07.03.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Marie Horáková

Tipsport: 2.5 3.5 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Fleischmann (ANA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:26
Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:24 (06:52:10)
1. Patric Hornqvist (PIT) 2+0
2. Rickard Rekell (ANA) 0+1
3. Evgeni Malkin (PIT) 1+1
Anaheim se ukázal začátkem třetí třetiny produktivnější a to po gólech Fleischmanna a Perryho. Vypadalo to na otočení skóre, ale ke konci jejich snaha opadla. Jedenáct vteřin před koncem se Crosby trefil do prázdné branky. Tím dovršil úplné výhry hostů!

60:00

CROSBY - 2:5

59:49

SIDNEY CROSBY trefuje prázdnou bránu a tím zajišťuje vítězství hostů. Asistence: Brandon Sutter a Kris Letang.

57:58

Cam Fowler (ANA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

57:35

Domácí hrají bez brankáře.

57:25

Anaheim se snaží, ale jejich tlak už není tak silný.

56:32

Domácí pořád v útočném pásmu a jen tak se ho nechystají opustit.

55:58

Anaheim úplně změnil styl hry. Tvrdě napadá a jde do zápasu s vervou a odhodláním. Na otočení mají už jen čtyři minuty.

PERRY - 2:4

53:08

Anaheim hraje jako vyměněný. Je vidět, že pro ně hra ještě neskončila a za každou cenu chtějí vyhrát. Odraženého puku od Hornqvistovi hokejky se COREY PERRY ujímá puku, okamžitě střílí a trefuje napůl odkrytou branku. Asistence: Rickard Rakell a Emerson Etem.

52:00

Domácí hrají v plném počtu.

51:51

Pittsburgh to zkouší na Andersena. Chtějí si ještě zvýšit náskok.

49:15

Pittsburgh okamžitě nasazuje svoji přesilovkovou formaci s Crosbym a Malkinem.

49:04

Lindholm (ANA) vyloučen na dvě minuty za držení.

FLEISCHMANN - 1:4

49:03

TOMÁŠ FLEISCHMANN svojí střelou, které se odrazila od Greissovi lapačky a doskočila do brány, snižuje náskok Pittsburghu. Asistence: Jakob Silfverberg.

48:14

Hosté se do ničeho nehrnou. V útočném pásmu si puk jen tak přehazují a o nic se nepokouší. Teď už si jen stačí udržet náskok.

47:28

Ducks mají nasazenou svojí nejlepší formaci, ale ani té se nedaří dost před bránu nebo do gólové šance. Hosté si hlídají puk v jejich nebo středním pásmu.

45:52

Domácím se daří vystřelit jen od modré čáry. Přes obranu Pittsburghu se ne a ne dostat. Budou to mít ještě velice těžké.

44:15

Anaheim se ani jednou nedostal k odpovědi. Je vidět ta nervozita a snaha o gól, o snížení náskoku.

MALKIN - 0:4

43:03

Do středu levého kruhu si sjížděl JEVGENIJ MALKIN, který okamžitě vypálil. Jeho odražená ráda o brankáře padá do brány. Opět navyšují. Asistence: Ian Cole, Paul Martin.

41:11

Zatím není vidět žádná velká snaha ze strany domácích.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 06:00.
V druhé třetině jsme zaznamenali obrovský obrat. Obrat, který provedli Penguins, které nejdříve poslal do vedení Comeau a po té svými dvěma góly Hornqvist. Anaheim se snažil v první polovině druhé třetiny, kdy byli i produktivnější, ale Pittsburgh dokázal proměnit a o to šlo. Do třetí třetiny nastupují s tříbrankovým vedením. Jestli chce Anaheim zvítězit, bude mít ve třetí třetině co dělat, aby skóre celého utkání otočil.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

HORNQVIST - 0:3

38:57

Jestli existují náhody tak právě teď. Ian Cole vystřelil od modré čáry na bránu, u které čekal připravená PATRIC HORNQVIST a od jeho hokejky se odrazil puk přímo do brány. Tohle opravdu nikdo nečekal. Navyšují tím svoje vedení. Asistence: Ian Cole.

37:01

Hosté si zahrají přesilovou hru. Na trestnou zamířil Despres (ANA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

35:55

34:49

Rána Perryho letěla mimo bránu. Jde na něm vidět nervozita a snaha o snížení.

33:28

Hornqvist (PIT) na dvě minuty za sekání.

33:15

Anaheim se snaží snížit náskok hostů, ale moc jim to nejde. Tučňáci tvrdě brání a nedávají jim nejmenší naději. Chtějí si za každou cenu udržet vedení.

HORNQVIST - 0:2

31:53

Po přihrávce od Perrona zkouší PATRIC HORNQVIST prostřelit Andersena mezi betonem a pravou tyčí. Daří se! Hosté už vedou s dvoubrankovým náskokem. Asistence: David Perron, Sydney Crosby.

