Play-off Livesport Superligy florbalu

Předvýběr.CZ Florbal MB – Bulldogs Brno

3:2

konec (1:2, 2:0, 0:0)

29.03.2015, 14:45 • Městská sportovní hala Mladá Boleslav • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 1.4 6.3 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mně pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a zase někdy na počtenou. (16:40:00)
Dnešní utkání sledovalo 450 diváků.
Nejlepšími hráči byli zvoleni Filip Kejík za Brno a David Rytych za domácí Boleslav.
Je dobojováno! Boleslav si připisuje výhru 3:2 a zvyšuje stav série na 2:0. Boleslav byla ve třetí třetině spíše horším týmem, který se bránil, ale to se florbalistům Technology povedlo, a ti jsou tak teď vyprovázeni potleskem ve stoje.

60:00

59:57

Boleslavští jsou mohutně povzbuzováni domácím kotlem.

59:52

Domácí vyhazují míček od brány, ale ten je na polovině zachycen hostujícími hráči.

59:32

Boleslav se brání, jak nejvíc může.

58:40

Hosté hrají v šesti a bez brankáře.

58:32

Hosté se teď dostali do šance, ale domácí stále drží jednogólové vedení.

57:57

Brno bez brankáře.

57:51

Oddechový čas pro hosty.

57:49

Tomáš Novák byl teď sražen k zemi Jiřím Bauerem a domácí tak mohou zahrávat standardku.

57:37

Domácím se teď daří přesně to, co potřebují. Drží míček daleko od své brány a jsou v útoku.

56:50

Salát na útočné polovině velmi dobře připravil o míček Bauera a povedlo se mu i vystřelit. Jeho střela ale byla velmi slabá...

56:17

Až teď domácí po velkém tlaku itelligence mohou vystřídat.

55:47

Jiřímu Bouškovi se teď alespoň na chvíli povedlo vyhodit míček mimo vlastní polovinu a odlehčit tak domácím hráčům z tlaku hostujícíh florbalistů.

55:35

Snaha hostů je teď hodně očividná. Teď je to naopak domácí tým, který spíše brání.

54:39

Curney se dostával do šance, ale proti Kejíkovi se mu nakonec zakončit nepovedlo.

53:59

Hosté se teď na své půlce pokoušejí o další rozehrávku.

53:01

Hrubý teď z přečíslení perfektně nahrál před bránu běžícímu Jakůbkovi, ale ten nedokázal správně zakončit.

52:20

To se domácímu obránci sice povedlo, ale hosté jdou okamžitě zpět na druhou stranu.

51:58

Curney teď čeká s míčkem za Rytychovou bránou na to, až mu Žižka dovolí rozehrát.

51:11

Po střílené nahrávce Lukáše Jalového končí míček v zámezí.

50:42

Domácí publikum teď mocně povzbuzuje domácí florbalisty.

50:18

Domácí se nemohou natrvalo dostat na polovinu hostů.

49:05

To se domácímu obránci povedlo až teď. Brno tak víceméně svou aktivitou v napadání domácí rozehrávky ztratilo téměř tři minuty.

49:00

Juhaňák stále nedovoluje Křenkovi rozehrát.

48:18

Křenek nemůže rozehrát, protože ho dobře napadá Juhaňák.

47:52

Brno je opět na polovině domácích a snaží se něco udělat s nepříznivým stavem.

47:15

Novotný má teď míček za Rytychovou bránou, a rozhoduje se, kam ho nahraje.

46:25

Jiří Bouška teď dobře zachytil nahrávku hostujících hráčů a míček doputoval až k Rytychovi, který ho bez problémů chytá.

45:48

Petr Kadlec pálil tvrdě, ale mimo. Míček tak dostane Boleslav.

45:03

Střela Bauera šla mimo domácí bránu.

44:38

Hráči Bulldogs teď kombinují na své půlce a nemohou se dostat do útoku, protože Petr Salát jejich rozehrávku dobře napadá.

44:23

Střela Pavla Boušky trefila jen bránícího Martina Koutného.

43:59

Novotný teď hledal před bránou Jiřího Boušku, ale ten se k míčku v obležení hráčů Brna nedostal.

43:30

Teď mají míček ve své moci domácí borci a chystají se ho rozehrát.

