2:0 7:5, 6:2

09.05.2015, 15:05 • Finále • Radek Přibyl

Tipsport: 1.21 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Aljaž Bedene zakončil zápas stylově přímým bodem z podání. To dnes britskému hráči sloužilo opravdu výborně a nepřišel o něj ani jednou.

5:2

Aljaž Bedene jde do vedení o dva brejky a půjde podávat na vítězství v celém zápase i turnaji.

4:2

První podání sedlo přesně na lajnu, Adam Pavlásek poté nečistě trefil míč a Bedene tak potvrzuje svůj brejk.

2:2

Chybou končí Pavlásek i celý game. Jeho kraťas nepřeletěl přes síť. Nutno říci, že Bedene by u míče nejspíše i tak byl včas a byl by ve velmi dobré pozici.

1:2

Podobně jako v prvním gamu, Pavlásek zvládl obtížný moment a sérií čtyř bodů obrátil skóre. Teď skončil Bedeneho return těsně v autu, což potvrdil i hlavní rozhodčí.

1:1

A i teď se příliš dlouho nehrálo. Bedene přesným úderem po returnu Pavláska, ukončuje druhý game.

0:1

Český hráč zvládl velmi těžký moment a získává úvodní hru druhého setu. V poslední výměně dokázal u sítě zahrát vítězný volej.

7:5

A hned ten první využívá. Je to škoda, bohužel došlo trochu na má slova. Pavlásek byl blízko zisku první sady, ale po klíčovém desátém gamu si následující dvě hry připsal jeho soupeř. První set získává Aljaž Bedene poměrem 7:5.

6:5

Bohužel. Místo zisku prvního setu přichází ztráta podání. Ve výměně nejdříve Adama zachránila páska, která míček pustila přes síť a mohlo se hrát dále, poté však náš hráč zahrál příliš vysoký stopbal, který Bedene doběhl a výměnu zakončil přesným úderem.

5:5

Tento důležitý gem končí nepovedeným returnem. To je škoda, snad Adama tento game nijak nepoznamená.

4:5

Bedene zkusil zahrát agresivní forhend k čáře, ale míč skončil v autu.

4:4

Esem končí Aljaž Bedene osmou hru.

3:4

A první z gembolů využívá Pavlásek především díky podání. Bedene nedokázal dostat return přes síť.

3:3

Pavlásek se dobře bránil, odvrátil několik úderů, ale poté z těžké pozice kazí.

2:3

Bedene se dostal do výhodné pozice, ale příliš tlačil míček k čáře. Jeho úder skončil těsně v deblovém území.

2:2

Lajna nyní pomohla Bedenemu. Hlavní rozhodčí trochu déle zkoumal stopu míče, ale poté označil míč jako dobrý.