Play-off KHL

CSKA Moskva – SKA Petrohrad

2:6

konec (0:2, 2:2, 0:2)

03.04.2015, 18:30 • CSKA Universal Sports Hall • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.08 3.9 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:26

Další faul domácích hodně ulehčuje zbytek utkání pro SKA. Dvě minuty za hru vysokou holí pro Michaela Naumenkova (MOS). Přesilovka pět na tři, nicméně pouze šest vteřin.

49:32

Přesilovka pět na tři pro SKA. Bogdan Kiselevič (MOS) vyhodil kotouč mimo ledovou plochu bez cizího zavinění.

48:16

Navíc zbytečné vyloučení domácích. Stephane Da Costa sekl po odpískání Koskinena přes lapačku a jsou z toho dvě minuty pro domácího útočníka.

43:56

Oba borci samozřejmě obdrželi tresty. Igor Makarov (MOS) 2 minuty za hrubost, Anton Bělov – 2 minuty za hrubost, přesilovka pro SKA, jelikož domácí borec Nikita Kvartalnov bitku vyprovokoval.

33:26

Anton Bělov a Jevgenij Arťuchin vyloučeni za vzájemnou potyčku, nicméně Arťuchin inkasuje 2+2 minuty a tak je tu přesilovka pro SKA.

31:02

A domácí se můžou znovu přiblížit na rozdíl jedné branky, dvě minuty za podražení pro Maxima Čudinova (PET). Domácí budou hrát přesilovou hru čtyři proti třem.

30:01

Vzájemné vyloučení pro Igora Makarova a Antona Bělova za vzájemnou potyčku.

23:27

Tlak CSKA končí faulem Antona Burdasova (PET), dvě minuty za hákování.

19:50

Hosté hráli v šesti a jsou z toho dvě minuty pro hostující střídačku. Dvě minuty odpyká kapitán Ilja Kovalčuk.

07:31

Hosté si vynutili přesilovou hru. Dvě minuty pro Děnise Děnisova (MOS) za krosček.

03:42

Vyloučen Jevgenij Dadonov (PET) za nedovolené bránění. První přesilovka utkání pro CSKA.

2:6

Branky a nahrávky: 21. Radulov (Da Costa), 33. Da Costa (Němec, Grigorenko) – 9. Panarin (Dadonov, Šipačjov), 12. Dadonov (Panarin), 31. Kutějkin (Kovalčuk, Bělov N.), 40. Dadonov (Šipačjov), 48. Panarin (Šipačjov), 54. Burdasov (Thoresen)

CSKA Moskva: Galimov (12.Lalande) – Zajcev, Děnisov (C), Kiselevič, Němec, Bondarev, Mišarin, Neumenkov – Radulov (A), Da Costa, Grigorenko – Arťuchin (A), Muršak, Hjalmarsson – Volkov, Ljubimov, Žarkov – Makarov, Stas, Kvartalnov N. – Mamin. Trenér: Kvartalnov D.

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Bělov A., Čudinov, Kutějkin, Bělov N., Rukavišnikov, Chafizullin, Judin – Kovalčuk (C), Martensson, Thoresen (A) – Dadonov, Šipačjov (A), Panarin – Červenka, Ericsson, Burdasov – Ponikarovski, Kablukov, Chochrljakov – Barabanov. Trenér: Bykov.

Rozhodčí: Anisimov, Olenin – Sivov, Šeljanin