43:07

Další útočnou snahu hostů překazil útočný faul.

42:20

Boleslav nicméně hosty vytlačila na jejich půlku a Salát tam vybojoval alespoň na chvíli míček pro domácí mužstvo.

41:41

Nakonec se domácím podařilo dostat na útočnou polovinu, ale zde míček získali hráči itelligence.

40:45

Boleslav má míček ve své moci, ale nedaří se jí rozehrát.

40:01

Úvodní buly ve třetí třetině sice vyhráli domácí, ale míčku se okamžitě ujmuli hosté.

40:01

Střely na bránu po druhé třetině: 20 – 17.
Je za námi čtyřicet minut. Ve druhé třetině se florbalistům Technology povedlo otočit stav utkání, které je teď pro ně příznivé 3:2. Ve druhé části zápasu byla Boleslav jednoznačně lepším týmem a Brno se pouze bránilo (nicméně velmi dobře).

40:00

39:30

Boleslavi se podařilo vstřelit pověstně neoblíbený gól do šaten. Bude zajímavé, jak na to hosté budou ve třetí části reagovat.

39:09

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí florbalisté jdou dnes poprvé do vedení. Autorem branky je PAVEL BOUŠKA, který se dokázal po nahrávce od Curneyho prosadit přímo před Kejíkem. Asistence: Jiří Curney.

38:52

Ondráček (BNO) – 2 minuty, sekání.

38:52

Domácí teď velmi dobře zachytili hostující útok, a Curney šel dopředu, byl však zastaven nedovoleným zákrokem a Boleslav si zahraje přesilovku.

38:37

Martin Rožnovják spadl po souboji s jedním z hostujících hráčů na zem a nevypadá to s ním vůbec dobře.

38:07

Hrubý nastřelil jen dobře postaveného Radka Gwuźdźe a Boleslav se dostává k míčku.

37:40

Curney zastavil útok hostů a běžel s míčkem až na útočnou polovinu, kde zkoušel vystřelit. Střela prolétla kolem Kejíkovy brány.

37:05

Teď Salát pálil pro změnu od mantinelu, ale jeho rána skončila za mantinelem. Míček bude rozehrávat itelligence.

36:29

Salátova rána šla teď těsně nad Kejíkovu bránu.

36:10

Boleslav se teď ubránila dalšímu útoku hostů a jde dopředu.

35:23

Jelínek teď bojoval u mantinelu proti dvěma hráčům Brna, kteří z toho vyšli vítězně. Míček se dostal k Hrubému, jehož střelu ale Rytych bez problému vyrazil.

34:55

Martin Rožnovják teď dobře ubránil dotírajícího Petra Kadlece.

34:29

Radek Gwuźdź pálil z pod půlící čáry, ale Juhaňák míček srazil mimo hrací plochu.

34:05

Boleslav jde opět dopředu.

33:11

Po střele Petra Kadlece teď míček velmi nebezpečně prolétl kolem branky Rytycha, skóre se ale nemění.

32:44

Nakonec se ale Boleslavi podařilo dostat na druhou polovinu. Míček ale získávají hosté.

32:26

Boleslav se snaží rozehrát nějakou kloudnou akci, ale hosté velmi dobře pressují.

31:42

Teď se Brno dostala na polovinu domácích, aleBoleslavzáhy dostala míček pod svou moc.

31:30

Útočná snaha domácích pokračuje, ale hosté se zatím drží.

30:31

Obrovská šance domácích. Pavel Bouška, ale nakonec nedokázal prostřelit ležícího Kejíka, který tak podržel hostům vyrovnaný stav.

29:49

Mendrek se dostal ke střele, ale trefil jen zadní mantinel za Rytychovou svatyní.

28:51

Juhaňák se pokoušel najít vprostřed útočné poloviny Hrubého, ale tomu vypíchl ve finální moment míček Curney a Boleslav jde do útoku.

28:13

Brno kombinuje na vlastní polovině, protože Novák s Jiřím Bouškou dobře napadají.

27:21

Fuchs se snažil dostat před Rytycha, ale Křenek byl proti a založil nový útok domácích.

26:44

Brno se dostalo na útočnou polovinu, ale Jakub Mendrek nakonec přišel o míček.

