14.03.2015, 14:30 • SH Čajkaréna Olomouc • Jakub Kudláč

To je z tohoto utkání ode mne vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (16:28:24)

Střely ve třetí třetině (celkem): 5 (9) – 14 (45)

57:14

Chodov právě vstřelil branku!
Šestnáctý úder Pražanek obstarává MARTINA ŘEPKOVÁ. Asistence: Eliška Křížová.

55:10

15:1 je stav v 56. minutě, upravuje na něj ZUZANA TUČKOVÁ. Asistence: Anet Jarolímová.

52:34

Olomoucké hráčky se prosazují podruhé, ale tentokrát na špatnou stranu, míček se do sítě odrazil od ALICE PAVLÍKOVÉ.

50:25

Olomouc právě vstřelila branku!
Jsme svědky takového malého zázraku, Olomouc totiž snižuje na 1:13! Branku obstarala SIMONA KABELÁKOVÁ. Bez asistence.

49:12

48:52

Králová zasahuje proti Urbánkové.

47:12

Dvě minuty za hrubost dostává Pantělejevová (OLO).

43:59

Pražanky hrají uvolněně, i přesto ale vyvíjí na svého soupeře veliký tlak.

41:11

I na začátku třetího dějství se hosté radují, trefila se ANET JAROLÍMOVÁ. Asistence: Tereza Urbánková.

40:44

Po zásahu míčkem zůstává na ploše ležet Vysloužilová.

40:01

Hohor pro Olomouc je prozatím u konce, střely ve druhé třetině byly 3 – 17, celkově jsou 4 – 31.

40:00

39:51

Ještě není přestávka, Chodov devět sekund před koncem druhé třetiny přidává dvanáctou trefu zásluhou KRISTÝNY BACHMAIEROVÉ. Asistence: Magdalena Klímová.

39:14

11:0 je aktuální výsledek, skóruje NIKOLA KUCHAŘOVÁ. Asistence: Tereza Urbánková.

1:16

Branky a nahrávky: 51. Kabeláková – 3. Řepková (Bachmaierová), 22. Jarolímová (Tučková), 24. Hofmanová, 27. Jarolímová (Tučková), 30. Vojáčková (Jarolímová), 32. Kuchařová (Plášková), 33. Vojáčková (Jarolímová), 34. Křížová (Tučková), 34. Urbánková (Jarolímová), 39. Klímová (Kuchařová), 40. Kuchařová (Urbánková), 40. Bachmaierová (Klímová), 42. Jarolímová (Urbánková), 53. Pavlíková (vla.), 56. Tučková (Jarolímová), 58. Řepková (Křížková)

FBS Olomouc: Králová (Davidová) – Pavlíková, Vysloužilová, Kabeláková, Janošová, Nováčková, Pařízková, Machů, Kamínková, Zamazalová, Bestrová, Hendrychová, Pantělejevová, Lišková.

FAT PIPE Florbal Chodov: Klabanová (Provázková) – Jarolímová, Tučková, Dvořáková, Lacková, Klímová, Křížová, Urbánková, Tožičková, Plášková, Kuchařová, Řepková, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Hofmanová, Bachmaierová.

Rozhodčí: Petřík, Podlesný