Play-off KHL

CSKA Moskva – Jokerit Helsinky

3:2

konec (0:0, 0:1, 3:1)

12.03.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • Marcel Holl (@69Maca), Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.7 4.1 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žarkov sice dopravil kotouč do opuštěné klece Jokeritu, ale stalo se tak až po doběhnutí časomíry. CSKA přesto dokázalo otočit v poslední třetině vývoj zápasu a připsat si první výhru v sérii. (20:00:22)

CSKA právě vstřelilo branku!
Radulov nyní přiklepl kotouč IGORU GRIGORENKOVI, který podruhé v krátkém sledu prostřeluje Karlssona a CSKA tak otáčí vývoj zápasu. Asistence: Alexandr Radulov a Igor Zajcev.

Igor GRIGORENKO - 2:2

57:51

Střelu Alexandra Radulova ještě Karlsson vyrazil, ale přímo na hůl dobře postaveného IGORA GRIGORENKA, který tak srovnává. Asistence: Alexandr Radulov a Igor Zajcev.

57:41

Na hrací plochu byl nyní tvrdě poslán Prochorkin, jehož dohrál u mantinelu hostující Väänänen – 5 minut plus do konce zápasu.

57:10

Žarkov dojížděl nahozený kotouč, přesto se hostům podařilo vyhodit.

56:16

Po nepřesné nahrávce musejí hráči CSKA začít ze střední třetiny.

55:41

Domácí jsou stále nastěhováni v okolí Karlssonovy branky.

55:17

55:10

Střela Hjalmarssona je nepřesná a jde mimo hostující klec.

54:16

Domácí jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují.

53:17

Na ledové ploše zůstává ležet jeden z domácích hráčů. Sudí proto přerušili hru a vylučují hostujícího Semira Ben-Amora.

52:43

52:30

CSKA šlo do rychlého protiútoku tři na dva, ale domácí hokejisté to nevyřešili moc dobře.

50:43

Dvě minuty nyní dostává český zadák Ondřej Němec (MOS),

3:2

Branky a nahrávky: 51. Radulov (Zajcev, Grigorenko), 58. Grigorenko (Radulov, Zajcev), 60. Grigorenko (Radulov, Zajcev) – 26. Hagman (Gunderson, Aaltonen), 45. Moses (Gunderson)

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Denisov (C), Zajcev, Němec, Kiselevič, Panin, Jegoršev, Mišarin – Grigorenko, Radulov (A), Da Costa – Muršak, Hjalmarsson, Prochorkin – Telegin, Žafjarov, Stas – Žarkov, Kuzmenko, Arťuchin (A) – Korotkov.

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Väänänen (A), Jaakola, Todd, Ohtamaa – Hagman, Wirtanen, Aaltonen – Huhtala, Sallinen, Pöysti – Moses, Koukal, Omark (A) – Mäki, Ben-Amor, Hahl (C).

Rozhodčí: Zacharov, Ravodin – Morozov, Sadovnikov