26:31

Radek Gwuźdź se teď snažil vyzrát na Jakůbka, ale byl faulovaný a Boleslav bude mít možnost rozehrávky míčku.

25:49

Po ojedinělém výpadu Brna chytá míček do své moci Rytych. Boleslav se chystá do útoku.

25:19

Boleslav opět zakládá postupný útok na útočnou polovinu.

24:52

Po střele Jiřího Curneyho končí míček za mantinelem a hosté tak budou moci rozehrávat.

24:36

Teď už je ale Technology opět v útoku.

24:07

Kološ přenechal za Rytychovou bránou míček Salátovi, ale Brno dobře napadá domácí rozehrávku.

23:39

Teď bylo nebezpečí před Rytychem, kdy se hned tři hráči Brna vydali na trip před domácí bránu. Boleslav se ale za cenu faulu ubránila.

23:15

Hosté se sice dostali na druhou stranu, ale Boleslav se v zápětí vrací zpět.

22:58

Boleslav teď zahrávala standardku, ale Kejík míček chytil.

22:32

Už se hraje opět ale před hostující bránou.

21:40

Hosté se osvobodili.

21:30

Velká šance domácích, kdy se po nepovedené přihrávce míček málem zakutálel trochu nezamýšleně do hostující brány, ale nakonec se tak nestalo.

21:12

Boleslav je stále u míčku, ale hosté je nechtějí nechat vystřelit.

20:18

Obrovská radost na domácí straně. Domácí florbalisté vyslyšeli přání domácích fanoušků a rychle vyrovnávají. Autorem branky je JAN JELÍNEK, který se přesně dokázal trefit po přihrávce Tomáše Chrousta. Asistence: Tomáš Chroust.

20:01

Úvodní buly ve druhé třetině opět pro Boleslav.

20:01

Obě mužstva už opět nastupují na palubovku, což znamená jediné – druhá třetina začne co nevidět.
Střely po první třetině: 9 – 9.
První dvacetiminutovka je za námi. Brnu se v ní podařilo vstřelit dvě branky a Boleslavi pouze jedna. Utkání je, stejně jako včera velice vyrovnané a je jasné, že každý vstřelený gól dnes bude velice důležitý.

20:00

19:56

Třetina se dohrává na polovině Brna.

19:30

Boleslav má míček na svých holích ale nemůže se dostat na druhou stranu.

18:56

Bulldogs právě vstřelili branku!
Vyrovnaný stav ale netrval dlouho. Autorem branky je VÍT HRUBÝ, který se dobře zorientoval před domácí brankou a střelou nad pravou ruku Rytycha poslal hosty znovu do vedení. Bez asistence.

18:24

Autorem branky je domácí ostrostřelec JIŘÍ CURNEY, který využívá tlaku domácích a po skvělé nahrávce od Tomáše Chrousta trefuje odkrytou bránu. Asistence: Tomáš Chroust.

18:00

Teď se opět Boleslav musí bránit.

17:20

Hosté ubránili standardní situaci domácích a mají míček ve své moci.

17:10

Teď se domácí dostávají do útoku.

16:50

Boleslav ale posílá míček zpátky na hostující polovinu.

16:35

Brno teď kombinuje na své polovině a chystá se zaútočit.

15:47

Salát pálil z dobré pozice, ale trefil jen jednoho z bránících hráčů před sebou.

15:25

Autorem branky je MARTIN KOUTNÝ, který svou ranou z prostředku útočné poloviny nedal Rytychovi žádnou šanci. Asistence: Jiří Juhaňák.

14:50

Brno je ale stále u míčku.

14:43

David Coufal dostal míček od Jakůbka a z otočky vystřelil. Rána šla ale vysoko nad.

14:27

Boleslav se osvobozuje.

14:15

Hosté se dostali ke střele, ale Rytych konečky svých prstů míček vytěsnil mimo branku.

13:46

Jelínek (MBL) – 2 minuty, sekání.

13:46

Až teď zachytil Tomáš Chroust míček a bude se vylučovat.

13:10

Brno je v šesti hráčích, protože se domácí dopustili faulu.

12:39

Brno se ale ubránilo a jde dopředu.

12:13

To se teď povedlo Křenkovi.

11:39

Brno velmi dobře napadá rozehrávku domácích. Těm se nedaří projít na druhou stranu.

