07.03.2015, 20:00 • SH Děkanka • Filip Branšovský (@Filasek1892)

Tipsport: 1.97 5.1 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:05

Bohemians právě vstřelili branku!
Tak to bylo rychlé! Míček si vzal MARTIN ŠIMEK a svou střelu zařizuje vítězství Bohemians! Bez asistence.

58:52

Vyloučen hráč Josef Žižka družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.

58:41

Tak to je neuvěřitelné! Pavel Čihák našel skvěle postaveného VOJTĚCHA BAGINA a ten vyrovnává minutu před koncem! Asistence: Pavel Čihák

57:45

Kisugite našel DAVIDA ŠIMKA a ten snižuje na jednobrankový rozdíl!

50:48

Vyloučen na 2 minuty hráč itelligence Bulldogs Brno – Martin Komenda za bránění ve hře.

49:10

Bulldogs právě vstřelili branku!
David Coufal na MARTINA KOUTNÉHO a je z toho dvoubrankové vedení brněnského týmu!
Asistence: David Coufal.

45:04

DAVID COUFAL trestá chybu domácích a dává vedení brněnským! Bez asistence.

41:41

První vyloučení i v týmu itelligence Bulldogs Brno. Za blokování hokejky je vyloučen na dvě minuty David Sládeček.

40:25

Domácí vyhráli buly a z první akce vyrovnávají po střele RADKA MANDÍKA na 4:4! Bez asistence.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

33:50

David Coufal v přečíslení 2 na 1 našel JIŘÍHO JUHÁŇÁKA, který otáčí vývoj zápasu! Asistence: David Coufal.

30:26

Přesilovka Brna je využita! Martin Koutný našel LUĎKA ONDRÁČKA a ten baseballovým způsobem vyrovnává na 3:3! Asistence: Martin Koutný.

28:31

První vyloučení přichází v domácím družstvu.
Tomáš Kindl je vyloučen na 2 minuty za blokování hokejky

22:00

Rychlá odpověď brněnských! JOSEF ŽIŽKA po přihrávce Aleše Jakůbka snižuje zpět na rozdíl jedné branky!
Asistence: Aleš Jakůbek.

21:30

MARTIN POLÁČEK našel v chumlu volný míček a tvrdou ranou vrací svému týmu dvoubrankové vedení! Asistence: Adam Růžek.

17:39

Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Petr Kadlec nachází z poloviny hřiště skvěle postaveného DAVIDA COUFALA a ten pohodlně snižuje! Asistence: Petr Kadlec.

07:35

Vojtěch Bagin našel hezkou přihrávkou JAKUBA ŠÁRKU a ten navyšuje na 2:0! Asistence: Vojtěch Bagin.

04:01

Bratři ve zbrani Bohemians Praha dávají gól! Martin Šimek našel svého bratra DAVIDA ŠIMKA, kterému nedělalo problém poslat míček za záda Kuhna! Asistence: M. Šimek.

7:6

Branky a nahrávky: 5. Šimek (Šimek), 8. Šárka (Bagin), 22. Poláček (Růžek), 41. Mandík, 58. Šimek (Kisugite), 59. Bagin (Čihák), 61. Šimek – 18. Coufal (Kadlec), 22. Žižka (Jakůbek), 31. Ondráček (Koutný), 34. Juháňák (Coufal), 46. Coufal, 50. Koutný (Coufal)

FbŠ Bohemians: Koráb (Cimbálek) – Kisugite, Musil, Kuncman, Čihák, Chlumský, Koubek – Šimek T., Bagin, Jedlička, Šimek D., Bílek, Poláček, Tůma, Kieler, Mandík, Kindl, Růžek, Šárka

Bulldogs Brno: Kuhn (Kejík ) – Brom, Jeski, Komenda, Bauer, Jakůbek – Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juháňák, Hrubý, Koutný, Koutný, Mendrek, Sládeček, Veselý, Žižka, Ondráček

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka