0:2

konec (0:1)

17.04.2015, 20:30 • Pavel Škopek

Tipsport: 2.33 3.17 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a Lierse SK nakonec poráží Cercle Brugge KSV 2:0. Začátek druhého poločasu patřil hostům. Ti drželi balón ale nebyli nebezpeční. Poté hra jako kdyby povadla. Jenže v 85. minutě přišla podobná standartka té gólové a Karim Hafez ji proměnil. Zbytek zápasu Cercle tlačilo a mělo velké šance, ale ani z jedné se neprosadilo. Lierse tak vítězí 2:0 a získává cenné tři body. Ode mě je to dneska všechno, užijte si zbytek pátečního večera a někdy zase na shledanou. (22:30:28)

90+5

90+2

Hosté se zachránili za pět minut dvanáct, jeden z beků vykopával z brankové čáry!

90+2

Hosté zahráli ve vápně rukou, ale sudí to neviděl!

90

Bajkovič předvedl dva neskutečné zákroky a vychytal tak Kabanangu a Muzaqiho.

88

Hosté si konec zápasu užívají s balónem na kopačkách.

Karim HAFEZ - 0:2

85

Lierse právě vstřelilo branku!
Opět přímý kop z pravé strany a nádherné jeho provedení! KARIM HAFEZ zakroutil balón do vzdálenější šibenice a zvýšil tak an 2:0.

82

Střídání Cercle, Maertens přepouští De Kegelovi.

82

Poslední střídání na straně Lierse, Ahmed Hassan nahrazuje Mohameda Helala.

80

Haroun se nedokázal ve vápně rychle zorientovat a promarnil střeleckou možnost.

78

Kabananga v útoku fauloval a domácí tak přišli o balón.

77

Velikonja si říkal v šestnáctce o balón, ten dostal trošičku déle a jeho palba byla zablokovaná.

75

Kabananga šel sám na brankáře a neuspěl!

73

Další pěkná střela z levé strany přistála na břevně Bajkovičovy branky. Jejím autorem byl D'Haene.

72

Lierse ale rozehrálo na krátko a po chvíli balón ztratilo.

71

Dussenne přistrčil Diomandého a hosté budou rozehrávat na útočné polovině.

68

Cercle provádí svou druhou výměnu, Bourdin odchází, Martens přichází.

66

Buyl se vrhl mezi Dusseneho a Dewaela a byl faulovaný.

65

Žlutočerní se sice rozstříleli, ale gólman Werner může být zcela klidný, rány to jsou nepřesné.

62

D'Haene přišlápl Kasmiho při odkopu a vidí za to žlutou kartu.

61

Ofsajd a v něm Muzaqi.

60

Hosty teď zachránilo břevno.

59

Tahiri vstoupil do utkání dobře, dostal se na levou stranu, odku vystřelil do kříže a pořádně tak protáhl Wernera.

57

Také Lierse střídá, Zizo pomalinku odchází do hřiště a mění se s Tahirim.

55

Domácí v rychlosti střídají, Van Roose pustil do hry Muzaqiho.

52

Kasmi si řekl o faul a Lierse pomalu rozehrává.

50

Cornelisovi dlouhé auty dělají hostům velké problémy. Ještě aby ne, domácí fotbalista hodil balón až do malého vápna!

49

Ngawa fauloval Van Rooseho, i když se mu to nelíbí.

47

Tvrdá střela z dálky přišla na Wernera. Naštěstí pro domácí směřovala přesně na gólmana.

46

První poločas je za námi a Lierse vede 1:0. Hosté začali utkání lépe, byli aktivnější a měli i více šancí. V 17. minutě se prosadil z přímého kopu Velikonja. Tlak hostů pokračoval i nadále, ale další branku už nepřidali. Ve 30. minutě byl zraněný Mojsov, díky čemu se dlouho nehrálo, a proto bylo i dlouhé nastavování. Cercle se určitě pokusí v druhém poločase s nepříznivým výsledkem něco udělat, začíná se přibližně ve 21:38.

45+5

45+2

Dewaele srazil ve vzduchu Ziza, který se těžce zvedá.

45

Ofsajdový praporek zastavil centr domácích.

