2:3

po prodl. (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)

17.03.2015, 14:30 • Metallurg Ice Arena • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.6 4.3 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to tedy vše a u dalších zápasů z Kontinentální hokejové ligy nashledanou. (17:31:41)
Československá stopa v utkání
Jan Kovář (MET) 0+1, 5 střel, čas na ledě 24:10
Dnešní utkání je tedy u konce a Sibir Novosibirsk má díky vítězství 2:3 mečbol! Mamaševova dělovka z 22 sekundy prodloužení rozhodla o to, že stav série je 1:3 a obhájce Gagarinova poháru z Magnitogorsku je před pátým zápasem v Novosibirsku na pokraji vyřazení.

Renat MAMAŠEV - 2:3

60:22

Sibir právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! 22 sekund po začátku prodloužení se Birjukovovi nepodařilo zachytit puk u mantinelu ve vlastním pásmu, kotouč se dostal k RENATU MAMAŠEVOVI a hostující obránce dělovkou propálil Košečkina. Bez asistence.

60:05

Hosté začali prodloužení nepovedenou rozehrávkou. Píská se zakázané uvolnění.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 17:17.
Třetí třetina nabídla opět spoustu šancí, ale gól jsme neviděli a o vítězí čtvrtého čtvrtfinálového zápasu mezi Magnitkou a Sibirem rozhodne až prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51

Puk je ve středním pásmu, o vítězí určitě rozhodně až prodloužení.

59:10

Jevgenij Birjukov mohl rozhodnout! DOmácí obránce dostal dobrou přihrávku do volného prostoru, sjel si mezi kruhy, ale poté střelou nepřekonal skvělého Bespalova.

58:44

Střelu od modré čáry zastavila obrana Metallurgu Magnitogorsk a po rychlém protiútok zasahuje Nikita Bespalov, který přerušil hru.

58:10

Arťom Vorošilo selhal v obrovské šanci tváří v tvář Košečkinovi, který včas zacelil mezeru mezi svými betony. Následnou ránu také lapil domácí brankář.

57:30

Oba týmy hrají v plném počtu.

57:20

Hra ve čtyřech je téměř za námi a žádný z týmů se nedostal k větší šanci.

56:02

Střelu od modré čáry bez větších potíží likviduje Nikita Bespalov. Vhazovat se bude v útočném pásmu Magnitky.

2:3

Branky a nahrávky: 19. Zaripov (Mozjakin, Kovář), 37. Zaripov (Mozjakin) – 2. Kugryšev (Gubin), 17. Hersley (Ožiganov, Enlund), 61. Mamašev

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Antipin, Birjukov, Lee, Batyršin, Maleňkich, Chabarov, Bereglazov, Těreščenko – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Platonov, Kameněv, Osala – Brent, Stapleton, Timkin – Kosov, Junkov, Jakucenja

HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Čubukin) – Mamašev, Alexejev, Hersley, Ožiganov, Menšikov, Vereščagin, Ignatovič, Gimajev – Šalunov, Enlund, Ullström – Kugryšev, Koskiranta, Jefimenko – Sannikov, Gubin, Voroshilo – Butuzov, Šumakov, Bobrov

Rozhodčí: Sergej Gusev, Viktor Gašilov – Alexander Otmachov, Sergej Misjur

Diváci: 7 130