1:1

po penal. (2:4) (0:0)

07.04.2015, 20:00 • De Grolsch Veste (Enschede) • Petr Bílek

Tipsport: 1.8 3.33 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi semifinále nizozemského poháru mezi FC Twente a PEC Zwolle. Sledovali jsme povětšinou průměrné utkání bez velkých šancí. Přesto to byli ale hosté, kteří dokázali skórovat v 82. minutě. S domácími to nevypadalo dobře, přesto ale dokázali srovnat na 1:1 a šlo se do prodloužení. V něm gól nepadl a definitivně tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. V něm byl vidět i český útočník Tomáš Necid, který vstřelil rozhodující gól v páté sérii. (22:47:51)

Tomáš Necid a jeho rozhodující penalta

5. série 2:4

Tomáš Necid rozhodující penaltu proměnil a jeho PEC Zwolle postupuje do finále nizozemského poháru!

4. série 2:3

Schilder trefuje tyč!

van der Werff vypálil tvrdě k tyči a je to gól!

3. série 2:2

Tapia byl také úspěšný a stav je po třech sériích 2:2.

3. série 1:2

Lukoki proměňuje.

2. série 1:1

Také Hahn byl nyní úspěšný.

Lam poslal míč doprostřed brány, kde zasáhl gólman.

1. série 1:1

Také Mokhtar byl úspěšný a ranou k tyči srovnává rozstřel na 1:1.

1. série 0:1

Ziyech v pohodě ranou k tyči proměnil a hosté vedou.

Střílení penalt začíná.
Nyní nás tedy čeká především souboj brankařů. Penaltový rozstřel může začít.
Ani druhý poločas prodloužení branku nepřinesl a následovat bude penaltový rozstřel.

120+2

Druhé prodloužení skončilo.

120+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

120

Z hranice vápna dobře vystřelil Ziyech, gólman Hahn byl ale pozorný a dobře zasáhl.