30:25

konec (16:13)

28.03.2015, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Michal Sisák

Tipsport: 1.09 15.0 7.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Siréna dala bodku za interligovým šlágrom. Iuventa zdolala ťažkého súpera zo Šale po zaujímavom slede. Vyzeralo to dnes všelijako, no koniec lepšie zvládli domáce hráčky a tak si pripisujú dôležité body do tabuľky. Do konca zostávajú dva zápasy a Iuventa bude mať výhodu domáceho prostredia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (18:55:28)

60

Konec zápasu. (30:25)
Oddechový čas pro domácí. (30:25)

59

Trochtová to prehnala s razanciou a je vylúčená na dve minúty takže tento zápas už nedohrá. (30:25)

59

Michalovčanky pokračujú v plnom počte. (30:25)

59

Réka Bíziková potrebuje ošetrenie po údere do hlavy. (30:25)

59

Trehubová vyletela do vzduchu a našla priestor v bráne. (30:25)

58

Na druhej strane sa to hráčkam Dusla nepodarilo. (29:25)

58

Wollingerová nehľadiac na vylúčenie svojej spoluhráčky, šikovne skóruje. (29:25)

57

Levchenko poriadne zavarila svojmu tímu. Počíňala si nedovolene a oslabí tak svoj tím na dobu dve minúta. (28:25)

56

Dôležitý gól po šikovnom chytení do jednej ruky predviedla pivotka Horňáková. (28:25)

55

Šaľanky strácajú loptu po nepresnej prihrávke. (27:25)
Oddechový čas pro hosty. (27:25)

55

Szollošiovej asi time-out nepomohol. Loptu napálila len do brankárky. (27:25)
Oddechový čas pro domácí. (27:25)

54

To by ale Šaľanky museli mať presnejšie prihrávky vo finálnej fáze. (27:25)

53

Trestuhodné prestrelenie brány od pravého krídla Michaloviec. Takýmto tempom ešte dnešný zápas môžu Michalovce prehrať. (27:25)

52

Holešová zase napálila Ladicsovú a využíva to gólom Bíziková. (27:25)

51

Teraz to už hráčkam Šale vyšlo. (27:24)

51

Zyková loptu zachytila, no jej pas do brejku bol nepresný a tak bude čeliť ďalšiemu útoku. (27:23)

51

Duslo využíva početnú výhodu a drží sa v hre. (27:23)

50

V zápätí aj spomínaná hráčka smeruje na lavičku si dve minúty posedieť. (27:22)

50

Krasko davá na rozdiel piatich gólov. (27:22)

49

Teraz sa v ofenzíve trápia hráčky Šale. Domáce zlepšili svoju defenzívu. (26:22)

48

A môžeme pripočítať aj gól Geričovej, ktorá z rýchlosti vyťažila všetko. (26:22)

47

Wollingerová si dobre nabehla na pivota a strieľa potrebný gól, ktorý Iuventu trochu posúva do bezpečnejších vôd. (25:22)

46

Na strelu Kodajovej si Zyková siahla, no zabrániť jej v ceste do brány nedokázala. (24:22)

46

Rebičová z uhla trafia zase len brankárku Dusla. (24:21)

45

Na druhej strane ale Šaľa našla skulinu v bráne Zykovej, (24:21)

45

Holešová v rýchlosti trafia len dobre postavenú Ladicsovú. (24:20)

44

Góly padajú naozaj v rýchlom slede. Na čele naďalej zostáva s náskokom Iuventa. (24:20)

43

Rebičová suverénne premieňa. (23:19)

43

Do brány prišla Haládiková. Bude čeliť sedmičke Rebičovej. (22:19)

42

Menšie ošetrenie potrebovala Wollingerová, no je už v poriadku a v hre pokračuje. (22:19)

41

Ďalšie zaváhanie, no teraz hráčky Šale prerážali a o loptu prišli. (22:19)

40

Zaváhanie v domácej ofenzíve využila Bíziková. (22:19)

39

Eva Veselková vystihla pohyb Zykovej a strelou do protipohybu dáva osemnásty gól. (22:18)

39

Dve minúty kvôli faulu si posedí hráčka Kucher. (22:17)

38

Trehubovej sa dnes darí a presvedčila nás o tom aj v 38.minúte. (22:17)

38

V 38.minúte prišli rýchle góly na oboch stranách, Naďalej zostáva štvorgólový rozdiel. (21:17)

37

Rebičová si poradila a sedmičku premenila. (20:16)

