2:0

konec (2:0)

18.04.2015, 20:00 • Jan Novák

Tipsport: 1.74 3.84 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce. Góly padaly jen v prvním poločase, kdy se prosadili Brillant a Jonckheere. Pro tentokrát si tři body odnáší domácí celek. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na počtenou. (22:01:27)

90+3

90+2

Střela za střelou, žádná ale nekončí v síti.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

88

Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Aoulad, přichází Handžić.

86

Rychlý protiútok hostů skončil nepřesností.

84

Šlapák Blaževiče je oceněn žlutou kartou.

82

Berrier po vypočítaném přímém kopu opouští hrací plochu. Jeho post nahrazuje Coussement.

81

Berrier pálil z přímého kopu skrz zeď, ale Van Langendonck chytá.

81

Annys zbytečným zákrokem fauluje Jaliho. Rozhodčí bez váhání tasí žlutou kartu.

79

Hráč hostů se poroučel k zemi až příliš ochotně, ale rozhodčí mu toto divadlo rozhodně nezbaštil.

76

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Lukaku, přichází Schmisser.

74

Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Diagne, přichází Koffi.

72

Ovono riskantně zasahoval po míči až na hranici vápna, ale Lukake situaci zklidnil a míč odkopl do bezpečí.

71

Po rohovém kopu Schouterdena se míč dostává až ke středovému kruhu.

69

Musona se poprvé v druhém poločase prosadil krásnou přihrávkou, ale míč nakonec končí pod nohou Van Langendoncka-

66

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Luissint, přichází Blazevic.

64

Až na několik vyjímek se hra již pár minut odehrává na polovině hřiště.

62

Schouterden byl faulován kousek od vápna. Přímý kop nemá dostatečnou přesnost a končí v rukavicích gólmana.

60

Hráč hostů poslal míč z rohového kopu daleko od brány. Tak z toho rozhodně nic nebude!

57

Druhý poločas hosté viditelně otočili držení míče, teď už jen čekat, zda budou schopni vsítit alespoň jeden gól.

55

Pomezní zvedá praporek nad hlavu, je z toho první ofsajd dnešního utkání.

53

Po dvou gólech jsou ataky domácích o něco sebevědomější. Hlavními aktéry je Musona společně s Lukakem.

51

Gólová šance, po povedeném rohovém kopu a dorážce hostů Ovono vyráží míč do bezpečí.

49

Diagne v akci, šanci zneškodnil Jali. Je z toho rohový kop.

47

Lukaku svým rychlým sprintem nechtěně posílá Coolse k zemi, týmoví zdravotníci jsou v akci a Cools se opět zvedá na nohy.

46

Druhá pětačtyřicetiminutovka začne přibližně ve 21:08.
První poločas je za námi. Domácí stříleli dvakrát na branku a v obou případech proměnili šanci. Bohužel se zde objevilo i zranění jednoho z hostujících. Uvidíme jestli druhý poločas přinese nějaké šance i pro hosty, skóre je zatím 2:0.

45+3

45+1

Na nosítkách opouští hřiště Geudens a jeho místo nahrazuje Rommens.

43

Máme tu zranění hostů. Doufejme, že hráč odejde po svých a nikoliv na nosítkách, jenž jsou připravena opodál.

JONCKHEERE - 2:0

41

Oostende právě vstřelilo branku!
Po centru z pravého křídla posílá Jonckheere míč do sítě.

BRILLANT - 1:0

39

Míče letícího do horní tyče se ujímá Brillant a posílá ho za gólmanova záda. Je z toho první gól dnešního utkání.

35

Lukaku hází aut, míč opět končí v autu a ujímá se ho hostující celek.

33

Van Langendonck posílá míč daleko za půlící čáru, kulatý nesmysl nakonec končí v rukavicích gólmana na druhé straně hřiště.

31

Musona dostává přihrávku do běhu, akci ale ve skluzu zneškodnil Van Langendonck.

29

Máme tu první žlutou kartu, za zbytečný faul si ji vysloužil obránce domácích.

29

Přímý kop hostů před bránou vytvořil několik přestřelek, míč končí v autu.

27

Musona si opět vytvořil šanci, míč z jeho kličky ale míří do golmanových rukou.

25

Van Langendonck odkopává od brány, míč ale zpracovávají domácí.

23

Hosté kopou přímý kop. Přinese to konečně gólovou šanci?

21

Musona se dostává sám před bránu, jeho střela ale putuje těsně vedle pravé tyče.

19

Hosté zahráli rukou, domácí rozehrávají od poloviny hřiště.

17

Musona odrazil útok vykopávajícího gólmana, ale míč letí za branku.

15

Hostě mají precizní přihrávky, ale jejich ataky nedosahují ani zdaleka vápno.

13

Diagne si kličkou vyhranil prostor od dvou dorážejících hráčů, ale jeho střela míří daleko od svatyně.

10

Hraje se 10. minuta a ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele.

9

Útočník hostujícího celku si našel prostor a pálil na branku, střelu ale zblokoval Brillant.

6

Domáci mají za sebou první atak, míč končí v gólmanových rukavicích.

4

Ani jeden z týmu se zatím nedostal ke střele, hra se pohybuje okolo půlicí čáry.

1

Hráči nastupují na hrací plochu.

KV Oostende: Ovono – Luissint, Brillant, Milic, Schutter – Jali, Jonckheere – Berrier – Fernando Canesin, Musona, Lukaku
Náhradníci: Schmisser, Coussement, Van Imschoot, Blažević, Hempte, Ruytinx, Chopin

KVC Westerlo: Van Langendonck – Mustoe, Schuermans, Ruyssen, Annys – Rommens, Molenberghs – Aoulad – Schouterden, Diagne, Cools
Náhradníci: Cordier, Koffi, Godeau, Dorda, Rommens, Sipović, Handžić

Rozhodčí: N. Laforge – Vanyzere, Nijssen.
Poslední vzájemné zápasy

Westerlo – Oostende 3:0
Oostende – Westerlo 4:0
Westerlo – Oostende 0:0
Oostende – Westerlo 2:1
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Belgická Pro League má na programu 31. kolo, kde se proti sobě utkají KV Oostende a KVC Westerlo. Podle posledních dvou vzájemných zápasů se dá jen těžce určit favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.