VPS Novabrik Polička – Gioia B2Balance Brno

1:7

konec (0:5)

07.03.2015, 17:25 • Hustopeče • Daniel Polách (@DanielPolach)

Brno tedy zvládlo odvetu a o prvním postupujícím do finále rozhodne třetí utkání. (18:39:08)

40

Kunický výborně vystihl hru Poličky a založil ještě útok, který Sierota zakončil do protihráče.

40

Cenek prováhal vhodný okamžik k zakončení, Polička nakonec jeho střelu srazila nad břevno.

39

Na závěr utkání ještě Polička předvedla jeden hezký brejk, ten ale skončil vysoko nad Kunického brankou.

39

Polička se už skoro radovala ze druhé branky. Tomáš Jílek ve skluzu zakončoval do Kunického, od toho se míč odrazil zpátky a Jílek rukou posunul míč do sítě. Žlutá karta a míč pro Brno.

37

Gioia B2Balance Brno právě vstřelilo branku!
Krásná přihrávka do diagonály a jednoduchá práce pro DARIUSZE SIEROTY, jenž doklepl míč do prázdné branky.

36

Polička se ještě sympaticky snaží alespoň o snížení výsledku, Kunický už ale pořádně dlouho nemusel řešit žádný těžký zákrok.

35

Druhá chyba Poličky ve druhém poločase, faulu se dopustil Petr Navrátil.

35

Macko si vzal míč na levé straně, viděl kousek prostoru u Slaného pravé tyče, tento prostor se mu ale nepodařilo trefit.

34

Jílkova střela z velké dálky opět nesměřovala do branky, tentokrát šla dobré dva metry nad Kunického břevno.

33

Jílek si proklestil cestičku po pravé straně a potom nepřesně odcentroval.

33

Navrátil si narazil míč a pak z těžké pozice pálil velmi nepřesně.

33

Fanoušci Poličky o sobě znovu dávají vědět.

31

Polička se snažila využít chyby v rozehrávce Brna, sama ale potom rozehrávku pokazila.

31

Poličce již příliš času na srovnání utkání, což by znamenalo její postup, nezbývá a to znamená, že podle všeho na hráče čeká třetí rozhodující utkání hrané na jeden poločas o hrací době dvaceti minut.

30

Kunický po nečekané teči před ním padal k zemi a nakonec ve svízelné situaci zastavil míč ještě před brankovou čárou.

29

Havel střílel ihned po autovém vhazování, Slaný se položil na zem a míč vyrazil.

29

Slaný opět dobře přečetl hru a odpravil míč do zámezí.

28

Dittrich ml. si chystal míč pro střelu, do té mu ale vstoupil protihráč.

28

Třetí chyba Brna ve druhém poločase, provinilcem je Prokeš.

28

Další brněnská akce skončila u Prokeše, jenž byl v záklonu a z něj nepřihrál přesně.

27

Nabídka Dittricha ml. na teč zůstala nevyužita.

26

Další akce Brna končí míčem pro Poličku. Pokud by Polička ještě vstřelila pár rychlých gólů, nemuselo by být úplně rozhodnuto.

26

Kunický tentokrát výborně přečetl hru a přerušil další útok Poličky.

25

Navrátil byl zcela sám před Kunickým, ten ale výborně zasáhl!

25

Polička právě vstřelila branku!
TOMÁŠ JÍLEK střelou břevno snížil na rozdíl pěti branek.

25

Kunický srazil protihráče k zemi v brankovišti, následuje pokutový kop!

24

Navrátil poslal k zemi Ovčačíka, první chyba Poličky ve druhé půli.

24

Klimešovu střelu doslova betony vyrazil Slaný.

24

Polička si chvíli zakombinovala a míč opět patří Brnu.

23

Už jsem chtěl napsat, že Brno drží míč a oba týmy čekají na třetí utkání, to ale není úplně tak pravda. MILAN SVOBODA dostal míč a střelou k tyči završil hattrick.

22

Polička si nerozuměla při rozehrávce, Brno se dvakrát na útočné polovině dostalo ke střele, obě ale byly sraženy.

22

Slaný opět výborně přečetl hru Brna a před Prokešem včas odkopl míč.

21

Brno naprosto změnilo svůj přístup ke hře a odvetě jasně dominuje. V případě jeho vítězství nás čeká zlatý poločas na dvacet minut.

20

Prokeš nakonec nepřesně rozehrál, to už ale bolet nebude.

20

Půl minuty do konce, Brno už jen drží míč.

19

Jílek zůstal za obranou Brna úplně sám, připravil si míč a pak minul branku.

19

Velká pochvala patří fanouškům Poličky, kteří i za tohoto stavu neúnavně podporují svůj tým.

18

Další krásnou akci, tentokrát vzduchem, projektoval Doubravský, po jehož obloučku Prokeš z otočky zakončoval vedle!

17

Krásná brněnská akce končí pátou brankou. Sierota po souhře s Doubravským našel do kříže úplně volného TOMÁŠE PROKEŠE, jenž opět do prázdné branky navýšil stav utkání.

17

Dittrich ml. se natlačil do Sieroty a byla mu odpískána třetí chyba Poličky.

16

Navrátila fauloval Klimeš, na chyby 2:2.

16

K hlavičce se tentokrát protlačil Cenek, Slaný neměl příliš problémů.

16

Havel si naskočil na vhazování a pak sklepl míč do soupeře.

16

Brno je oproti druhému utkání jako vyměněné.

16

Poličce se nyní nedaří vůbec dostat na dostřel Kunickému.

