konec (2:0)

27.03.2015, 20:45 • Swissporarena, Luzern (Kapacita: 16 800) • Martin Penker

Tipsport: 1.21 6.6 15.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:43:50)
Máme tu závěrečný hvizd utkání. Domácí dnes potvrdili roli favorita dnešního utkání a svého soupeře z Estonska dokázali porazit 3:0. Domácí se dostali do vedení už v 17.minutě, když se hlavou trefil Schär. V 27.minutě to bylo už 2:0, když se skvěle z hranice vápna trefil Xhaka. Hosté se ve druhém poločase zlepšili, na skvělý výkon domácích to však nestačilo a ti ještě v 80. minutě dokázali vstřelit třetí branky, konkrétně se trefil z hranice malého vápna Seferovič.

Držení míče: 63% – 37%
Střely celkem: 12 – 8
Střely na branku: 6 – 0

90+3

90+2

Frei nyní nešetrně fauloval jednoho z hostujících hráčů a rozhodčí ještě zřejmě naposled vytáhne ze své kapsičky žlutou kartu.

90+1

Hosté nyní v náznaku šance, míč se však dostal na hráče který byl v momentě přihrávky v ofsajdu a tak hosté o míč přicházejí.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89

Inler nyní chyboval na své polovině, svou chybu však skvěle napravil a míč získává zpět pro sebe.

88

Střídají také hosté. Hřiště opouští Zenjov a místo něj nastupuje Alliku.

87

Domácí střídají. Hřiště opouští Xhaka a místo něj nastupuje Frei.

86

Shaqirimu to dnes nejspíš nevyjde, nyní to zkoušel opět z hranice vápna, míč však končí daleko vedle levé tyče.

86

Právě se nám rozběhlo posledních 5 minut zápasu.

84

Shaqiri dnes rozdává opravdu skvěle přihrávky svým spoluhráčům, nyní se snažil vyslat Seferoviče nečekaným lobem za obranu, jeden z obránců však uplatnil své centimetry a míč hlavičkuje k jednomu ze svých spoluhráčů.

83

Shaqiri poslal zajímavou přihrávku na Seferoviče, ten byl však přistižen v ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

82

Hosté nyní měli zajímavou šanci z přímého kopu blízko hranice vápna. Vassiljev však poslal míč z tohoto přímého kopu vysoko nad branku.

Haris SEFEROVIĆ - 3:0

80

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Domácí střílí už třetí branku! Rodríguez vyslal z levé strany do vápna přízemní centr, Seferovič ho sklepl pro Shaqiriho, ten se však nedokázal dostat ke střele přes jednoho z obránců a míč tak poslal zpět k HARISU SEFEROVIČOVI a ten tvrdou střelou prostřeluje Pareika.

79

Kruglov se snažil dlouhým pasem za obranu vyslat do úniku Zenjova, ten byl však skvěle ubráněn a k míči se tak dostávají opět domácí.

77

Domácí střídají. Hřiště opouští Lichtsteiner a místo něj nastupuje Widmer.

76

Seferovič nyní po krásné kombinaci sice vstřelil branku, rozhodčí mu však nejdříve odpískal ofsajd.