konec (2:0, 0:1, 0:0)

20.02.2015, 17:00 • Arena 2000 • Martin Penker

Tipsport: 2.15 3.8 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:22:14)
Domácí dnes vítězí těsným rozdílem jedné branky a do tabulky si připisují důležité tři body. V dnešním zápase se jako první trefil už ve dvacáté sekundě Konkov, poté přidal další gól Holos a domácí už vedli 2:0. Hosté dokázali snížit na začátku druhé třetiny, když se z přesilové hry trefil Pepeljajev, to však bylo vše od hostů a domácí tak dnes vítězí 2:1.

Střely na branku: 26 – 28
Vyhrané buly: 33 – 19

60:00

59:41

Oddechový čas pro domácí.

59:40

Velká skrumáž u Kolesnika a ten nakonec nachází kotouč jako první a ihned ho skrývá pod svou lapačkou.

59:06

Novotný se snažil vyhodit kotouč ze své třetiny, trefil však jednoho z protihráčů od kterého se kotouč odrazil do ochranné sítě.

58:36

Birjukov zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti!

58:35

Oddechový čas pro hosty.

58:34

Hosté zřejmě každou chvíli odvolají brankáře a zkusí to v šesti.

58:14

Domácí už prakticky pouze brání jednogólový náskok.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

56:17

Hosté nyní drží útočné pásmo, následně ale přichází špatná přihrávka a ke kotouči se dostávají domácí.

55:36

Bernackij vypálil od modré, Kolesnik byl opět připraven ve své brance a střelu chytá.

54:52

54:12

Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu a hosté vyhazují kotouč každou chvíli pryč ze své třetiny.

53:25

Jakovlev zkusil střelu z pravého kruhu, kotouč však míjí branku.

52:52

Immonen vyhodil kotouč ven z kluziště a od rozhodčího dostává dvě minuty za zdržování hry.

51:30

Averin se řítil sám proti Birjukovovi, jeho kličku do bekhendu však dokázal Birjukov vyrazit do rohu kluziště.

50:00

Domácí se v této části hry soustředí spíše na obranou hru a do útoku se příliš neženou.

2:1

Branky a nahrávky: 1. Konkov (Holos, Loktionov), 16. Holos (Averin, Plotnikov) – 22. Pepeljajev (Immonen)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Bjelov) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Višněvskij – Plotnikov, Novotný, Averin – Konkov, Apalkov, Loktionov – Galimov, Kontiola, Korškov – Platt, Gračjov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Birjukov) – Hietanen, Pepeljajev, Osipov, Bernackij, Makarov, Blažjevskij, Aljajev – Denis Kazionov, Dmitrij Kazionov, Stoljarov – Wolski, Immonen, Salminen – Filatov, Galuzin, Krasnoslobodcev – Savinainen, Kňažev, Dvurčenskij

Rozhodčí: Bondar, Ravodin – Fatejev, Palei

Diváci: 9 000