodíguez.

85

Emotivní střídání je tu! Xavi za obrovského aplausu opouští hřiště a je to pro něj nejspíš poslední střídání v dresu Barcelony v životě. Místo něj přichází Andrés Iniesta, který také po Xavim přebral kapitánskou pásku.

Diogo SALOMÃO - 2:2

76

La Coruňa právě vstřelila branku!
Obrovská radost na straně hostů! Střela Riery skončila pouze na zdi a také dorážku zblokoval jeden z domácích borců. Míč se ale potom odrazil přímo na místo, kde stál připravený DIOGO SALOMÃO, který svou prudkou a především skvělou ranou nedal Matipovi šanci a vyrovnal na 2:2!

75

Mathieu ještě vidí za svůj zákrok rukou žlutou kartu.

72

Na druhé straně se dostal do šance Neymar, který si snažil povodit Fabriho, ale ten si poradil jak s Neymarovou střelou, tak s následným lobem Xaviho!

71

Hosté rozehráli přímý kop velice dobře, ale ten ke smůle Deportiva skončil pouze na břevně.

70

Hřiště opouští zraněný Bartra, kterého nahrazuje Mascherano.

LUCAS - 2:1

67

No a pozor! Hosté zhruba dvacet minut před koncem snižují na rozdíl jedné branky! LUCAS PEREZ se dostal k odraženému míči, otočil se s ním a poté nekompromisní ranou z hranice vápna vymetl šibenici brankáře Matipa – 2:1!

63

Střídají také domácí. Hřiště opouští Vermaelen, kterého nahrazuje Douglas.

62

Hřiště opouští Domínguez, kterého nahrazuje Riera.

Lionel MESSI - 2:0

60

Barcelona právě vstřelila branku!
Tak konečně! Neymar dostal přihrávku hlavou za obranu, odkud postupoval sám na branku společně s Messim. Brazilský útočník se zachoval nesobecky a přenechal poslal přihrávku před prázdnou branku na LIONELA MESSIHO, který pohodlně přidal svou druhou branku v dnešním zápase – 2:0!

58

Domínguez vidí za svůj zákrok žlutou kartu a ještě je tu zajímavá standardní situace pro domácí.

47

Dnešní utkání sleduje 93 742 diváků. Fantastická návštěva!

45+2

Teď už se ale mohlo Deportivo radovat! Cavaleiro si naběhl osamocený za obranu, ovšem jeho hlavička skončila mimo tři tyče branky Masipa.

45

Budou se nastavovat tři minuty!

38

Hřiště opouští již zmíněný obránce Canella, kterého nahrazuje Medunjanin.

14

Lionel Messi převzal míč a pospíchal sám na branku. Argentinský kouzelník dokonce vstřelil branku, ale ta nemůže být uznána, protože podle pomezního sudího se Messi v momentě přihrávky nacházel v ofsajdu.

Lionel MESSI - 1:0

5

Domácí se hned v úvodu ujímají vedení. Vyraženého míče se nejlépe chopil Rafinha, jenž potáhl míč a poté přesným centrem našel hlavu LIONELA MESSIHO, který svou 42. brankou v letošním ročníku posílá Barcelonu do vedení – 1:0!