01.04.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 2.07 3.65 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marko Daňo (CBJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:16
Patrik Eliáš (NDJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:06
1. Jack Johnson (CBJ) 1+0
2. Sergej Bobrovskij (CBJ) 24 zák., 2 góly, 92,3%
3. Mike Cammallerti (NDJ) 2+0
Hostující tým po první třetině vedl o jednu branku. Ve druhé části hry dokázali domácí hráči skóre otočit ve svůj prospěch. Dlouhou dobu to vypadalo, že Columbus vyhraje v základní hrací době. V 58. minutě se prosadil Mike Cammalleri, který vyrovnat. V prodloužení rozhodl o výhře domácího týmu Johnson.

Jack JOHNSON - 3:2

60:51

Columbus právě vstřelil branku!
Ryan Johansen má velkou zásluhu na výhře domácích. Celou akci začal, přihrál Savardovi na modrou. Následovala střela, po které se o puku dostal JACK JOHNSON, jehož rána skončila v brance. Asistence: David Savard, Ryan Johnson.

60:40

Domácí hrají aktivněji.

60:01

Ve třetí třetině hosté dokázali vyrovnat, v oslabení se o to postaral Mike Cammalleri, a tak se bude prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57

Mark Daňo mohl rozhodnout, ale branku minul.

59:00

Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

58:42

Mike CAMMALLERI - 2:2

57:31

Devils právě vstřelili branku!
Gólem v oslabení hosté vyrovnávají. Dainius Zubrus v oslabení vyvezl kotouč do útočného pásma, zamotal hlavu brankáři. Ke kotouči se dostal MIKE CAMMALLERI, který druhou brankou v zápase vyrovnává na 2:2, Asitence: Dainuis Zubrus.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Foligno (Wennberg, Johansen), 25. Dubinsky (TS), 61. Johnson (Savard, Johansen) – 20. Cammalleri (Gelinas, Henrique), 58. Cammalleri (Zubrus)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Goloubef, Connauton, Prout, Tjutin – Atkinson, Johansen, Jenner – Foligno, Dubinsky, Anisimov – Daňo, Wennberg, Hartnell – Morin, Letestu, Calvert

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Severson, Merrill, Harrold, Gelenas – Bernier, Gomez, Henrique – Matteau, Zajac, Cammalleri – Gionta, Eliáš, Zubrus – Tootoo, Josefson, Ruutu.

Rozhodčí: Hebert – Martell – McElman, Murphy

Diváci: 14 524