12.03.2015, 17:30 • Ice Palace • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 1.9 4.0 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v utkání:

Roman Červenka (PET): 0+1, 3 střely na bránu
Filip Novák (DMS): 2 střely na bránu (20:05:43)
Prodloužení bylo ukončeno velmi rychle. Již během první minuty rozhodl Panarin pohlednou brankou a první semifinálový zápas tak vyhrává SKA Petrohrad.

Artěmij PANARIN - 3:2

60:48

Petrohrad právě vstřelil branku!
Nejdříve byl v obrovské šanci Červenka, ale nakonec od mantinelu vybruslil ARTĚMIJ PANARIN, zamíchal pukem a poslal ho přes všechno před sebou přímo do sítě. Svým gólem dokonce vehnal do tváře trenére Vjačeslava Bykova málo vídaný úsměv. Asistence: Roman Červenka

60:13

Po buly vyráželi kupředu domácí, ale byli zastaveni.

60:01

Týmy se vrací na led a prodloužení začne.
Ve třetí třetině prvního zápasu semifinále jsem gól neviděli a tak nás bude čekat prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:31

Martensson byl již z úhlu a nevystřelil. Z následného protiútoku Kokarev trefil jen beton gólmana Koskinena.

59:03

Tichonov obkroužil vlastní bránu a posal dlouhý pas na spoluhráče, který ale nenabral rychlost.

58:22

Hra pravděpodobně směřuje do prodloužení. Nyní se po odrazu do jednoho z hostů dostal puk do hlediště, vhazuje se ve střední třetině.

56:51

Kablukov v obrovské příležitosti! Sám ujížděl na bránu, udělal pohlednou kličku, ale zakončil mimo!

55:50

Panarin poslal lehkou střelu na betony Lazušina, který si připisuje další zákrok.

55:10

Kutějkinovu střelu musel ihned likvidovat Lazušin.

54:29

Po delší době mají domácí puk pod kontrolou a pomalu rozehrávají.

53:42

Po buly propadl kotouč ke Koskinenovi. Ten následně zalehává kotouč.

53:38

Tereščenko mířil na odkrytý kus brány, ale přestřelil.

53:14

53:02

Další střela Kovalčuka se také neujala-.

52:36

Kovalčukova střela nemířila na bránu, Novák následně vyhazuje.

52:10

Další vyhození Dinama.

51:45

Puk si převzali hráči Dinama a po krátké výměně puku vyhazují.

51:32

SKA zatím pomalu rozehrává a vyměňuje si kotouče.

51:14

Podražení má na svědomí Karpov (DMS) a role týmů se tak vystřídají.

50:57

Tlak Dinama dále trvá, ale střelbu nevidíme.

50:27

50:11

Po střele od modré se puk odrazil od mantinelu zpět do brankoviště a Koskinen jej vyrážel bruslí.

49:30

Domácí vytlačili hosty do jejich pásma, ti začínají novou akci zpoza brány.

48:48

Karsumsova rána se odrazila od horní tyče!

48:27

Maxim Chudinov (PET) je vyloučen za napadení.

48:04

Cvetkov dostal gólmana z brány a následně střílel, puk zamířil mimo.

47:06

Soin tvrdě bojoval o puk v rohu kluziště, avšak domácí si jej převzali a zakládají vlastní akci.

46:29

Puk se vznesl nad bránu Petrohradu do ochranné sítě. Hra se přerušuje a následuje vhazování.

46:09

Puk je v náruči Koskinena, následuje komerční pauza.

45:55

Karpov zkusil individuálně projít mezi obránci, málem se mu to podařilo ale ztratil puk.

45:20

Postavení útočícího hráče v brankovišti, Petrohrad je z pásma vykázán.

44:32

Lazušin předvedl neskutečný zákrok! Kalinin dostal puk do volného prostoru a za jízdy vystřelil. Puk ale skončil v lapačce gólmana, jenž prodce máchl lapačkou.

43:44

Pestuško se obtočil okolo brány a zakončil k tyči. Puk ale vyrazil betonem Koskinen.

43:20

Petrohrad se snažil dohrat ppuk, ten skončil za bránou Lazušina a je pískáno zakázané uvolnění.

