02.05.2015, 16:15 • O2 Arena Praha • Skupina A • Tomáš Vlček

Tipsport: 2.8 4.05 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to z tohoto zápasu vše. Napočtenou u dalších onlajnů. (18:30:36)

Střely na branku: 25:26
Vyloučení: 5:2 + Hager (GER) 10mn. OT
Využití přesilovek: 0:1
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Endras (NĚM) a Fleury (FRA).
Je to tak. Německo vítězí díky přesilovkové brance dosažené minutu před koncem nad Francií 2:1.
Těžko říct, jestli byli Němci lepší, ale zvládli svou obrannou taktiku a díky dvěma brankám si tedy výhru asi zaslouží.

Francouzi jsou samozřejmě velmi zklamaní. Nejen z prohry, ale také ze způsobu jak prohráli. Skoro 40 minut se snažili o vyrovnání, a když se jim to podařilo, dostali branku minutu před koncem.

60:00

59:57

Puk míří do středního pásma a tohle vedení už Němci udrží...

59:45

Hraje se sice v německém pásmu, ale Francouzi se nemohou dostat do výraznější šance.

59:30

Francouzi v šesti bez brankáře.

59:15

Francouzi zahráli icing a tak se vhazuje před Huetem.

59:00

Německo právě vstřelilo branku!
Tak to je jednak bleskově využitá přesilovka a jednak tvrdá rána pro Francii. Minutu před koncem totiž dostal nabito PATRICK REIMER a střelou z první prostřelil přesouvajícího Hueta – 2:1. Asistence Patrick Hager.

58:40

Velká šance pro Německo. Siedenberg faulován a S. Treille (FRA) jde na 2 min. na trestnou.

57:27

Reimerova střela trefuje síť, ale jen z boku, takže vzrušení části diváků je zbytečné.

56:36

Nyní tři francouzské střely za sebou srazili bránící Němci, takže Endras zasahovat nemusel.

55:44

Němci chvíli pod tlakem ve své třetině, nyní se ale už osvobojí.

55:19

Francie zakládá útočnou akci.

54:40

Nepřesnosti na obou stranách, oba týmy raději střídají.

53:57

Roussel byl v brankovišti a tak je akce a šance da Costy zastavena.

1:2

Branky a nahrávky: 51. Fleury (S. da Costa) – 13. Wolf (Rieder, Hager), 59. Reimer (Hager)

Francie: Huet (Hardy) – Manavian, Auvitu, Besch, Herquefeuille, Janil, Chakiachvili, Diedue Fauvel – S. da Costa, Roussel, Desrosiers – Meunier, S. Treille, Bertrand – Fleury, Guttig, T. da Costa – Y. Treille, Claireaux, Lamperier – Raux

Německo: Endras (Aus den Birken) – Krueger, Muller, Kohl, Goc, Daschner, Koppchen, Krupp – Rieder, Wolf, Hager – Reimer, Ehliz, Pietta – Hospelt, Oppenheimer, Plachta – Kink, Siedenberg, Ullman – Raedeke

Rozhodčí: Gofman (RUS), Vinnerborg (SWE) – Lazarev (RUS), McIntyre (USA)

Diváci: 14.903