3:0

konec (0:0)

28.02.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • David Košinár (@kosik1424)

Tipsport: 1.52 4.4 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tady konec dalšího Revierderby, ve kterém naprosto zaslouženě zvítězil Dortmund, který svého soupeře přestřílel v poměru 31 – 3. Dlouho jsme se branek nedočkali, ale v poslední desetiminutovce se s brankami roztrhl pytel. Nejprve se v 78. minutě trefil Aubameyang, o dvě minuty zvyšoval na 2:0 Mchitarjan a v 86. minutě po obrovské chybě Wellenreuthera skóroval Marco Reus.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (17:27:14)

90+2

90+1

BVB už pouze kontroluje hru a je již jasné, že 146. bitvu o Porúří vyhraje Borussia Dortmund, pro kterou to bude v Bundeslize čtvrté vítězství v řadě, na což čekala téměř rok.

90

Hlavní sudí ještě přidá dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Dnešní utkání v Signal Iduna Parku sleduje 79 500 diváků!

87

Ještě jedno střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Nuri Sahin (DOR) a nahrazuje ho Sebastian Kehl (DOR).

Marco REUS - 3:0

86

Dortmund právě vstřelil branku!
Tak Wellenreuther udělal obrovskou chybu, když si až příliš dlouho hrál s balonem na kopačce, než mu do něj kopl MARCO REUS a po naprosto nepochopitelném počínání gólmana Schalke, přidává Dortmund třetí gól a je hotovo.

85

Marco Reus si naběhl za obranu, ale ocitl se v ofsajdu.

83

İlkay Gündogan (DOR) dnes dohrál a na posledních pár minut ho nahradí Sven Bender (DOR).

82

Držení míče 60% – 40%

Střely celkem 29 – 3

Henrich MCHITARJAN - 2:0

80

Neuvěřitelný závěr v podobě Borussie Dortmund! Gündoğan našel přesným centrem z pravé strany nabíhajícího HENRICHA MCHITARJANA, který ve skluzu posílá BVB do dvoubrankového vedení.

Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 1:0

78

Tak se to domácím konečně podařilo! Mchitarjan našel přesnou přihrávku do uličky PIERRA-EMERICKA AUBAMEYANGA, který zakončuje z bezprostřední blízkosti k levé tyči a oslavuje v obleku Batmana.