42:41

Z rozehrávka Dinama je jen nahození za bránu, kde puk přebírá Alexandrov.

42:03

Martensson se protlačil až k bráně a zakončil. Lazušin přikryl jeho puk na ledě. Hra je následně přerušena.

41:28

Kokarev zvedl puk, Koskinen jej srazil za svou bránu.

41:03

Petrohradu se nedařilo přejít do útoku. Dinamo je zastavilo na modré čáře.

40:20

Po rozehrání zamířilo SKA kupředu, puk ale převzali hosté a v klidu rozehrávají zpoza brány.

40:01

Týmy již míří na ledovou plochu a bude se pokračovat.
Ve druhé třetině se týmy rozestříleli. K vidění bylo více šancí a také tři branky. Domácí nejprve vyrovnali, následně se ale vrátili do vedení hosté. Petrohrad se nevzdal a k vidění bylo další srovnání skóre.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:35

Nebezpečné nahození se dostalo až do výstoje Lazušina, ten přerušuje hru.

39:25

Burdasov zavezl puk do pásma a hledá možnost ke střelbě.

38:51

Dinamu se nyní nepodařilo přejít přes modrou, hra se zasekla ve středním pásmu.

38:14

Koskinen se musel ohánět po nepříjemné dorážce, puk ale naštěstí vyrazil mimo pásmo.

37:40

Nahození Petrohradu příliš nepřineslo, hosté převzali puk.

36:53

Burdasovův pokus zamířil jen těsně vedle vzdálenější tyče.
Komerční pauza.

36:35

Dadonov dostal pas za obranu, ale kotouč mu příliš utekl. Lazušin vybruslil a puk přikryl.

36:09

Icing Dinama a puk se přestěhuje do jejich obranného pásma.

35:28

Puk se nyní potácí z jedné strany na druhou, ani jeden z týmů si ho příliš neužije.

34:30

Icing Petrohradu, vhazuje se před Koskinenem.

34:16

Vidíme krásné kombinace na obou stranách. Dvě střely mířili na bránu Lazušina, avšak vážným ohrožením nebyli.

Patrick THORESEN - 2:2

32:42

PATRICK THORESEN se dostal před bránu, kde zvedl nad beton odražený puk. Asistence: Jimmie Ericsson, Ilja Kovalčuk.

32:13

Hosté se zmohli k vyhození.

31:48

Střela od modré se neujala, domácí si ale vyměňují kotouč a hledají prostor k další střele.

31:38

Hákování má na svědomí Jalasvaara (DMS). Oslabí svůj tým na dvě minuty.

30:33

Kovalčuk s Ericssonem pěkně zatápěli Novákovi, který zůstal jako poslední z hostů před gólmanem. Nakonec se domácím nepodařilo převzít puk a vyklidili pásmo.

29:51

Tichonov opět nebezpečný poblíž brány. Jeho přihrávky ale nenašly nikoho ze spoluhráčů.

29:40

Icing hostů a následuje vhazování v pásmu Dinama.

29:20

Koskinen rozehrál na hokejky spoluhráčů ti ale ztratili puk. Následně však hosté nezvládli ohrozit bránu.

28:45

Puk se poroučel do hlediště, vhazovat se bude zjevně před Lazušinem. Komerční pauza.

27:51

Další tlak Dinama nyní zatavuje icing domácího týmu.

Alexej CVETKOV- 1:2

26:58

Dinamo právě vstřelilo branku!
Po první střele se puk nešťastně odrazil z výstroje Lazušina na hokejku ALEXEJE CVETKOVA, který trefil odkrytou část brány. Asistence: Maxim Pestuško.

26:55

26:28

Jalasvaara se opřel do střely, Koskinen se stihl přesunout a puk zastavit.

26:16

Koskinen lapil nebezpečnou střelu od modré a přerušil hru.

25:41

Novák zkusil najít dobře postaveného spoluhráče. Domácí ale spadli do přihrávky a přerušili tak hezkou souhru.

25:03

Petrohradu se podařilo dvakrát rychle za sebou dostat uk mimo pásmo.