14

MILAN SVOBODA si vyměnil míč s Doubravským a následně po zemi překonal Slaného.

13

Po jednom ze střetů před brněnskou střídačkou vzplanuly vášně, Brno vrátilo míč a možná z toho vytěžilo více, než kdyby se samo podrželo kombinovat. Brankář Slaný při rozehrávce napálil míč do TOMÁŠE PROKEŠE, od nějž se kulatý nesmysl odrazil do prázdné branky.

13

Ovčačík naskočil na vhazování, ale míč minul.

13

Ovčačíkův průnik byl sražen do brankové konstrukce, míč pro Brno.

12

Jílek si zpracoval míč sám před brankou, z otočky ale pálil jen do protihráče. Byl už příliš blízko.

11

Cenek vybojoval míč před svou brankou, prošel před branku a donutil Slaného k zákroku, ke kterému se brankář Poličky sportovně přiznal.

11

Centr Kováře ml. před branku nenašel nikoho.

11

Brnu trvala hra na vlastní polovině příliš dlouho.

10

Polička je nyní o něco aktivnější, Kunického ale zatím pořádně neohrozila.

09

Navrátil přebral míč na ose hřiště, otočil se s ním na soupeřovu branku a střelou do diagonály minul.

09

Brno opět vystihlo rozehrávku Poličky. Zdálo se, že to nejhorší je pryč, pak se ale míč odrazil k MILANU SVOBODOVI, jenž tvrdou ránou do horní poloviny branky prostřelil Slaného. Polička reaguje oddechovým časem.

08

Doubravského střela z otočky byla sražena mimo.

08

Klimeš dobře od čáry poslal míč před branku, nikdo z jeho spoluhráčů jej ale nedoklepl.

08

Klimeš si doslova došel pro druhou načítanou chybu Poličky.

07

Havel nakonec odešel na svou střídačku, hra může pokračovat.

07

Dittrich ml. vzal míč na své polovině, prošel na tu útočnou, tam mu do rány vpadl Havel a po sražení míče zůstal ležet na palubovce.

07

Cieslar si narazil s Havlem, zaběhl do rohu a odtud se mu nepodařilo odcentrovat. Brno ale u míče zůstane.

06

Navrátil si navedl míč do středu hřiště a potom nepřesně vypálil.

06

Ovčačík výborně vypíchl míč, nestihl jej ale rychle dostat pod svou kontrolu a brejk tak nezakončil.

06

Ovčačík potáhl míč po čáře a pak jej nastřelil před branku, kde moc nechybělo Cenkovi, aby jej poslal za již překonaného Slaného.

05

Doubravského u půlící čáry fauloval Stejskal, první chyba Poličky.

05

Ovčačík byl sám před Slaným, zvolil ale příliš kliček a nakonec ani nevystřelil.

05

Brno předvedlo pohlednou akci až do branky, nakonec ale Slaný ve spolupráci se spoluhráči zakročil.

04

Navrátil poměrně nebezpečně vystřelil z dobré pozice, Kunický míč vykopl.

04

Míč se před brněnskou brankou několikrát odrazil, Brňané jej nakonec dokázal odehrát do bezpečí.

04

Následně pálil Jílek z voleje a branku vůbec netrefil.

04

Sraženou střelu Navrátila nedokázal nikdo z brněnských odkopnout, sám před Kunickým byl Jílek, jenomže pálil jen do brankáře!

03

Brno dosáhlo toho, co si určitě hodně přálo. Vystihlo rozehrávku a míč z přečíslení do branky dopravil MILAN KLIMEŠ.

03

Svoboda se dopustil první načítané chyby v utkání, když fauloval na půlící čáře.

03

Doubravský, jenž minulé utkání neodehrál, se uvolnil na pravé straně, zkusil vystřelit, ale vše dopadlo tak, že nakonec vhazovala Polička.

02

Ovčačík si naběhl do prostoru, jeho střela ale byla sražena. Od začátku je vidět, že Brno musí a Polička, relativně, jen může.

02

Slaný přečetl hru a uchránil Poličku, která naprosto špatně střídala.

01

Cenek vystihl chybu Poličky v rozehrávce, šel sám na branku, byl ale dohnán a nakonec vůbec netrefil branku.

1

VPS Novabrik Polička: Slaný (Dittrich) – Stejskal, Jílek, Vondra, Červený, Kovář ml., Švec, Dittrich ml., Mužík, Navrátil, Netolický.

Gioia B2Balance Brno: Kunický (Bartoň) – Doubravský, Sierota, Cenek, Svoboda, Ovčačík, Cieslar, Macko, Prokeš, Klimeš, Havel.

Rozhodčí: Sýkora, Uhlár.
Hezké odpoledne z jihomoravských Hustopečí. Celostátní liga v sálovém fotbalu – futsalu vyvrcholí o tomto víkendu závěrečnými boji vyřazovací fáze. V semifinálových duelech uvidíme v každé sérii dvě střetnutí s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Postupujícím se stane ten tým, který ve dvojzápase získá vyšší počet bodů. Pokud oba týmy budou mít po skončení druhého vzájemného utkání na svém účtu stejný počet bodů, bude následovat zlatý poločas na 1x20 minut, jenž je brán jako samostatný zápas. Pokud i zlatý poločas skončí nerozhodně, následuje střelba ze značky pokutového kopu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:7

konec (0:5)

Branky: 25. Jílek (pen.) – 3. Klimeš, 9. Svoboda, 13. Prokeš, 14. Svoboda, 17. Prokeš, 23. Svoboda, 37. Sierota

Karty:   39. Jílek (PLA)

Rozhodčí: Sýkora, Uhlár