Nizozemská Eredivisie

SC Heerenveen – Feyenoord Rotterdam

1:0

konec (0:0)

21.05.2015, 18:30 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen, kapacita 27.224 diváků • O Evropskou ligu - sk. A • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 3.0 3.45 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tento okamžik již úplně vše, přeji Vám krásné prožití čtvrtečního večera. Nashledanou. (20:30:02)
Skončil první duel semifinále Play off holandské fotbalové ligy o účast v prestižní Evropské Lize v příští sezoně a z nejtěsnější možné výhry 1:0 se raduje domácí celek, který si tak vytvořil alespoň nějaký náskok do nedělní odvety. O osudu dnešního, taktikou velice svázaného utkání, rozhodl okamžik z 83. minuty, kdy se po centru Vermeera hlavou prosadil Simon Thern.

90+3

90+3

Další centr z pravé strany a ten se nepovedl, neboť skončil až za brankou domácích.

90+3

Centr z pravé strany do vápna domácí odvracejí odkopem za autovou čáru.

90+2

Navíc zcela zbytečně poslali balon přímo k nohám brankáře Nordfeldta a ten s jeho rozehráním nikterak nespěchá.

90+2

Hosté se ještě rychle dostávají k balonu, příliš času ale již nemají.

90+1

Domácí po faulu u pravé postranní čáry mají možnost rozehrát míč a nijak s touto příležitostí nespěchají.

90

Nastavovat se budou tři minuty nad rámec druhé půle.

90

Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Sam Larsson, přichází Lerin Duarte.

90

Hosté mají najednou velice málo času na to, aby si zajistili z dnešního utkání alespoň nerozhodný výsledek.

89

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Bilal Basaçikoglu, přichází Anass Achahbar.

88

Necelé tři minuty zbývají do konce řádné hrací doby a domácí hráči se po velice pasivním výkonu ve druhé půli nečekaně dostali do vedení. Zda jej udrží až do konce, to se dozvíme v pokračování našeho online přenosu.

87

A stejně jako ožili domácí hráči, tak i kotel fanoušků Heerenveenu, který nyní poskakuje po celé délce svého sektoru.

87

A pro Therna byla vstřelená branka asi posledním kontaktem s míčem v dnešním utkání, na hřišti ho nahrazuje Otigba.

85

Domácí hráči ožili a najednou je jich plné hřiště.

Simon THERN - 1:0

83

Heerenveen právě vstřelil branku!
Jako blesk z čistého nebe se domácí fotbalisté dostávají do vedení! Na Veermanův centr si ve vápně naskočil SIMON THERN a hlavou poslal míč za záda brankáře Vermeera!

83

Domácí budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany. Velice pravděpodobně přijde centr do pokutového území Feyenoordu.