24:55

Za podražení je vyloučen Jermakov (PET).

24:20

Bekhend Tichonova nadělal Lazušinovi starosti, ale gólman vyrazil puk na hokejky svého týmu.

23:43

Panarinova střela po obkroužení brány ohrozila gólmana.

Jevgenij KETOV - 1:1

22:56

JEVGENIJ KETOV dostal puk na pravou stranu a ostrou střelou se trefil Lazušinovi pod ruku. Puk od gólmana zamířil do brány a je tedy vyrovnáno. Asistence: Anton Burdasov.

22:35

Domácí přidali na obrátkách. Tichonova formace si připravila dvě hezké šance.

22:04

Tichonov před bránou přihrál na Thoresene, jenž mířil jen těsně mimo.

21:47

Karpov neprošel přes obránce, puk následně převzal Tichonov.

21:04

Domácí byli na útočné modré zastaveni, z čehož pochopitelné těží hosté a přejímají puk.

20:45

Pískáno je zakázané uvolnění Petrohradu.

20:16

Po zahájení třetiny se odhodlali k útoku domácí. Červenka našel Bělova, jenž vystřelil nad.

20:01

Týmy se již vrací na led a zápas bude pokračovat.
Po první třetině vedou hosté, kteří se nebáli útočit a nedali soupeři na ledě nic zadarmo. Bylo k vidění mnoho zajímavých útoků moskevského Dinama, z nichž právě akce Pestuška s Robinsonem skončila gólem.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:47

V závěru třetiny měl šanci Panarin, ale ani dvě dorážky se nestali gólem a puk míří mimo útočnou třetinu.

19:13

Zákrok Koskinena zastavil hru, vhazuje se v pásmu Petrohradu.

18:38

Chudinov nezvládl obejít obránce a tak nahrál zpět do svého pásma. Petrohrad pomalu rozehrává další akci.

17:18

Oba týmy jsou již dávno v plném počtu, sledovali jsem protiútok Dinama, ve kterém puk prosvištěl těsně kolem tyče Koskinenovi brány.

Matt ROBINSON - 0:1

16:14

Po nepovedené akci domácích mířil kupředu Pestuško. Ten našel křižnou přihrávkou MATTA ROBUNSONA, jenž v klidu dopravil puk do sítě. Asistence: Maxim Pestuško.

15:45

Martensson stál v dobrém postavení, puk se k němu nedostal a akce Petrohradu končí.

14:55

Thoresen společně s Jalasvaarou jsou posláni na trestnou lavici za strkanici u brány.

14:45

Tichonov kroužil kolem brány, zakončení mířilo zcela mimo zamýšlený cíl.

14:35

Sopin se ujal kotouče a nyní se snaží vybojovat střeleckou pozici v pásmu. Domácí ho ale nepříjemně tísní.

13:48

Po zákroku Lazušina se hra přerušuje. Následuje komerční pauza.

13:11

Hosté v plném počtu. V závěru přesilové hry měli domácí několik střeleckých možností ale ani jedna nemířila na bránu.

12:36

Petrohradu se zcela nedaří usadit se v útočné třetině.

12:03

Červenka neudržel kotouč a ten tak míří ke Koskinenovi.

11:36

Po opakovaném buly se hostům podařilo poslat puk mimo pásmo.

11:11

Thoresen měl hezkou příležitost, když střílel z velkého úhlu. Hákoval ho ovšem Sopin (DMS) a Petrohrad bude hrát přesilovku.

10:27

Nahození zkusil dojet Panarin, Novák byl rychlejší a rozehrál na hokejky svých spoluhráčů.

09:39

Po buly před Lazušinem se Ericsson odhodlal ke střele. Puk zamířil těsně nad.

09:11

Dinamo se vůbec nebojí svého soupeře. I nadále se drží v útočné třetině.

08:43

Sopin se protáhl za obránce a rychle zakončil. Puk mířil jen do náruče Koskinena, který si připisuje zákrok.

08:36

Novák zabránil Mortenssonovi v rozehrávce, jeho tým následně spěchá do útoku.

08:19

Koskinen nakonec zasáhl proti nepříjemným dorážkám a přerušil hru.

