05.04.2015, 10:30 • Info o změnách stavu (Jan Pitřík)

90

Na závěr se na trávník ještě podívá Bohuslav, jemuž své místo přepustí Lišický.

88

Líšeň právě vstřelila branku!
O vítězi dnešního zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnutí, třetí zásah do opavské sítě dává ŠUMBERA – 1:3!

85

Hosté střídají, Vejmělek pustí do hry Kubíka.

82

O chvíli později ho následoval také hostujíc Šumbera.

80

Žlutou kartu dostává Lutonský (SK Líšeň).

80

Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Lavrovič, přichází Galvas.

55

Hosté deset minut po pauze otáčejí skóre zápasu ve svůj prospěch, když hrubé chyby domácího gólmana Goduly využil LUTONSKÝ – 1:2!

51

Hostující Milotínský dostává za svůj přestupek proti pravidlům žlutou kartu.

46

45

45

V závěru první půle se radují také hosté, kteří vykřesali vyrovnání! Ze vstřelené branky má největší radost ŠUMBERA – 1:1!

27

Jako první v dnešním zápase uviděl od rozhodčího žlutou kartu domácí gólman Godula.

14

Opava právě vstřelila branku!
Zhruba po čtvrthodince hry se domácí dostávají do vedení poté, co se prosadil RADIM GRUSSMANN – 1:0!

11

Po deseti minutách hry musí hosté střídat. Zápas nedohraje Halaška, kterého na trávníku nahradil Lišický.

1

SFC Opava B: Godula – Macíček, Hoza, Dvorník, Čelůstka, Hrabina, Metelka, Grussmann, Machálek, Lavrovič, Pezzotti
Náhradníci: Štencel, Mezera, Pavlíček, Gebauer, Vojtěšek, Malec, Galvas

SK Líšeň: Veselý – Král, Drábek, Čampa, Šumbera, Lutonský, Halaška, Matoušek, Klán, Vejmělek, Milotínský
Náhradníci: Zádrapa, Kubík, Lišický, Walla, Bohuslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.