1:1

konec (0:0)

26.04.2015, 12:00 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Martin Švejkar

Tipsport: 1.63 3.9 5.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (13:55:13)
Málaga nakonec remizuje doma s Deportivem La Coruňa 1:1. Domácí se dostali do vedení v úvodu druhé půle, ale hostům se v 61. minutě podařilo vyrovnat a i přes mírnou převahu Málagy se remíza jeví jako spravedlivý výsledek. Hosté byli dokonce blízko třem bodům, ale v 84. minutě trefil Lucas z přímého kopu pouze tyč.

90+3

90+3

Žlutou kartu dostává Juanmi (Málaga CF).

90+3

Z následného rohového kopu domácí neohrozili branku Deportiva.

Guerra nebezpečně hlavičkoval v samém závěru utkání

90+2

Guerra si ve vápně vyskočil na vysoký míč a dobrou hlavičkou prověřil Fabriho, který měl co dělat, aby vytěsnil balón na roh!

90+1

Lucas se ujal rozehrávky standardní situace a jeho centr skončil jen v náručí Kameniho.

90+1

Žlutou kartu dostává Arthur Boka (Málaga CF).

90+1

Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90

Rosales centroval do vápna, kde se Juanmi ve špatné pozici snažil opřít do míče hlavou a jeho zakončení šlo hodně mimo.

89

Lucasův centr dokázala domácí obrana odvrátit pryč ze šestnáctky.

88

Salomãova tečovaná rána přinese hostujícímu týmu rohový kop. Deportivo je v závěru zápasu aktivní.

85

Na druhé straně se dostal ke střele Guerra, ale trefil jen prostor, který měl pod kontrolou brankář Fabri.

Lucas prostřelil zeď a trefil tyč domácí brány

84

Lucas prostřelil zeď a jeho rána se od tyče odrazila za Kameniho, ale přesto mimo bránu! Málaga teď měla velké štěstí.

82

Hosté budou mít po Sánchezově faulu k dispozici přímák v blízkosti šestnáctky Málagy.