Česká fotbalová liga

FK Králův Dvůr – TJ Štěchovice

1:0

konec (1:0)

28.03.2015, 15:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Adam Soukup (@AdamSoukup1), Filip Ardon (@FifArdon)

Rozhodčí naposledy foukl do píšťalky, zápas je u konce. Jedinou branku dnešního mače vsítil ve 32. minutě Pavel Fořt a domácí už si vedení pohlídali. (16:53:26)

90+4

90+3

A vypadá to, že tento hostující hráč už si dnes nezahraje, protože nyní je odváděn za postranní čáru.

90+2

U půlící čáry zůstává ležet jeden z hostujících hráčů.

90+1

Pavel Fořt, který dnes vsítil jedinou branku pro dnešek dohrál. Na hřiště místo něj nastoupí Marek Vybíral.

90+1

Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90

Dlouhý Sňozíkův nákop vybízí hráče Štěchovic k dost možná poslední ofenzívě.

90

Rozeběhla se poslední minuta dnešního zápasu, tedy pouze v případě, že rozhodčí nebude nastavovat.

89

Míč má ve své moci brankář Krček, který je ale aktivně napadán soupeřem.

87

Hosté přicházejí dost možná s poslední ofenzívou, kterou zakládají po pravé straně.

86

Domácí ještě v závěru zápasu vybojovali rohový kop.

84

Domácí se nyní dostali k míči jen zahráním vysokou nohou a hra je tedy přerušena.

83

Hráči Štěchovic se ještě nevzdali a stále se aktivně snaží o vyrovnání.

82

Hosté ještě vyprodukovali střelu z první z hranice vápna, ale ta zasáhla jen jednoho z obránců Králova Dvoru.

81

Domácí se nikam neženou a pouze nakopávají balón směrem k štěchovické kleci.

80

Domácí znovu střídají. Pavla Moulise nahradil Pavel Pilík.

79

Tamou se odhodlal ke střele zpoza pokutového území, ale balón prolétl jen asi metr od jedné z tyčí.