2:1

konec (1:1)

08.03.2015, 17:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 2.36 3.25 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a CS Marítimo nakonec poráží FC Pacos Ferreiru 2:1. Druhý poločas začal velmi pomalu. Hra byla vyrovnaná, ani jeden z týmů neměl šanci vstřelit branku, Už to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale v 75. minutě se trefil Weeks a poslal domácí do vedení. Ti ještě chvíli útočili a pak se stáhli. Vedení ale ubránili a zvítězili. V třetí minutě nastavení se ještě úplně zbytečně nechal vyloučit Ebinho. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s Vámi a někdy zase na shledanou. (18:55:20)

90+5

90+3

Ebinho si úplně zbytečně nechává dát druhou žlutou kartu a je vyloučen.

90+2

Ramsteijn šel do protiútoku, ale jeho pokus skončil vysoko nad.

89

Sousa si svým faulem v závěru řekl o žlutý karton.

88

Minhoca měl zablokovanou ránu.

85

Poslední dnešní střídání, odchází autor zatím vítězného gólu Weeks a nahrazuje ho Ramsteijn.

85

Domácí se už zatahují a pouze brání. Doufají, že výsledek již udrží.

82

Také Marítimo vymění hráče, Xavier přepouští Fábiu Abreovi.

81

Ferreira střídání: Vasco jde dolů ze hřiště a zapojuje se Diogo Rosado.

78

Domácí začínají hrát fotbal, s Pacosem to vypadá špatně.

75

Marítimo právě vstřelilo branku!
Rúben Ferreira poslal do šestnáctky z levé strany centr přesně na hlavu THEA WEEKSE, který se nemýlil a vrátil Marítimu vedení! 2:1.

74

Seri se po dlouhé době odhodlal ke střele. jeho pokus byl pomalý a přímo do prostřed branky.

72

Hra je stále bez střel, zatím to vypadá na remízu.

69

Střídá i druhá strana, Edson se zapojuje do hry na úkor Dioga Joty.

67

Domácí střídají, Alex Soares přepouští Fransérgiovi.

65

Xavier se dostal z bloku dvou hráčů a v rychlosti bodlem vystřelil, António Filipe byl na správném místě.

63

Hned tři hráči Pacosu zůstali v ofsajdu.

60

Je za námi hodina hry a stav je stále 1:1. V druhém poločase je hra zatím vyrovnaná a bez výraznějších šancí. Rozhodne nějaký z týmů o výhře a získá tři body?