SMR PLUS Zlín – CHEMCOMEX Praha

2:4

konec (1:2)

07.03.2015, 19:45 • Hustopeče • Daniel Polách (@DanielPolach)

Dnešní semifinálový program je tedy za námi. Ve finále se střetne Gioia B2Balance Brno s Chemcomexem Praha, o třetí místo si zahrají Polička se SMR Plus Zlín. Utkání o bronz začíná zítra v 10.00, utkání o mistra ČR pak v pravé poledne. Doufáme, že nám zachováte přízeň a budete u toho s námi. (21:07:00)

40

Zapletal zahrál před brankou soupeře rukou, oba týmy mají po třech chybách.

40

Rott si zpracoval míč za Zapletalem, pak ale neoklamal Soukeníka a ani nevystřelil.

39

Slobodian přišlápl nohu Sopovi, druhý faul Zlína ve druhém poločase.

39

Zlín zatlačil na Sochůrka a ten nepřesně rozehrál.

38

Nepřesně na Halodu rozehrál také Julina, míč má znovu Chemcomex.

38

Bialekova přihrávka dopředu na Holečka byla příliš dlouhá, poslední zbytky naděje pro Zlín.

37

Halodova střela z velkého úhlu prolétla na druhou stranu hřiště.

37

Julinovu střelu posunul nad břevno Sochůrek.

37

Haloda byl při průniku faulován, Milan Bialek obdržel žlutou kartu.

36

Zlín se natlačil na útočnou polovinu, Hubáček ale přihrávkou nikoho nenašel.

36

Kovářovu nepříjemnou střelu Sochůrek zřejmě ani nelízl, míč od břevna putoval nad.

35

Posledních pět minut utkání, Zlín nadále potřebuje tři góly a již neinkasovat.

35

Světlík ale neprostřelil zeď.

35

Fichtnerův faul přišel kousek od Sochůrkovy branky, skvělá pozice pro Zlín.

34

Sop byl prvně zřejmě faulován, hra ale pokračovala a Sop se následně Světlíkovi odvděčil faulem zezadu.

34

CHEMCOMEX Praha právě vstřelil branku!
MARTIN SOP byl do sestavy dopsán až pro druhý poločas, ten ale zřejmě rozhodl dvěma góly. Tentokrát první střelou neuspěl, ta druhá již ale byla přesná.

33

Oddechový čas Zlína.

33

SMR PLUS Zlín právě vstřelil branku!
ZDENĚK JULINA si krásně narazil míč a potom ve skluzu po sprintu přes celé hřiště zakončil na zadní tyč.

33

Bialek výborně dostihl míč, Sochůrek ale zasáhl a dopředu ještě šel Kovář, kterého vychytal Sochůrek. Žlutou kartu za předchozí zákrok ještě obdržel Petr Šnídl.

32

Kovář přebral přihrávku do ulice, pak byl ale příliš blízko Sochůrkovi.

32

Haloda si nepřipravil pozici a přestřelil. Zlín ke třetímu zápasu potřebuje vyhrát, v tuto chvíli to tedy znamená vstřelit tři branky a žádnou neobdržet.

31

MARTIN SOP zůstal zcela sám před Soukeníkem a na rozdíl od svých spoluhráčů zachoval chladnou hlavu, díky níž zvýšil na rozdíl dvou branek.

31

Nedotažená kombinace Chemcomexu dává další naději Zlínu.

30

Další obrovská šance Zlína! Haloda šel ze strany na Sochůrka a těsně minul jeho levou tyč.

29

Sochůrek vyrazil střelu jen před sebe ke Kovářovi, který se snažil trefit horní polovinu branky, zamířil ale z jasné pozice jen do pravé pražské tyče!

29

Chemcomex za patnáct vteřin nedokázal opustit svou polovinu a musí přenechat míč Zlínu.

28

Holečkova nepřesná rána opět přenechává míč do držení Zlínu.