11:01

Žižka se dostal ke střele, ale Rytych podržel domácí florbalisty.

10:01

Míček zkoušel poslat na Radka Gwuźdźe, ale ten těžký míček nedokázal zpracovat, a tak ho získávají hosté.

09:30

Novotný opět za Rytychem čeká, až se mu povede najít vhodnou příležitost k rozehrávce.

08:38

Curney se s míčkem dostal až před hostující svatyni, ale zakončit do brány se mu nepodařilo.

08:11

Technology má míček na svých holích, ale hosté jim nechtějí dovolit, aby se dostali přes půlku.

07:38

Boleslav má ale míček opět na svých holích a zakládá další postupný útok. Brno ale dobře napadá.

07:01

Novák na polovině ztratil míček po souboji s Hrubým, a hosté se tak dostávají do šance.

06:20

Tomáš Novák se dostal ke střele, ale brankář itelligence vyráží.

05:40

Tomáš Chroust se dostával do šance, ale nebyl úspěšný.

05:30

Hosté ale domácí florbalisty vytlačili.

05:24

Boleslav se dostává do útoku.

04:48

Brno se ale dostalo zpět k míčku a nyní se bojuje na polovině domácích.

04:31

Salát teď dobře vybojoval míček v souboji s Komendou.

04:01

Novotný střílel na Kejíka, ten vyráží.

03:13

Boleslav teď má míček na svých holích za Rytychem.

02:49

Tomáš Chroust z rohu od mantinelu nahrával do prostředka Curneymu,který ale nedokázal správně zakončit.

02:26

Boleslav se ale dostala do útoku s Kejík zaznamenává další zákrok.

02:00

Nyní se bojuje před domácí bránou.

01:30

Fuchs se dostal z protiútoku ke střele. Rytych zaznamenal první dobrý zákrok.

00:58

Novotný teď na vlastní polovině drží míček před dotírajícím Fuchsem.

00:45

Hosté kombinují na vlastní polovině.

00:20

Curney s Pavlem Bouškou se dostali před Kejíka, který ale hosty podržel.

00:01

Úvodní buly pro Boleslav.

00:01

Obě mužstva již jsou na palubovce. Domácí florbalisté byli přivítání bouřlivým potleskem domácího publika.
Utkání začne kvůli televiznímu přenosu až ve 14:45.
Sportovní hala zde v Mladé Boleslavi se pomalu plní. Oba aktéři dnešního duelu už se nějakou dobu rozcvičují na palubovce, která je dnes kvůli přímému přenosu ČT Sport s jiným povrchem.

Technology Florbal MB: Rytych (Výtisk) – Novák, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek – P. Bouška, Novotný "C", Ekl, Salát, Tom. Chroust, Tad. Chroust, J. Bouška, Rožnovják, Ludvík, Curney, Fojta.

itelligence Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Jalový, Jeski, Komenda, Hrazdira, Bauer, Jakůbek "C" – Kadlec, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, J. Koutný, M. Koutný, Mendrek, Sládeček, Veselý, Žižka, Ondráček..
Mladá Boleslav včerejší první semifinálový duel vyhrála po prodloužení 5:4. Utkání bylo velice vyrovnané a napínavé. Brno dvakrát vedlo, jednou dokonce o dvě branky, ale domácí florbalisté se snažili o otočení zápasu, což se jim také povedlo ve třetí třetině, kdy se konečně dostali do vedení oni. Když už se Boleslav snažila dohrát utkání v poklidu, přišla tři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnávací trefa hostů. Domácím ale pomohlo vyloučení z poslední minuty, které se přeneslo až do prodloužení. V něm se povedlo vítězně vystřelit Radku Gwuźdźovi a Boleslav si tak připsala první vítězství.
Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu druhého semifinálového utkání mezi Technology Florbal MB a itelligence Bulldogs Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

3:2

Branky a nahrávky: 19. Curney (Tom. Chroust), 21. Jelínek (Tom. Chroust), 40. P. Bouška (Curney) – 16. M. Koutný (Juhaňák), 19. Hrubý

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Výtisk) – Novák, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek – P. Bouška, Novotný "C", Ekl, Salát, Tom. Chroust, Tad. Chroust, J. Bouška, Rožnovják, Ludvík, Curney, Fojta.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula