Berani Zlín – HC Kometa Brno

0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

26.02.2015, 17:50 • PSG Aréna, Zlín • Jakub Kudláč

Je konec, po první bezbrankové třetině se radovali už jen hosté a připisují si tak další výhru, tentokrát poráží Zlín potřetí v řadě a podruhé s nulou, 3:0. Pro domácí je to naopak třetí porážka v řadě. Ode mne je to dnes ze Zlína vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (19:48:37)

60:00

59:19

Domácí dohrají zápas v početní výhodě, za podražení je vyloučen Matula (KOM).

58:07

Blažek mohl snížit, zblízka však puk za přesunujícího se Dostála nedostal, respektive minul bránu.

56:41

55:53

Opět sporná situace u branky Dostála, sudí však opět ukazuje, že Sedlák ani tentokrát puk za brankovou čáru nedostal.

55:27

Domácím se stále nedaří nulu na střeleckém kontě smazat.

54:41

Hosté jdou opět do čtyř, za vysokou hůl je vyloučen Mikyska (KOM).

53:22

A moc nechybělo a už mohli hosté vést o čtyři góly, Šimonů ale i s trochou štěstí odolal pokusům soupeře.

52:51

Brněnští už nikam nespěchají, vždyť vedou 3:0.

51:42

Chytil se prokličkoval až k Dostálovi, ale branku přestřelil.

49:28

Kometa právě vstřelila branku!
Tentokrát už ale branka platí, od modré čáry vypálil LIBOR ZÁBRANSKÝ a dává tak svůj druhý gól v zápase. Asistence: Jan Süss.

49:06

Hosté docílili třetí branky, ta však nemůže být uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

47:29

Domácí jdou do čtyř a navíc přicházejí o beka. Kowalczyk (ZLN) dostává 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.
Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

46:35

Svoboda mohl dorážet do prázdné brány, neposedný kotouč ale netrefil.

45:29

Zmeškal pálil pouze do břicha Dostála.

44:51

0:3

Branky a nahrávky: 22. Zábranský (Novák, Nečas), 27. Gajarský (Kučera), 50. Zábranský (Süss)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Gába, Tomáš Dřímal, Janošek, Hamrlík, Kowalczyk, Jenáček, Marek – Kočica, Sedlák, Blažek, Sedláček, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Chytil, Václavek.

HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Jeřábek, Zábranský, Kučera, Buchal, Vašíček, Mikyska – Novák, Krejčí, Klenec, Gajarský, Škvrně, Matula, Süss, Svoboda, Kunc, Čajkovič, Nečas.

Rozhodčí: Šiška – Hradil, Wesley