28

Soukeník nahrál Holečkovi přímo na nohu, ten toho ale ani nadvakrát nevyužil a míč do branky z poměrně jasné pozice nedopravil.

27

Holeček chtěl projít kolem Zapletal, ten jej ale nepustil a Zlín může opět operovat s míčem.

27

Chemcomex překombinoval rychlou kombinaci, u míče ale zůstane.

27

Sop se snažil obstřelit Halodu, místo toho jej ale trefil a Soukeník vůbec zasahovat nemusel.

26

Hubáček napálil míč z pořádné dálky k pravé tyči, kam se dostatečně rychle vrhl Sochůrek.

26

Chemcomex nyní drží míč a vyčkává na chybu Zlína v postavení.

25

Sop se otočil, vystřelil, trefil tyčku a Soukeník nadvakrát proti dorážce zasáhl.

24

Chemcomex se chtěl natlačit před branku, nepodařilo se mu ale zakončit a Haloda zřejmě chtěl přehodit Sochůrka. Místo toho ale vysoko přestřelil.

24

Halodova sražená střela z dobré pozice skončila vedle.

23

Bialek přepadl přes Helešicovu nohu, to je první faul Zlína.

23

Hra se i ve druhém poločase kouskuje, nemá spád a žádný tým se v poslední minutě nedostal do větší šance.

22

Sop se dostal tělem před soupeře, napálil míč do Soukeníka a pak přes něj ještě teatrálně přepadl.

21

Chemcomex otevřel hru, Kovář našel před brankou samotného Halodu, jenž zakončoval do pravé Sochůrkovy tyče!

21

První poločas odvetného utkání nakonec nebyl tak jednoznačný, do finále má ale stále blíže Chemcomex.

20

Šafránek si skvěle narazil míč a potom jej zavezl před branku, kde se Zlín s vypětím všech sil ubránil.

19

Šnídl z halfvoleje trefil jen protihráče.

19

V souboji dvou sedmiček byl úspěšnější Křepelka, jenž Šnídlův pokus srazil do zámezí.

19

Šnídl obešel na straně protihráče, potom byl sám proti Soukeníkovi, jenž v kleče dal ruce nad hlavu a zasáhl.

19

Poslední dvě minuty první půle začala nepřesná kombinace Chemcomexu.

18

Hra se přelévá z jedné strany na druhou, teď byl v brankovišti Fichtner, jemuž zřejmě sjel míč z kopačky a skončil hodně mimo.

17

Oddechový čas pro Zlín.

17

Havrda se výborně uvolnil kolem protihráče, pak už byl ale blízko Soukeníkovi.

16

Zapletal si výborně pokryl míč a pak chytře za obranu uvolňoval Julinu, jenž to ale nečekal a za míčem se tak nevydal.

15

Soukeník se natáhl Šafránkovi pod nohy a zastavil Šnídlovu přihrávku, na druhé straně Zapletal nedokázal hlavou líznout míč a Sochůrek jej našel ve svých rukou.

15

Šnídl byl obrán o míč, Julinovi se ale přihrávka do přečíslení nepovedla a Zlín tak o míč přišel.

14

Šafránek byl zezadu faulován Julinou a je z toho čtvrtá chyba Zlína.

13

Chemcomex šel do situace tři na jednoho, Havrda chtěl překvapit Soukeníka, ten ale nakonec u své levé tyče nechal ruku a brilantně zasáhl!

13

Holeček z otočky poslal míč přesně do Soukeníkovy náruče.

12

Zlínu moc nescházelo, aby vyrovnal, Julina ale dostal míč za sebe a ze skluzu už jej nezasáhl.

12

Chemcomex to v tomto utkání zkouší ze všech pozic, důkazem toho byl hodně nepovedený pokus Holeček.

12

Zlín si nepohlídal signál soupeře a MIROSLAV ROTT z bezprostřední blízkosti překonal Soukeníka.

12

Třetí faul Zlína v tomto poločase má na svědomí Slobodian.

11

A znovu.