43

Kabananga se nakonec dostal do zakončení ještě jednou, jeho střela v půdu skončila nad brankou.

42

Kabananga hlavičkoval z bezprostřední blízkosti přesně do míst, kde byl Bajkovič. Buyl už dorazit nestihl.

39

El Messaoudi nasadil Dewaelemu jesličky, jenže ten si následně pokryl balón tělem.

37

Cornelisův dlouhý aut teď nadělal hostům pár vrásek na čele, Bajkovič musel zasahovat.

35

Mojsov nakonec nemůže pokračovat ve hře a je nahrazen Ngawou.

30

Kabananga šlápl Mojsovi na koleno a po zásluze je potrestaný žlutou kartou. Mojsova teď dávají dohromady lékaři.

29

Velikonja šel do dalšího zakončení, zastavoval ho Cornelis na poslední chvíli.

28

Maertensův zákrok byl posouzen jako faul, což se domácím divákům nelíbí.

27

Velikonja se opřel do balónu asi ze dvaceti metrů. Střelou po zemi na přední tyč Wernera nenachytal.

25

Bruggy šly do rychlého protiútoku, Buyl zatáhl balón do šestnáctky po pravé straně, jenže předávka mu už nevyšla.

23

Cercle rozehrávalo rohový kop. Cernelis poslal balón před Bajkoviče, kde byli už důraznější hosté.

21

Levý bek hostů už je v pořádku a hlásí se o zapojení do hry.

20

Karim Hafez zůstává ležet na hřišti, hra se přerušuje.

Etien VELIKONJA - 0:1

17

Přímý kop slaví úspěch, ETIEN VELIKONJA se do balónu opřel levou nohou a poslal ho ke vzdálenější tyči! Werner se pouze podíval! Stav 0:1.

16

Velikonja byl faulovaný na hraně šestnáctky, sudí nařídil přímý kop jen pár centimetrů za velkým vápnem i přes to, že nejprve ukázal na penaltu!

14

Hosté předvedli trochu krkolomnou naráečku, která ale slavila úspěch a poslali balón do šestnáctky, kde dále už nepokračovali.

12

Dva útočníci Lierse zabíhali za obranu, tam je však balón nepotkal.

11

Žlutočerní teď začínají být častěji na balónu, Wernera dosud nezaměstnali.

8

Na Mojsova letěl vysoký balón, a tak si hráč hostů pomohl rukou.

6

Bensebaini si krásně seběhl do hřiště a rozběhl Velikonju, který zakončoval na bližší tyč. Werner však vytáhl pohotový zákrok.

3

První střela od hostů skončila vysoko nad Wernerovou bránou.

2

Cornelis hodil do šestnáctky dlouhý aut, který zůstal na hlavách obránců Lierse.

1

Utkání je rozehráno, k výkopu se postavili domácí v bílozelených dresech, soupeř je ve žlutočerné.

1

Cercle Brugge KSV: Werner – Cornelis, Dewaele, Bourdin, Dussenne – D'Haene, Haroun, Maertens – Van Roose, Kabananga, Buyl
Náhradníci: Smolders, Muzaqi, Van Damme, De Coninck, Godee, De Kegel, Martens

Lierse SK: Bajkovič – Traoré, Mojsov, Bensebaini, Karim Hafez – El Messaoudi, Benson, Kasmi – Diomandé, Velikonja, Zizo
Náhradníci: Capdevila, Goris, Ahmed Hassan, Wils, Tahiri, Wamberto, Ngawa

Rozhodčí: Wouters – De Neve, Huens.
Dobrý den, vítám vás u online reportáže ze zápasu belgické Jupiler Pro League. Dnes se nám proti sobě postaví Cercle Brugge KSV a Lierse SK. Tyto týmy hrají o záchranu a už se střetnuly dvakrát. V prvním utkání v Bruggách vyhrálo Lierse a o týden později oplatilo Cercle svou porážku svému soupeři, vyhrálo 1:0. Šance tedy mají oba týmy stejně velké, dnes by mohlo být výhodou pro Cercle domácí prostředí, ale oba dosavadní zápasy ovládnuli hosté. Sázkové kanceláře věří spíše domácím, ale uvidíme, jak to dopadne. Utkání začíná ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.