06.05.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jan Prošek

Tipsport: 2.2 3.7 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:08
Marián Hossa (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:35
1. Corey Crawford (CHI) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Patrick Kane (CHI) 0+0
3. Mikael Granlund (MIN)0+0
Minnesota dnes branku nevstřelila, a tak prohrává v sérii 0:3 na zápasy. Utkání to bylo velmi vyrovnané, odehrálo se v rychlém tempu. O výhře hostů rozhodl gól, který vstřelil Patrick Kane v patnácté minutě.

60:00

59:45

Postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

59:15

Crawford kryje další nebezpečnou ránu od modré.

58:45

Hosté dvakrát netrefili z útočného pásma prázdnou branku.

58:30

Dubnyk na střídačce, domácí v šesti.

58:00

Puk ve středním pásmu, Minnesotě už mnoho času nezbývá.

57:20

Domácí jsou v útočném pásmu, Seabrook ztečoval střelu od modré do ochranné sítě nad brankou. Buly v obranném pásmu hostů. Dubnyk pokukuje po střídačce.

57:00

Tři minuty do konce třetí třetiny, vyrovnání je jaksi v nedohlednu.

55:30

Domácí od své vlastní branky se dostávají do útočného pásma, Teravainen znovu posílá puk bezpečně daleko, čas stále běží a pro Wild hoodně rychle.

55:00

Probíhá posledních pět minut základní hrací doby. Markus Krüger tečoval kotouč těsně před brankářem Crawfordem, který dokázal zareagovat.