Tipsport: 1.9 3.3 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím a u dalších sportovních zážitků tady na portálu onlajny.com brzy na sledanou. (23:05:26)

Rohové kopy: 7 – 4
Fauly: 11 – 21
Červené karty: 1 – 0
Žluté karty: 2 – 5
Opravdu strhující utkání je za námi. Po velmi vypjatém a atraktivním boji se oba celky rozcházejí smírně 2:2, když o tomto výsledku rozhodl hned na začátku druhé půle Jellet, jenž rozveselil domácí fanoušky, kteří vytvářeli utkání opravdu důstojnou atmosféru.

90+4

90+3

Hosté vybojovali míč do své moci a snaží se co nejrychleji probojovat k bráně Lyonu, ale domácí celek urputně brání.

90+2

Po neštěstné rozehrávce hostů se míč dostal až k brankáři Lopesovi, který míč okamžitě vykopl nejdál jak jen to šlo.

Lacazette vypálil hodně nepřesně.

90+1

Do zakončení v pokutovém území se po centru dostal Lacazette, ale střela mu vůbec nesedla a míč míří do horních řad Stade de Gerland.

90

Hlavní sudí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Strhující utkání jde do svého finiše a na světelném ukazateli stále svítí nerozhodný stav 2:2, který je přívětivější pro domácí Lyon. Přimínám, že domácí hrají od třicáté minuty v desíti.

88

Hráči Lyonu se snaží zuby nechty držet na balónu a šetřit čas, který pro hosty nemilosrdně ubíhá.

87

Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Clinton N'Jie, přichází Rachid Ghezzal.

86

Ismaël Diomande se provinil proti pravidlům a hra je přerušena.

85

Hosté drží míč na svých kopačkách, ale už na polovině hřiště, ale z jejich herního projevu v posledních pár minutách je cítit odhodlání zvrátit remízový stav.

Gradelovu šanci po špatném výběhu Lopese zachraňoval na brankové čáře Umtiti.

84

Gradel mohl poslal Saint-Étienne do vedení, když se dostal k odraženému míči a měl před sebou prakticky prázdou branku do, které zakončoval, ale zvolil nejhorší možnou variantu a to střelu do prostřed branky, kde Lyon od nejhoršího ochránil obránce Umtiti, který odkopl míč do bezpečí.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Kevin Monnet-Paquet.

2:2

konec (1:2)

Branky: 24. N'Jie (Fékir), 48. Jallet (Fékir) – 31. Gradel (pen.), 45. Hamouma

Karty:   3. Tolisso (LYO), 53. Lopes (LYO) – 9. Erdinç (SET), 53. Gradel (SET), 61. Clément (SET), 67. Tabanou (SET), 80. Corgnet (SET)   30. Rose (LYO)

Olympique Lyon: Lopes – Jallet, Rose, Umtiti, Bedimo – Gonalons (C) – Ferri (70. Grenier), Tolisso, Fékir (79. Yattara) – Lacazette, N'Jie (87. Ghezzal).
Náhradníci: Gorgelin – Zeffane, Koné, Grenier, Ghezzal, Malbranque, Yattara.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse (28. Hamouma), Perrin (C), Clerc – N'Guémo (72. Diomande), Clément – Gradel, Corgnet (83. Monnet-Paquet), Tabanou – Erdinç.
Náhradníci: Moulin – Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Hamouma, Monnet-Paquet, Diomande.

Rozhodčí: Ennjimi – Schurra, Mouysset