08:10

Višněvskij se nedotáhl na nahozený puk a nezakončil. Akce hostů ale trvá.

07:45

Hosté kontrolují puk ve svém pásmu a trpělivě rozehrávají kupředu.

07:09

Karpovův bekhend mířil těsně vedle brány.

06:42

Cvetkov projel okolo brány, zadovkou ale nenašel hokejku spoluhráče a akce Dinama končí.

05:49

Mironov s Ketovem motají hlavu hostům v jejich pásmu, zakončení jsme ale zatím neviděli.

05:18

Jednoduchým nahozením zkusili domácí dobýt pásmo, nyní le sledujeme protiútok Dinama.

04:55

Zakázané uvolnění zastavilo postup Petrohradu.

04:29

Pestuško neobešel obránce, puk mu byl odebrán a SKA pospíchá na druhou stranu.

03:51

Krátký útok odvrátili hosté vyhozením do středního pásma a domácí začínají od znova.

03:14

Chyba hostujících obránců a Kovalčuk se ujal puku. Útočník vystřelil z velké vzdálenosti a puk se poroučel za bránu.

02:20

K Filipu Novákovi se dostal puk z rohu kluziště. Prudká střela končí v náručí Koskinena.

01:50

Sopin se dostal až za bránu gólmana. Nyní se Dinamo usazuje v útoku.

01:18

Dadonov nedosáhl na přihrávku, o puk se ale bojuje za bránou Lazušina.

00:44

Martensson se rozjel za nahozeným pukem, ale důrazný obránce mu nedal prostor a vytlačil ho.

00:17

Po nešťastném odrazu skončil puk v ochranné síti a vhazuje se na středu kluziště.

00:10

Po buly se domácí vrhli za kotoučem, ten mají na hokejkách hosté a vyrážejí kupředu.

00:01

Hymna je za námi a vše se připravuje na zahájení zápasu.
Následovat bude hymna Ruské federace, poté se již započne se zápasem.
A nyní již přicházejí domácí hráči.
Na led ze své střídačky nastupují hosté.
Zatím je na ledě vidět baletní vystoupení společně s videomapingem. Za chvíli již uvidíme nástup obou týmů.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

SKA Petrohrad: Koskinen (Ejov) – Kalinin, N. Bělov, Kutějkin, Alexandrov, Chudinov, A. Bělov, Judin, Jermakov – Kovalčuk, Ericsson, Červenka – Dadonov, Panarin, Šipačjov – Martensson, Tichonov, Thoresen – Burdasov, Ketov, Kablukov.

Dinamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Brjukvin – Cvetkov, Karsums, Karpov – Kokarev, Tereščenko, Pestuško – Soin, Alexejev, Babenko – Sopin.

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Metalnikov, Sirotkin..
Dinamo Moskva, tým z hlavního města Ruska skončil po základní části na třetí pozici v tabulce západní konference se sto třiadvaceti body. Do čtvrtfinále mu byl přiřazen jaroslavský Lokomotiv. Tuto sérii nakonec Dinamo vyhrálo poměrem 4:2 a postoupilo tak do semifinále své konference.
SKA Petrohrad skončil po základní části na druhém místě západní konference KHL se sto třiadvaceti body na svém kontě. Do čtvrtfinále byl Petrohradským přidělen jako soupeř Nižnij Novgorod. Až na jedno domácí zaváhání, kdy Torpedo vyhrálo poměrem 2:1 zvládli hráči SKA vyhrát zbylé čtyři zápasy a postoupit.
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Ruská Kontinentální hokejová liga si užívá play-off, které je nyní již v plném proudu a právě dnešním dnem započnou semifinálové bitvy. Jednou z nich je i zápas Petrohradu s moskevským Dinamem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Ketov (Burdasov), 33. Thoresen (Ericsson, Kovalčuk), 61. Panarin (Červenka) – 17. Robinson (Pestuško), 27. Cvetkov (Pestuško.)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Brjukvin – Cvetkov, Karsums, Karpov – Kokarev, Tereščenko, Pestuško – Soin, Alexejev, Babenko – Sopin.

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Metalnikov, Sirotkin.