37

Po nedovolenom zákroku na Kucher je tu sedmička pre domácich. (19:16)

36

Réka Bizíková pekne vymietla ľavý horný roh. (19:16)

35

Chyby a skvelé zákroky pokračujú a na gól si musíme ešte chvíľu počkať. (19:15)

35

Na oboch stranách teraz panovali skvelé brankárky, ktoré podržali svoj tím. (19:15)

34

Ofenzíva Šale sa nedostala ani ku strele. (19:15)

33

Tatiana Trehubová napriahla a vystrelila a tak si pripísala piaty gól v stretnutí. (19:15)

33

A zaváhanie taktiež využíva Klučková. (18:15)

32

Na druhej strane reaguje Bíziková. (18:14)

32

Do druhého polčasu taktiež gólovo vstupuje Kucher. (18:13)

32

Na druhej strane to hráčky hostí nedokázali. (17:13)

31

Trehubová hneď z prvej akcie druhého polčasu skóruje. (17:13)

31

Začal druhý poločas. (16:13)
Druhý poločas začne přibližně v 18:15.
Prvý polčas bol poriadne napínavý. Vedenie sa vkuse menilo a nakoniec dali viac gólov hráčky Iuventy. Hráčky dokázali prekusnúť svoju streleckú neschopnosť z polovice polčasu a Šaľa neraz bola zastavená skvelou Zykovou. Uvidíme či bude taký rýchly aj druhý polčas.

30

První poločas skončil. (16:13)

30

V poslednej sekunde ešte mala šancu z voľného hodu Trochtová, ktorá neposlala veľmi razantnú strelu a je tu koniec polčasu. (16:13)

29

Na druhej strane sa unáhlila Wollingerová a bránu prestrelila. (16:13)

29

Hráčky Dusla strácajú loptu kvôli krokom. (16:13)

29

Oba tímy sa raz nepresadili a potom prišla Trehubová, ktorá z behu vymietla ľavú šibenicu. (16:13)

28

Ivana Trochtová strieľa už svoj tretí gól. (15:13)

28

Strela Kertézsovej len zblokovaná. (15:12)

28

Oddechový čas pro hosty. (15:12)

28

A v dnešnom zápase sa presadila aj Gerič. (15:12)

28

Nasťa Zyková perfektne vychytala z krídla Réku Bízikovú. (14:12)

28

Marianna Rebičová skóruje a Michalovce utiekli na rozdiel dvoch gólov. (14:12)

27

A naviac je tu aj výhoda sedem-metrového hodu. (13:12)

26

Skvelá spolupráca Zykovej a Szollosiovej posúva domácich do vedenia. (13:12)

25

Tatiana Trehubová konečne strieľa gól a Michalovce sa gólovo dotiahli na svojho súpera. (12:12)

24

V hre sa po minútke pokračuje. (11:12)

24

Na hracej ploche zostáva Trochtová, ktorá potrebuje ošetrenie. (11:12)

24

Na druhej strane stále stagnujú Iuventáčky. (11:12)

23

Dominika Kodajová pokračuje v strieľaní gólov. Je tu už dvanásty gól hostí. (11:12)

22

Trehubová si posedí za faulovanie na dve minúty. (11:11)

21

Bujnochová taktiež strieľa gól. (11:11)

20

Pokračuje sa v zbesilom tempe. Šaľa rýchlo reaguje gólom. (11:10)

20

Z gólu Holešovej sa teší celá Aréna. (11:9)

19

Bujnochová trafia len vonkajšiu konštrukciu. (10:9)

18

Szollošiová z brejku dáva gól a je to už desiaty gól Michaloviec. (10:9)

17

Kodajová už ale ďalšiu sedmičku premieňa. (9:9)

16

Strela zo sedmičky skončila len na žrdi a následnú dorážku Michalovčanky nedovolili. (9:8)

16

Horňáková si v zápätí posedí na dve minúty za faulovanie. (9:8)

16

Horňáková z pivota dáva gól. (9:8)

15

Bíziková prešla obranou ako po masle a vyrovnáva! (8:7)

14

Domáce sa konečne dočkali. Svoju dravosť využila Krasko. (8:7)

14

Na strane hostí je taktiež problém skórovať. Posledná strela skončila vysoko nad. (7:7)

13

Jej spoluhráčky zase nedokázali využiť príležitosť v útoku. Diváci už sú nespokojní s ich streleckou neschopnosťou. (7:7)

