Tipsport: 5.5 14.5 1.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí kouč si bere oddechový čas. (20:27)

53

Šustková zamířila vedle mostecké brány. (20:25)

51

Omlouváme se za velmi stručný komentář, ale internet v hale dnes opravdu hodně zlobí. (20:25)

51

Zachová nyní může být ráda, že po zákroku na Jandáskovou dostala jen dvouminutový trest. (20:25)

46

V útoku se zranila Štetáková. (16:22)

45

Veselí má v útoku velké problémy a působí bezradně. (16:21)

44

Most výrazně zlepšil svou hru a na hřišti jasně dominuje. (16:21)

41

Súkenníková trestá z dalšího rychlého útoku Mostu. (15:19)

39

Úspěšný zákrok Nejezchlebové. (14:18)

37

Veselanky vůbec nezvládly nástup do 2, když za 7 minut dostaly 7 branek (14:18)

37

Hostující hráčky během posledních několika minut kompletně otočily průběh utkání a momentálně o tři trefy vedou. (14:17)

31

Rozhodčí se zdrželi v šatně, a tak úvod odpískala Súkenníková, která pobavila diváky. (13:11)

31

Začal druhý poločas. (13:11)
První poločas zatím přinesl velmi překvapivé dění na palubovce. Domácí hráčky, které hrají bez několika hráček (Eliášová, Vargová, Lekešová) jsou zatím lepším týmem.
Most doplácel na příliš tvrdou hru v obraně, za kterou pykal třemi vyloučeními a dvěma sedmimetrovými hody.
Ve druhém poločase se ovšem dá očekávat, že Most potvrdí roli favorita.
Vypadá to ale, že se domácí brankářka při posledním zákroku prvního poločasu zranila, leží nyní s bolestivou grimasou na palubovce

30

První poločas skončil. (13:11)

30

Tři sekundy před koncem poločasu zahrával Most devítimetrový hod, ale Nejezchlebová byla připravená (13:11)