FC Tango Brno – FC Benago Zruč nad Sázavou

2:6

konec (1:3)

27.03.2015, 20:00 • Jan Číhal

Utkání je u konce. Hostující Benago vyhrálo druhou půli stejně jako tu první, výsledkem 3:1 a nakonec si tak po vítězství 6:2 odváží z Brna důležitou výhru, po které je stav série srovnán na 1:1. O branky se ve druhém poločase postaral nejprve domácí Belej, za hosty následně zvýšil náskok třemi brankami Ramirez. Ode mě je to pro tento zápas vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, na shledanou. (21:47:21)

39:12

Velké šance na obou stranách, nejprve nedokázal po Belejově přihrávce zakončit přesně Mareš, následně trefil Rodek přes celé hřiště jen tyč!

38:44

Po Chadzidisově pasu hlavičkoval Belej, míč ale skončil vedle.

RAMIREZ - 2:6

38:22

Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
Tentokrát už to ale RAMIREZOVI vyšlo! Útočník Benaga se dostal k míči na vlastní polovině a přesným lobem završil hattrick, všechny góly také vstřelil do prázdné brány.

38:06

Na pravém křídle se uvolnil Mareš, Vahala ale výborně vyběhl a srazil míč na roh.

37:42

Ramirez zkusil znovu štěstí, odkrytou bránu ale tentokrát netrefil.

37:34

Parádní akce Tanga, Brůnovu ránu v obrovské šanci srazila na roh obrana Benaga!

37:03

Další střelecký pokus Chadzidise, Vahala ovšem opět vyrazil.

36:13

Další obrovská šance! Mareš našel před poloprázdnou bránou Zárubu, ten ale trestuhodně přestřelil.

36:05

Chadzidis se nakonec odhodlal ke střele, kterou vyrazil na roh Vahala.

35:58

Šidla s Vlčkem se neprosadili, Tango ale zůstává u míče.

35:32

Oddechový čas pro hosty.

35:32

Nyní jsem to ale zakřikl, Belej našel výbornou přihrávkou Brůna, který ale ve vyložené šanci přestřelil.

35:20

Hosté se brání velice dobře a nepouštějí Tango do větších šancí.

34:53

Pěkná kombinace Tanga, Záruba se ale k míči před Vahalou nedostal.

RAMIREZ - 2:5

34:26

Další chyba domácího týmu v rozehrávce a podruhé ji trestá přesnou ranou RAMIREZ, domácí tak ztrácí už o 3 branky.

2:6

konec (1:3)

Branky: 16. Belej (Brůna), 28. Belej – 4. Rodek (Brahimi), 5. Rodek, 15. Lištván (Vahala), 33. Ramirez, 35. Ramirez, 39. Ramirez

Karty:   34. Záruba (TAN) – 30. Amrani (ZNS)

FC Tango Brno: Kubíček (Bučánek) – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Pollák, Šidla, Belej (K), Záruba, Havel, Chlad

FC Benago Zruč nad Sázavou: Vahala (Bezstarosti) – Ago, Rodek, Lištván, Brahimi, Ramirez, Capeta, Dvořák, Kilian

Rozhodčí: Kaštánek – Mráz, Matyš