11

Šnídl si to dvakrát rozmyslel se střelou a nakonec se k ní stejně odhodlal, Zlín jeho pokus srazil do zámezí.

11

Zapletal z pádu zakončoval do levé Sochůrkovy tyče, brankář Chemcomex měl ale situaci pod kontrolou.

10

Dlouhou kombinaci Chemcomexu zakončil z dálky Šnídl, jeho střela po zemi ale byla zastavena ještě před Soukeníkem.

09

Tak jestli se nám před zápasem zdálo, že je jasno, ona to tak úplně pravda není. Faktem ale zůstává, že tento výsledek dál posílá Chemcomex.

09

Rott to zkusil nártem a vysoko přestřelil branku.

08

Fichtner si zaběhl na zadní tyč, kde minul míč.

08

Soukeník bodlem nakopl míč dopředu a nikoho nenašel.

07

Kvůli autovému vhazování Zlína opět vzplály emoce, nakonec jsou šťastné všechny zúčastněné strany.

07

Na druhé straně byla za koncovou čáru sražena Zapletalova střela.

07

Šafář udržel protihráče na zádech, otočil se a vystřelil vedle.

07

Fichtner rozehrál signál na Šafránka, jemuž ale míč nesedl na nohu a tak z úhlu zakončoval jen do boční sítě.

07

Julinova ruka a na chyby je to 2:2.

06

Oteč-čekatel TOMÁŠ HALODA se konečně dočkal. Hráč, jemuž každou chvílí přijde na svět potomek, prostřelil Sochůrka k pravé tyči.

06

Šnídlova schovaná střela skončila napodruhé bezpečně v Soukeníkově držení.

06

Chvíla si zpracoval míč do běhu, jenomže u něj byl dříve Sochůrek a kromě míče vzal i jeho nohu.

06

Krásná akce Chemcomexu končí vysokou a nepřesnou střelou Holečka.

05

Hubáček si zády k brance zpracoval míč, otočil se a pak minul.

05

Následně fauloval Holeček a to znamená druhou chybu Chemcomexu.

04

Halodův faul a první chyba Zlína.

04

... a inkasuje. PETR ŠNÍDL překvapil Soukeníka střelou k pravé tyči.

04

Hra je zatím poměrně vyrovnaná, Zlín se ještě pořádně nenatlačil před branku...

03

Šnídlova dalekonosná rána skončila až u světelné tabule.

03

Šnídlovu střelu z poměrně velké dálky raději Soukeník posunul nad břevno.

02

Chemcomex se natlačil před branku, tam ale nedokázal dovést akci do konce a střídá.

01

Krásná kombinace Zlína na jeden dotek byla zakončena Kovářem, Sochůrek raději míč mířící pod břevno vyrazil nad.

01

Havrda způsobil první chybu Chemcomexu v utkání.

01

Odveta druhého semifinále je o poznání uvolněnější a pomalejší, favorit je zcela jasný.

00:01

SMR PLUS Zlín: Soukeník – Haloda, Kutra, Světlík, Křepelka, Julina, Hubáček, Chvíla, Zapletal, Helešic, Kovář, Slobodian.

CHEMCOMEX Praha: Sochůrek – Holeček, Šafránek, Havrda, Rott, Šnídl, Pulkert, Fichtner, Šafář, Blabla, Kamas, Bialek, Sop.

Rozhodčí: Hamrník, Hradil.
Hezké odpoledne z jihomoravských Hustopečí. Celostátní liga v sálovém fotbalu – futsalu vyvrcholí o tomto víkendu závěrečnými boji vyřazovací fáze. V semifinálových duelech uvidíme v každé sérii dvě střetnutí s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Postupujícím se stane ten tým, který ve dvojzápase získá vyšší počet bodů. Pokud oba týmy budou mít po skončení druhého vzájemného utkání na svém účtu stejný počet bodů, bude následovat zlatý poločas na 1x20 minut, jenž je brán jako samostatný zápas. Pokud i zlatý poločas skončí nerozhodně, následuje střelba ze značky pokutového kopu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.