1:1

konec (1:1)

10.05.2015, 17:00 • Stamford Bridge, London • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.1 3.34 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí remízou 1:1, která pro Liverpool nic neřeší. Reds se tak v příští sezóně zřejmě budou muset spokojit jen s Evropskou ligou, ta už by jim uniknout neměla. To na Stamford Bridge mohou v klidu pokračovat v mistrovských oslavách.

Skóre zápasu určila už první půle, ve které se trefili oba kapitáni. Chelsea poslal v 5. minutě do vedení John Terry, ale krátce před přestávkou srovnal Steven Gerrard. Ve druhém dějství měl největší šanci domácí Willian, jehož rána jen těsně minula Mignoletovu bránu. (18:56:21)

90+5

90+4

Volej Emreho Cana končí v boční síti. Za malou chvilku přijde konec.

90+4

Liverpool rozehrává jednu z posledních útočných akcí v zápase.

90+2

Jordon Ibe to v šestnáctce zkusil individálně, ztroskotal však na zkušenostech Johna Terryho. Ibemu je navíc pískán faul.

90+1

Rozhodčí Marriner nastaví zápas o čtyři minuty.

90

Zpoza šestnáctky vypálil Henderson tak dva metry vedle tyče.

89

Sražená střela Coutinha vystrašila Courtoise! Garry Cahill míč tečoval do brankářova protipohybu a Courtois měl štěstí, že se balón k bráně už spíše jen dokutálel a tak ho ještě stihl lapit.

87

Fotbalisté v modrých dresech se už nikam neženou, snažit by se měl spíš Liverpool, který by rád zůstal ve hře o Champions League.

86

Coutinho hledal Sinclaira, toho však nepustil k zakončení Cahill. Míč má Courtois.

84

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Juan Cuadrado.

83

Centr Hendersona nenašel nikoho ze spoluhráčů a míč končí až v zámezí.

82

Nebezpečnou akci Liverpoolu zastavil faulem Felipe Luís, který inkasuje žlutou kartu.

82

Po rohu Coutinha se dostal k zakončení Lovren. Bránu ale netrefil.

81

Centr Sterlinga se stáčel hodně nepříjemně a Courtois míč raději vyboxoval na roh.

79

Z trávníku odchází Steven Gerrard, jenž si dnes zahrál na Stamford Bridge možná naposledy ve své kariéře, a kromě hostujícího sektoru tleská i většina fanoušků Chelsea, ke kterým se přidal i manažer José Mourinho. Tomu se říká respekt pro legendu. Místo Gerrarda jde na plac Lucas Leiva.

79

Liverpool by potřeboval vyhrát, ale nezdá se, že by v tuto chvíli Reds měli na to, aby se nadechli k náporu. Míč drží častěji Chelsea.

78

Rohový kop zahrával Fàbregas, hosté se ubránili. Škrtel se nyní vrací na trávník.