07.03.2015, 17:00 • Tipsport arena Pardubice. • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 2.1 4.2 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely mimo branku: 11 – 10
Zblokované střely: 9 – 7
Hity: 12 – 7
Úspěšnost vhazování: 51% – 49%
Utkání je u konce, Vítkovicím se nepodařilo dohnat náskok a domácí obrací vývoj série, kterou po tomto utkání vedou 2:1 a zítra ji budou moct ukončit.

60:00

59:54

Marcinko nedokázal ideálně trefit poskakující kotouč před bránou, který odpálil pouze do rohu kluziště.

59:43

Tomáš Svoboda (VIT) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

59:06

Gregorc zavezl puk do útočné teřtiny a odchází střídat.

58:37

Vítkovice zkouší snížit, ale nedaří se jim překonat Vejmelku.

58:06

Radil s Nahodilem zkušeně drží kotouč v útočném pásmu.

57:51

Štenclovo lehké nahození raději Vejmelka podržel v lapačce.

57:13

Na dvě minuty za zdržování hry vyloučen Jakub Čutta (PCE).

56:21

Gapšarovič nedokázal nahodit puk do útočné třetiny, hra se přelévá na druhou stranu před Vejmelku.

55:44

Kucsera zavezl kotouč do útočného pásma pozdě, odpískán ofsajd.

Tomáš MARCINKO - 6:3

55:01

Pardubice právě vstřelily branku!
Do rychlého přečíslení tři na jednoho obránce se vydali domácí, po pravé straně zavezl kotouč do útočné třetiny Gašparovič, který ho následně poslal na TOMÁŠE MARCINKA, jenž tvrdou ranou příklepem zřejmě pohřbil šanci Vítkovic na vyrovnání. Asistence: Jakub Gašparovič.

54:48

Po nahození Němce se k puku dostaly Pardubice, které ho posílají pouze na zakázané uvolnění.

54:35

Střelecký pokus Marcinka podržel Šindelář raději v lapačce.

54:04

Tečovaná střela Čerešňáka končí až v obranném pásmu hostů.

6:3

Branky a nahrávky: 5. Gašparovič (Tybor, Marcinko), 19. Tybor, 22. Radil (Nahodil), 25. Sýkora (Benák, Nahodil), 51. Venkrbec (Gregorc), 56. Marcinko (Gašparovič) – 19. Pastor (Húževka), 28. Vandas (Húževka, Kucsera), 31. Kolouch (Olesz, Kovář)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Kristan) – Gregorc, Čáslava, Benák, Čutta, Kolafa, Ščotka, Havlík – Sýkora, Zohorna, Venkrbec – Radil, Nahodil, Starý – Tybor, Marcinko, Gašparovič – Poulíček, Moučka, Cetkovský – Špaček.

HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Dolejš) – Kovář, Stehlík, Zíb, Kudělka, Čerešňák, Dlapa, Štencel, Pastor – Szturc, Hlinka, Olesz – Huna, Kolouch, Svačina – Svoboda, Němec, Zdráhal – Vandas, Húževka, Kucsera.

Rozhodčí: Hodek, Pešina – Kajínek, Jirka