COMEAU - 0:1

29:51

Rozjetý Malkin přihrává BLAKEOVI COMEAU, který střílí do horního rohu a jeho rána odrazem o konstrukci padá do sítě. Tím se ujímají vedení! Asistence: Evgenij Malkin, Derrick Pouliot.

29:40

Domácí jsou zatím produktivnější.

26:47

Sidney Crosby se ocitl ve skvělé šanci před Andersenem, ale přihrávka byla moc prudká a on nestihl poskakující puk zpracovat a vystřelit.

26:14

Malkin zkoušel pozornost Andersena, ten jeho ránu z mezikruží vyráží mimo.

25:04

Domácí hrají v plném počtu. Přesilovou hru nevyužili, i když měli několik dobrých šancí, ale Greiss jim nedal žádnou šanci.

23:01

Pittsburgh měl příliš mnoho hráčů na ledě.

22:54

Tučňáci se drželi delší dobu v útoku, ukončil to až Cole jeho střelou od modré, kterou Andersen podržel.

21:58

Getzlaf si zkoušel najet přes bránu, ale měl k sobě přilepeného obránce hostů, který ho odstrčil a převzal si od něho puk.

21:04

Hosté jsou hned na začátku druhé třetiny do akce. Jejich střely končí mimo bránu.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 5:05.
První třetina nám nepřinesla gól ani na jedné straně. Hra byla po celou třetinu velice vyrovnaná a týmy se nenechaly pustit k ráně. Oba celky skvěle bránily a to bylo vidět i v přesilových hrách, kde nebyla skoro žádná gólová šance. Do druhé třetiny nastupují oba týmy s nulovým skórem a snahou o gól a hlavně vítězství.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:40

Manson chtěl vystřelit, ale byl mu pískán offside.

19:15

Hosté hrají v plném počtu.

18:15

Hostům se vůbec nedaří vystřelit na bránu. Domácí obrana tvrdě brání a nedává jim šanci.

17:20

Letard byl tvrdě naražen na mantinel, Corey Perry (ANA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

16:17

Greiss radši přidržel ránu Mensona mezi betony.

15:58

Fowlerova rána končí v ochranné síti.

15:35

Crosbymu se nepodařilo dostat se až před bránu. Puk mu byl sebrán za bránou, kde se na něho vrhli hned dva protihráči.

13:55

Comeau zkoušel prokličkovat mezi obranou, objet bránu a vypálit. Místo přímé rány na bránu přihrál, ale spoluhráčovi puk přeskočil z čepele a puku se ujímají domácí.

12:40

Zatím jsou oba týmy bez gólové šance. Nedaří se jim probojovat se až k bráně.

09:48

Puk se nedaří vyvést ze středního pásma. Vše končí až offsidem.

08:35

Silfvenberg zkoušel pozornost Greeise. ten byl připraven a jeho ránu do horní části branky chytá.

08:14

07:58

Domácí zatím nenašli skulinku v obraně Tučňáků

06:39

Duck se usídlili před bránou hostů a tlačí.

05:59

Rob Scuderi vyloučen na dvě minuty za podražení.

05:35

Andersen nechtěl nic riskovat, a proto puk přidržel lapačkou.

04:57

Tučňáci se vytrvale drží v útočném pásmu, ale nedaří se jim pořádně vystřelit.

04:03

Hraje se opět v plném počtu.

02:01

David Perron (PIT) vyloučen na dvě minuty za držení. Corey Perry (ANA) vyloučen za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Poslední vzájemné utkání

Při posledním utkání hostili Penguins Ducks, které zdolali 6:4!
PITTSBURGH PENGUINS

Tučňáci mají o deset bodů méně, a tak jim patří třetí místo v Metropolitní divizi. Dnes nenastoupí Olli Maatta a Pascal Dupuis. Z posledních pěti zápasu čtyři vyhráli.
ANAHEIM DUCKS

Ducks vyhráli čtyři hry v řadě a to na 14:5 skóre! S 91 body vedou Západní konferenci. Mimo hru jsou Korbinian Holzer, James Wisniewski, Tim Jackman, Matt Beleskey a Sami Vatanen. Frederik Andersen má doma bilanci s 92.1% úspěšností. Proti Tučňákům ještě nechytal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

2:5

Branky a nahrávky: 50. Fleischmann (Silfverberg), 54. Perry (Rakell, Etem) – 30. Comeau (Pouliot, Malkin), 32. Hornqvist (Perron, Crosby), 39. Hornqvist (Cole), 44. Malkin (Cole, Martin), 60. Crosby (Sutter, Letang)

Anaheim Ducks: Andersen – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Despres, Stoner, Manson – Palmieri, Getzlaf, Perry – Fleischmann, Kesler, Silfverberg – Sekáč, Rakell, Etem – Maroon, Thomson, Cogliano

Pittsburgh Penguins: Greiss – Letang, Martin, Cole, Scuderi, Lovejoy, Pouliot – Hornqvist, Crosby, Perron – Comeau, Malkin, Kunitz – Downie, Sutter, Winnik – Adams, Lapierre, Spaling

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Chris Lee – Lonnie Cameron, Mike Cvik