Evropská liga

ACF Fiorentina – Dynamo Kyjev

2:0

konec (1:0)

23.04.2015, 21:05 • Stadio Artemio Franchi, Florence • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.7 3.8 5.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po gólu Vargase už sudí Jonas Eriksson zápas ukončil a Fiorentina tak po vítězství 2:0 postupuje do semifinále EL. Domácí dnes zvítězili naprosto zaslouženě. Od začátku duelu byli jasně lepší a od 40. minuty navíc hráli proti oslabenému soupeři. Po druhé žluté kartě se totiž ze hřiště pakoval vyloučený Lens. Fialky přesilovku poprvé využily už za tři minuty, kdy se trefil Mario Gómez a definitivní razítko na domácí postup přidal v úplném závěru Juan Vargas. (23:05:00)

90+5

Juan VARGAS - 2:0

90+4

Fiorentina právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Violu definitivně posílá do semifinále JUAN VARGAS, jenž se na levé straně prosadil přes Chačeridiho a z úhlu míč napálil na zadní tyč. Šovkovskij neměl nárok zasáhnout – 2:0.

90+3

Jarmolenko si před bránou našel volný míč, ale jeho bombu zablokoval Savić, který teď svému gólmanovi hodně pomohl!

90+2

Domácí drží hru na své útočné polovině.

90+1

Tak čtyři minuty.

90

Už běží poslední minuta. Uvidíme, kolik švédský sudí ještě nastaví.

88

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Juan Vargas.

87

Po rohu Kalitvinceva se bude jen kopat od domácí brány.

86

Další roh pro Dynamo, poté co jeden z domácích obránců tečoval Jarmolenkovu přihrávku těsně vedle tyče vlastní brány! Dynamo v závěru přeci jen otevřelo hru.

Nebezpečná střela Rybalky.

85

Po rohovém kopu Guseva se ocitl ve velké šanci Rybalka! Jeho jedovku, která mířila k bližší tyči, nadvakrát zneškodnil Neto.

84

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází David Pizarro, přichází Alberto Aquilani.

84

Matías Fernández si naběhl na pas za obranu a vypadalo to, že se dostane do velké šance. Šovkovskij byl však z brány velmi rychle venku a doslova vypíchl míč Fernándezovi z kopačky!