02.04.2015, 01:30 • First Niagara Center, Buffalo • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Tipsport: 2.74 3.6 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (04:15:03)

Andrej Meszároš (BUF) 0+1, 3 střely, TOI – 16:03
Richard Pánik (TOR) 0+1, 0 střel, TOI – 11:26
Tři hvězdy utkání

1. Matt Ellis (BUF) 1 + 1
2. Brian Gionta (BUF) 0 + 2
3. Johan Larsson (BUF) 0 + 1
Je za námi už i třetí třetina, ta nám nabídla dvě branky, a to na straně domácích. Nejprve vyrovnal na 3:3 Moulson a o dvě minuty později otočil skóre na stranu Buffalo Ellis, který si tak připsal vítěznou branku na 4:3. Utkání bylo velice vyrovnané a oba týmy hrály naplno, i přesto že se do play-off ani jeden z nich letos nepodívají.

60:00

59:40

Ještě Kessel v brankovišti zkoušel tečovat puk za záda domácího brankáře, marně.

59:26

Buffalo minulo prázdnou branku jen o několik málo centimetrů.

58:52

Phil Kessel nahodil puk před branku, kde byl veliký zmatek, nakonec se puk ocitl ve středním pásmu.

58:41

Hosté stále bez brankáře.

58:41

Oddechový čas pro domácí.

58:41

Strachan (BUF) dostává dvě minuty za krosček. Obrovská šance pro Toronto.

58:21

Toronto to zkouší v šesti!

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46

Toronto to bude mít už hodně těžké. Domácí brání na výbornou a listy vůbec k ničemu nepouštějí.

57:01

56:49

Domácí vyhazují puk přes všechny čáry, vypadá to že hosté ani tuto přesilovku nevyužijí.

56:39

Nazem Kadri to myslel s přihrávkou na Lupula dobře, ale rozmýšlel se moc dlouho a nakonec je z toho postavení mimo hru.

56:05

Dion Phaneuf to vzal na sebe a zkusil vystřelit z levého kruhu, ale trefil jen plexisklo.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Dalpe (Ellis, Meszároš), 34. Hodgson (Benoit, Varone), 42. Moulson (Larsson, Gionta), 44. Ellis (Zadorov, Gionta) – 17. Brewer (Kessel, Bozak), 21. Riemsdyk (Kessel, Bozak), 34. Kadri (Pánik)

Buffalo Sabres: Lindback (Makarov) – Weber, Bogosian, Zadorov, Benoit, Strachan, Meszároš – Moulson, Larsson, Ennis – Foligno, Grigorenko, Gionta – Deslauriers, Varone, Dalpe – Kaleta, Ellis, Hodgson

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Brewer, Phaneuf, Gardiner, Rielly, Erixon, Brennan – Riemsdyk, Bozak, Kessel – Komarov, Kadri, Lindstrom – Booth, Smith, Lupul – Pánik, Sill, Bailey

Diváci: 19 070