13

Zyková skvelo vychytala Kodajovú. Prišlo ku vzájomnému stretu a domáca brankárka potrebuje ošetrenie. (7:7)

12

Michalovská ofenzíva sa dnes trápi. Tentokrát trafila len žrď. (7:7)

12

Na gól domácich veľmi rýchlo odpovedali hráčky Dusla brejkom, ktorí zakončili gólom. (7:7)

11

Žlutou kartu dostává Bujnochová (HK Slovan Duslo Šaľa). (6:6)

11

Na šťastie pre domácich, strela hostiek bola zblokovaná a Zyková chytá. (6:6)

10

Domáce aj tentokrát v ofenzíve zaváhali a loptu stratili. (6:6)

10

Domácim sa prestalo dariť a využíva to strelou ku ľavej tyči Karin Bujnochová. (6:6)

9

Žlutou kartu dostává Horňáková (Iuventa Michalovce). (6:5)

9

Kodajová na druhej strane bezpečne premieňa nariadený trestný hod. (6:5)

8

Trehubová nevyužíva výhodu sedmičky! Z dorážky taktiež trafia Ladicsovú. (6:4)

8

Boglárka Bíziková je prvou, ktorá si posedí na dve minúty. (6:4)

7

Bizíková je zodpovedná za štvrtý gól Šale. (6:4)

7

Kucher bez problémov zo stoja vystrelila a Michalovce odskakujú už na tri góly. (6:3)

6

Szollošiová dáva hattrick a je to už na rozdiel dvoch gólov. (5:3)

5

Zyková znovu chytá a je tu akcia domácich, (4:3)

5

Szollošiová dáva druhý v rade. Defenzívy dnes nezačínajú najlepšie. (4:3)

4

Klučková rýchlo zrovnala skóre a je zase vyrovnané. (3:3)

4

Szollosiová využíva prvý zákrok Zykovej a prvýkrát posiela Iuventu do vedenia. (3:2)

3

Horňáková z pivota rýchlo vyrovnala. (2:2)

3

Ďalší gól si pripisuje Bujnochová. (1:2)

3

Žlutou kartu dostává Kucher (Iuventa Michalovce). (1:1)

2

Holešová potešila domácich priaznivcov prvým gólom. (1:1)

2

Rozhodca signalizoval prešľap. Domáce si ofenzívu zopakujú. (0:1)

1

Trehubová bránu netriafa. (0:1)

1

Karin Bujnochová si pripisuje prvý gól. (0:1)

1

Hráčky Šale – v červených dresoch začínajú dnešné stretnutie. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

-2

Všetko je pripravené na štart. Sledujte s nami celý priebeh stretnutia.

Iuventa Michalovce: Kucher, Holešová, Szollošiová, Rebičová, Gubiková, Gerič, Habánková, Zyková, Horňáková, Nagyová, Wollingerová, Krasko, Bačíková, Trehubová, Levchenko, Geci.

HK Slovan Duslo Šaľa: Bujnochová, Trochtová, Klučková, Bizíková, Kodajová, Kertézsová, Pócsiková, Haládiková, Demajová, Tulipánová, Konigová, Bizíková B., Blehová, Veselková, Kvasnícová, Ladicsová.

Rozhodčí: Haščík, Sivák..
Duslo je druhý najlepší slovenský celok v tabuľke po Iuvente. Figurujú na piatej pozícii so stratou desiatich bodov na vedúcu dvojicu. Do konca zostávajú len tri kolá a tak je pravý čas zbierať všetky možné body. V minulom kole sa to podarilo Šali, keď si poradili s Policajtkami z hlavného mesta – jednoznačne 39:18. Tím zo Zemplína je ale už iná káva a tak sa diváci v soboru môžu tešiť na poriadny slovenský šláger!
Po reprezentačnej prestávke najvyššia ženská hádzanárska liga WHIL pokračuje v plnom tempe. V 20.kole privíta silný tím Iuventa Michalovce vo svojej novej Chemkostav Aréne ďalší slovenský celok – HK Slovan Duslo Šaľa.
Iuventa sa zubami nechtami snaží držať čo najbližšie prvému miestu, ktoré im utieklo po pár zaváhaniach z úvodu jari. Zmena lodivoda zrejme pomohla a Michalovčanky sú zase na víťaznej vlne. Most s 33 bodmi je na prvej priečke. Iuventa má rovnaký počet bodov, no v ich neprospech hovorí vzájomný zápas a horšie skóre. Ak chcú pomýšľať na obhájenie titulu, nesmú v sobotu zaváhať.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.